Vairavimo mokyklos Vilniuje rengia papildomus vairuotojų mokymus

pagal | 2015/10/03

Vairavimo mokyklos Vilniuje

Bene kasdien įvairiose žiniasklaidos priemonėse ir televizijos ekranuose girdime apie mūsų šalies keliuose įvykusius autoįvykius, pažeistas Kelių eismo taisykles (KET) ir kitas kelyje nutinkančias nemalonias situacijas. Tai įtakoja ganėtinai prastą eismo įvykių statistiką, su kuria galime susipažinti kiekvienais metais. Kadangi skaičiai nėra tokie, į kuriuos būtų galima užmerkti akis, jau kurį laiką KET yra sugriežtintos, o baudos už įvykdomus pažeidimus yra didesnės.

Turbūt puikiai žinote, kad naujų vairuotojų kasmet tik daugėja – kiekvienas nori gauti vairuotojo pažymėjimą ir sėsti už nuosavo automobilio vairo. Ir nors vairavimo mokyklos Vilniuje suteikia labai daug neįkainojamų teorinių ir praktinių žinių, kurios padeda vairuotojams, nemaža dalis pradedančiųjų pernelyg pasitiki savo jėgomis ir vedami jaunatviško maksimalizmo patenka į įvairius autoįvykius, kurie kartais lemia ne tik didelius finansinius nuostolius, bet ir vairuotojo pažymėjimo praradimą.

Be jokios abejonės, sugriežtintos Kelių eismo taisyklės yra teigiamas žingsnis pirmyn. Jų dėka yra skatinamas vairuotojų sąmoningumas ir didinama jų atsakomybė. Būtina suprasti, kad sėdėdami už automobilio vairo ir dalyvaudami eisme – mes esame atsakingi ne tik už save ir šalia sėdinčius keleivius, tačiau taip pat ir už kitus eismo dalyvius. Tai didelė atsakomybė, todėl kiekvienas kelyje priimamas sprendimas ir atliekamas veiksmas privalo būti gerai apgalvotas ir saugus.

Papildomas vairuotojų mokymas

Neabejojame, kad jau esate girdėję, jog tuo atveju, jei būdami pradedančiaisiais vairuotojais per pirmuosius 2 vairavimo metus pažeisite Kelių eismo taisyklių taikomus reikalavimus (nurodytus KET), jums bus reikalingas papildomas vairuotojų mokymas. Be to, tai taipogi reikalinga ir vairuotojams, kurie prarado teisę vairuoti. Visos vairavimo mokyklos Vilniuje rengia šiuos kursus, todėl nei vienam vairuotojui, kuris pažeidė KET, tikrai nekils sunkumų pasirenkant jo reikalavimus geriausiai atitinkančią mokyklą.

Papildomas vairuotojų mokymas yra skirtas tam, kad KET pažeidę vairuotojai suprastų pagrindinę priežastį, kodėl taip nutiko, taip pat galėtų lengviau įsisavinti pagrindinius saugaus vairavimo principus ir pakeistų savo iki tol buvusį neigiamą požiūrį bei padidintų atsakomybę vairuojant. Taigi, visuomet stenkitės būti budrūs, elkitės atsakingai ir vairuokite saugiai.