„iPhone 6“ – patobulinimų nestokojantis išmanusis „Apple“ telefonas

pagal | 2015/09/21

Jau yra įprasta, kad „Apple“ kompanija kasmet nustebina savo ištikimus vartotojus. Taip pat buvo ir 2014 m., kai mobiliųjų technologijų rinkai buvo pristatytas „iPhone 6“ išmanusis telefonas. Jis buvo mažesnis nei kitas naujas ir kiek patobulintas šios kompanijos telefono modelis, todėl jo įstrižainė siekė 4,7 colius. Pažymėtina, kad pastarasis modelis yra ypač plonas ir pasižymi labai moderniu dizainu.

iPhone 6„iPhone 6“ modelyje taip pat yra įmontuotas labai greitas procesorius, puiki kamera ir „NFC“ skirtas naujai „Apple“ sukurtai „Apple Pay“ mokėjimo sistemai. Spalva taipogi gali būti pasirinktinė: auksinė, sidabrinė ar pilka. Šio išmaniojo telefono atmintis gali būti tiek 16 GB, tiek ir 64 ar net 128 GB. Tokios talpos neabejotinai pakaks kiekvienam net ir aukščiausius reikalavimus keliančiam išmaniųjų telefonų vartotojui.

Šis „iPhone 6“ modelis standartiškai komplektuojamas su 64 bitų A8 mikroschema, kuri, kaip teigiama, yra net 25 proc. greitesnė nei ankstesnis A7 pasirinkimas. „Apple“ kompanija pažymi, kad kalbėjimo trukmė telefonu gali būti iki 14 val., vaizdo medžiagos žiūrėjimui galima skirti 11 val., o miego režime jis neišsijungęs išbūna net dešimt dienų. Lyginant su kitais šios kompanijos iki 2014 m. pagamintais „iPhone“ išmaniųjų telefonų modeliais, pastarajame pastebimi ir akivaizdūs kameros patobulinimai – sensorių atnaujinimas, geresnis aplinkinių garsų slopinimas, nauja „Focus Pixel“ technologija (padedanti pasirinkti autofokusavimo taškus) ir daugelis kitų privalumų.

Kadangi bene visiems „iPhone“ telefonų vartotojams yra labai svarbi kameros sukuriamo vaizdo ir daromų nuotraukų kokybė, minėtame modelyje yra iki tol nematyta 240fps sulėtinto filmavimo funkcija ir galimybė fotografuoti aukšta 1080p raiška 60fps dažniu. Priekinė telefono vaizdo kamera taip pat sulaukė patobulinimų, todėl asmenukių mėgėjai tikrai neliks nuvilti.

Žinoma, būtina išskirti ir šio „iPhone 6“ modelio išorines savybes. Jo dizainas yra labiau panašesnis į „iPad“ ar „iPod“, nei į ankstesnį „iPhone 5s“ telefono modelį. Jo kampai apvalūs, dizainas labai glotnus, o ekrano kampai labai puikiai susilieja su telefono korpusu. Tai anaiptol nėra visi šio modelio ypatumai, todėl, jei norite daugiau sužinoti apie 4,7″ „iPhone 6“, spauskite čia.