Norite padidinti Paypal limitą?

pagal | 2017/02/12

Paypal limitai ir kitos bėdosVis daugiau ir daugiau žmonių naudojasi Paypal paslaugomis. Atsidarius virtualią sąskaitą Paypal platformoje galima paprastai ir greitai atlikti pinigų perlaidas ir gerokai pasilengvinti sau gyvenimą, jei dažnai perkate ar parduodate internetu. Tačiau, aktyviai naudojantis Paypal sąskaita, gali kilti sunkumų ar klausimų, kaip spręsti vieną ar kitą bėdą. Vienos dažniausiai pasitaikančių bėdų su Paypal – tai sąskaitos užšaldymas ir per mažas pinigų limitas.

Jei jūsų sąskaita bus užšaldyta, paprasčiausias būdas ją vėl įgalinti bus tiesiog paskambinus į Paypal pagalbos centrą ir išsiaiškinus, kodėl sąskaitą buvo užšaldyta ir ką reikėtų padaryti, kad ja vėl galėtumėte naudotis. Dažniausias sprendimas yra paso kopijos nusiuntimas, taip patvirtinant savo tapatybę. Tokiu atveju Paypal dažniausiai leidžia toliau naudotis savo sąskaita.

Kitas dalykas, su kuriuo tenka susidurti tiems, kurie gauna pinigus į Paypal sąskaitą, yra Paypal limitas. Paypal sąskaitos turi lubas, kurios neleidžia turėti savo daugiau pinigų, nei nurodyta. Visgi, tiems kas prekiauja internetu ir iš kitų šaltinių gauna dideles įplaukas į Paypal sąskaitą, šio limito nepakanka. Tuomet tenka padidinti Paypal pinigų limitą. Na o Paypal limito pinigų didinimas yra gana paprastas procesas. Tam reikia nusiųsti į Paypal savo paso kopiją ir adreso patvirtinimą.

Nusiuntus reikiamas dokumentus ir paprašius panaikinti Paypal limitą, dažniausiai tai suveikia ir jau netrukus galite gauti neribotą kiekį pinigų į savo Paypal sąskaitą. Jei Paypal limito pinigų didinimas jums atrodo sudėtingas procesas ar kažko nesuprantate, visuomet gali kreiptis į tokias svetaines, kaip kyc.lt, kurios padeda padidinti Paypal limitą, pataria įvairiose situacijose. Be to, svetainė padeda ir tiems, kurie prekiauja per Ebay ar susiduria su įvairiais klausimais, iškilusiais su Ebay ir, žinoma, Paypal.

Paypal limitas ir jo pinigų didinimas nėra kažkokia retai pasitaikanti bėda, todėl atsakymą į tai ras kiekvienas. Susiduriama su tokiomis bėdomis, kad Paypal nepriima jūsų siųstų dokumentų, tuomet belieka kreiptis į šiuos dalykus išmanančius asmenis, kurie padės jums su tuo susitvarkyti. Daugiausia problemų, kilusių su Paypal yra išsprendžiamos su tapatybę patvirtinančiais dokumentais ir skambinant į Paypal pagalbos centrą. Viskas yra kiek paprasčiau nei atrodo ir visai nereikia jaudintis, jei susidūrėte su viena ar kita Paypal bėda.