FEJERVERKAI: KAIP IŠSIRINKTI IR KAIP SUTAUPYTI?

pagal | 2016/11/10

Fejerverkų galimybės

Fejerverkai bei jų pagalba kuriami šou, nepaliauja džiuginti ir stebinti net visko mačiusius žiūrovus. Įspūdingi reginiai danguje, dažniausiai yra organizuojami didelių ar mažų valstybinių švenčių metu, gimtadienio ar bet kokia kita, žmogui svarbia proga. Tačiau, kitaip nei bet kokia kita šventės puošmena ar pagrindinis akcentas, fejerverkai yra itin prabangus atributas, reikalaujantis nemažų investicijų. Tuo labiau, žinant jog fejerverkai reikalauja didelio pasiruošimo ir kaip jau minėjome pinigų, visi norime, kad jie būtų kokybiški bei renginio metu sublizgėtų kaip niekada anksčiau.

Planuojate surengti fejerverkų šou? Bene pats svarbiausias ir pagrindinis akcentas yra kurį būtina atsižvelgti yra saliuto šūvio aukštis. Žinodami į kokį maksimalų aukštį pakils fejerverkas, galėsite lengviau suplanuoti iššovimo vietą bei atsirinkti tinkamiausius elementus. Jeigu saliutus ruošiatės iššauti savo kieme, nepamirškite susirasti tinkamą skardinę, kibirą ar indą į kurį galėsite pripilti smėlio. Stabili vieta, užtikrins tinkamą šūvį bei fejerverko skridimo kryptį. Taip pat, jeigu norite jog jūsų saliutai pasiektų didžiausią įmanomą aukštį, rinkitės ilgo vamzdelio fejerverkus. Kuo ilgesnis vamzdelis, tuo didesnis aukštis bus pasiektas. Šovinių skaičius yra dar vienas svarbus elementas. Jeigu dėžutėje yra gan didelis skaičius sprogstamųjų fejerverkų, žinokite, kad jie iššaus į žemesnį aukštį nei mažesnį kiekį saliutų turinčios pakuotės. Juk kuo aukščiau skrenda fejerverkas, tuo ilgiau žiūrovai gali mėgautis nuostabiu reginiu.

Išsirinkus tinkamą vietą bei kokybiškus fejerverkus, išsiaiškinkite kokio atstumo reikia laikytis, norint apsisaugoti nuo galimo fejerverko sprogimo netinkamoje vietoje. Taisyklių laikymasis yra labai svarbus aspektas garantuojantis kokybišką saliutų renginį. Taip pat, ieškantiems itin gero kokybės ir kainos santykio, mes visada patariame įsigyti saliutus internetu, vykstant akcijoms.

Visi, jeigu abejojate ar jums pavyks paleist didelį kiekį saliutų užtikrinant žiūrovų saugumą bei bendrą kokybę, tai patikėkite šios srities profesionalams.