Persikėlus į naujus namus reikia pasirūpinti jų interjeru

pagal | 2016/05/29

Planuojate pirkti naują būstą, kuriame ilgam apsistosite su visa savo šeima? Tokiu atveju turbūt norite sukurti labai jaukų namų židinį. Tačiau puikiai suprantama, kad tai nebus labai paprasta užduotis – ypač tuomet, jei iki šiol jums to niekada nebuvo tekę daryti.

RoletaiKai įžengiame į naujus namus, juose viskas atrodo kitaip nei būste, kuriame buvome pratę gyventi iki tol. Kiekvienas naujo būsto kampelis yra kitoks – viskas atrodo svetima ir dar neatrasta. Nors dauguma žmonių pakankamai greitai pripranta prie naujos aplinkos ir pasikeitusių gyvenimo sąlygų, vis dėlto tam tikri teisingi interjero sprendimai gali iš esmės pakeisti visą namų atmosferą.

Taigi, visų pirma įvertinkite naujojo būsto sienų spalvą. Galbūt ji yra pernelyg tamsi, todėl namai atrodo kur kas mažesni? O gal priešingai – namai atrodo per daug tušti? Kiekviena spalva sukuria vis kitokią iliuziją. Be to, spalvos turi didžiulę įtaką mūsų nuotaikai ir emocinei būsenai. Jei mus kasdien veiks labai ryškios ir intensyvios spalvos, vargu ar galėsime atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena akimirka, praleidžiama savo namuose. Tuo tarpu, jei pasirinksime švelnesnes ir pastelines spalvas, namams galime suteikti kur kas daugiau jaukumo.

Taip pat reikėtų nepamiršti ir namuose esančių baldų. Pagalvokite ar jie nėra per dideli. Taipogi, ar medžiaga, kuria jie yra aptraukti, atitinka bendrą namų interjerą ir spalvinę gamą? Jei ne, apsvarstykite, kokie sprendimai galėtų tai pakoreguoti teigiama linkme.

Be abejo, nepamirškite ir langų. Pastebima, kad pastaruoju metu nemaža dalis žmonių savo namų langus dengia tik dieninėmis užuolaidomis. Tai reiškia, kad tamsiuoju paros metu aplinkiniai žmonės gali matyti, kas dedasi tokiuose namuose. Deja, bet tai nėra saugus ir privatumo suteikiantis sprendimas. Todėl užuolaidos arba roletai galėtų kaipmat išspręsti šį klausimą – suteikiant ne tik didelį privatumą, tačiau taip pat ir papildomo žavesio jūsų namų interjerui.

Na, ir, žinoma, kaip galima pamiršti įvairias smulkesnes interjero detales, pvz., paveikslus, nuotraukas ar kitus meno dirbinius? Tai svarbios kiekvienų namų detalės, kurios suteikia dar daugiau jaukumo ir šilumos.