Kas svarbu vyro stiliuje

pagal | 2016/06/10

Jūs norite atrodyti stilingai ir rengtis šiuolaikiškai, tačiau visi patarimai, kuriuos randate madų žurnaluose yra susiję tik su naujausiomis šio sezono madų kolekcijomis, kuriose pristatomi drabužiai jums anaiptol nekelia jokio susižavėjimo ir neatitinka jūsų kasdienio bei pamėgto stiliaus? Jei taip, tuomet visų pirma labai didelį dėmesį turėtumėte skirti savo poreikiams ir skoniui. Galbūt pasirinkę pačius madingiausius šio sezono drabužius jūs ir tapsite stilingais šios srities ekspertų akimis, tačiau patys sau ir aplinkiniams vargu ar galėsite patikti. Todėl atkreipkite dėmesį į žemiau pateikiamus patarimus.

Atrodykite brandžiau

Vyriškos odinės piniginėsNemaža dalis vyrų į kasdienį aprangos stilių žvelgia iš netinkamos pusės – jie nuolatos siekia atrodyti kuo jaunesni. Tačiau jei norite būti madingi ir daugelio žmonių akimis atrodyti solidžiai, turėtumėte pirmenybę skirti brandumui. Būtent branda yra patraukli moterims, todėl vyrai turėtų siekti to, kas žavi dailiosios lyties atstoves. Be to, brandumas tiesiogiai susijęs su vyriškumu, pagarba ir tvirtumu – tiek fiziniu, tiek ir psichologiniu. Ir tai jokiu būdu nereiškia, kad turite rengtis kaip jūsų tėvas ar senelis. Tai nereiškia, kad jūsų rūbai turėtų būti seni. Brandūs aprangos sprendimai reiškia, kad jūs vengiate atrodyti lyg paauglys – nebent jūs esate paauglys.

„Grafiniai“ elementai

Kai matote gatve einant pakankamai brandaus amžiaus vyrą, kuris dėvi marškinėlius, su labai šmaikščiais ir vėjavaikiškais užrašais, ką pirmiausia pagalvojate? Taip, teisingai, su brandumu tai niekaip nesusiję. Todėl nepamirškite, kokiais grafiniais elementais pasižymi jūsų aprangos detalės.

Džinsai ir kelnės

Šiandien turime labai platų šių aprangos detalių pasirinkimą. Rinktis kelnes ar džinsus – tai jūsų sprendimas, tačiau vėlgi, turėtumėte atkreipti didelį dėmesį į jų stilių. Kaip žinia, vieni būna labai aptempti, kiti – trumpi, treti aukštu arba žemu liemeniu ir t.t. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto stiliaus, todėl rinkitės apgalvotai.

Aksesuarai

Aksesuarus derinkite prie savo stiliaus. Jei jūsų stilius klasikinis, brandus ir solidus, nepamirškite, kad jums bus reikalingos vyriškos odinės piniginės. Klausite, kodėl būtent odinės? Tai suteikia solidumo, rafinuotumo ir be abejo – yra labai ilgaamžis pasirinkimas. Tą patį galima pasakyti ir apie daugelį kitų vyriškų aksesuarų. Jie turėtų būti kokybiški, subtilūs ir svarbiausia – praktiški.