Subalansuotos energijos svarba

pagal | 2016/09/21

Balansuota sapnų reikšmių energija šunyseŽmogus yra gyvas, nes turi energijos. Ši energija gaunama iš skirtingų šaltinių. Svarbiausi jų – maistas, deguonis. Taip pat energija gali būti ir emocinė. Puikiai tas suprantama, kai esame pakylėti atrodo, jog galime ir kalnus nuversti. Tačiau, kai esate nusiminę, be motyvacijos ir tingime, atrodo nieko negalėtume didelio nuveikti, net jei labai norėtume. Stebėkite save ir matysite, kaip emocinė būklė keičia jūsų energijos kiekį, net kai valgote tiek pat kiek visada.

Nepamirškite ir miego. Pasinėrę į sapnų pasaulį, leidžia kūnui atsigauti ir gauname energijos. Galite būti labai pavargę, kad netgi rankų negalėsite pakelti, tačiau atsikėlę tikrai jausitės geriau ir būsite darbingesni. Todėl nenuvertinkite ir miego svarbos. Tiesa, ir miegoti reikia tinkamai – neprisivalgius, geriausia gryname ore, tamsoje. Tuomet miegosite gerai, nesapnuosite košmarų ir nereikės aiškintis, kokios yra jūsų sapnų reikšmės. Geras miegas – energijos šaltinis, labai svarbus, norint nuveikti didelius darbus.

Emocinė energija ir gebėjimas ją išnaudoti nulemta ne tik gerų emocijų. Štai blogos, bet stiprios emocijos gali būti netgi labai didelės energijos šaltinis. Kai stipriai supykstate, atrodo, kad galite net sieną išversti ir tokia energija, jei tik tinkamai nukreipta, gali būti labai gerai išnaudota. Žinoma, visuomet maloniau, kai gaunamas didelis teigiamos energijos pliūpsnis – sporto ar asmeninė pergalė, didelė motyvacija. Ši energija tiesiog prašyte prašosi būti išnaudojama geriems tikslams. Kitaip turėsite energijos perteklių, kas neišeis į gera.

Energijos gaunama netgi ją… išnaudojant. Štai sportuojantys žmonės, kurie nuolat tuo užsiima, jaučiasi energingesni nei tie, kurie visą dieną pradirba prie kompiuterių. Ar sportas teikia energijos? Tikrai taip. Nors jis jos daug ir reikalauja, tačiau taip pat daug jos ir duoda. Ypač emocinės. Išsiaiškinta, kad sportuojantys žmonės mažiau patiria streso, būna laimingesni ir labiau pasitikintys savimi. O jau vien tokie dalykai suteikia energijos.

Jei norite puikiai jaustis, pasirūpinkite, kad energija jumyse būtų subalansuota. Nors neigiama energija ir gali labai padėti, tačiau nereiktų jos specialiai ieškoti. Pasistenkite ieškoti teigiamos energijos šaltinių, kurie padėtų jums atlikti didelius darbus įpūstų motyvacijos. Jei gaunate daug geros energijos, išnaudokite ją ir jausitės puikiai. Nekaupkite energijos savyje – ji ten amžinai nesilaikys. Juk specialiai nekaupiate riebalų sluoksnio? Taip ir nekaupkite energijos, o panaudokite ją.