Saugus lytinis gyvenimas prezervatyvų pagalba

pagal | 2017/11/23

Prezervatyvai.net

Jei esate pilnamečiai asmenys, turbūt gyvenate pakankamai aktyvų lytinį gyvenimą. Žinoma, anuomet apie lytinį gyvenimą buvo kalbama labai mažai. Buvo laikomasi nuomonės, kad tai yra gėdinga, tačiau suprantama, kad tokie laikai jau gilioje praeityje. Dabar gyvename moderniųjų technologijų amžiuje. Žmonės šiomis dienomis yra kur kas liberalesni ir atviresni. Jie nesibaimina kalbėti apie lytinį gyvenimą ir tokiu būdu kaskart skatina lytinį švietimą. Tačiau vėlgi, liberaliu požiūriu vis dar vadovaujasi ne visi, todėl pastebima, kad kai kurie žmonės nė nežino, kas yra saugus lytinis gyvenimas ir kas galėtų tai užtikrinti, todėl https://www.prezervatyvai.net/ pateikia kelias labai naudingas įžvalgas.

  • Atminkite, kad prezervatyvai ir kontraceptikai nėra vienas ir tas pats. Nors kai kurie vyrai skatina savo antrąsias puses naudoti kontraceptines priemones tam, kad jiems patiems nebereikėtų naudoti prezervatyvų, tai tikrai nėra tinkamiausias sprendimas. Vyrai mano, kad prezervatyvai atima iš jų didelį malonumą, kurį jie priešingu atveju patirtų lytinio akto metu, nenaudodami prezervatyvo. Tačiau tai nėra tiesa. Dabartinė prezervatyvų rinka vartotojams gali pasiūlyti labai platų skirtingų prezervatyvų modelių asortimentą. Tai reiškia, kad kiekvienas gali rasti prezervatyvą, geriausiai atitinkantį jo lūkesčius. Be to, ne vienas prezervatyvo modelis gali jūsų patiriamus pojūčius dar labiau paaštrinti, paverčiant visą lytinį aktą malonesniu ir nepakartojamu. Todėl vykite iš galvos tokius mitus ir nesivadovaukite stereotipais. Jei pasirinksite tinkamą prezervatyvą, malonumą tik sustiprinsite. Be abejo, nereikia pamiršti, kad kai kurios moterys, kurios intensyviai naudoja kontraceptikus, ilgainiui ima jausti įvairius neigiamus pojūčius. Kartais sutrinka hormonų pusiausvyra, atsiranda nuotaikų kaita ir įvairūs kiti neigiami pakitimai. Todėl jei jums rūpi jūsų antrosios pusės sveikata ir savijauta, neabejotinai naudokite prezervatyvus.
  • Taip pat atminkite, kad prezervatyvai apsaugo ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir nuo lytiniu keliu plintančių ligų (skirtingai nei kontraceptinės tabletės). Todėl jei norite būti visiškai saugūs, turėtumėte įsigyti jums tinkamiausius ir jokių alerginių reakcijų nesukeliančius prezervatyvus. Tuomet tiek jūs, tiek ir jūsų antroji pusė lytinio akto metu galės jaustis užtikrintai ir saugiai.