Salos su kalnais ir palmėmis

pagal | 2017/01/28

Kanarų salos žavi bene viskuoApie kelionę į Kanarų salas turbūt pasvajoja daugelis iš mūsų. Vieni regime jas sapnuose, kiti negalime nukreipti žvilgsnio netyčia pamatę kelionių agentūros reklamą. Ir pagrindo tam tikrai yra –Kalnuotos, uolomis aplipusios, tačiau tuo pačiu ir palmėmis žaliuojančios Kanarų salos traukia daugelį. Ir tikrai daugelį, ne tik pasyvius gulėtojus paplūdimiuose ar net viešbučio teritorijoje prie šildomo baseino. Tokie daugiau renkasi Turkiją ar Egiptą, o štai Kanarai, su Gran Kanarija ir Tenerife priešakyje, traukia labiau nuotykių ir patirčių ieškotojus.

Jei jau esate beveik pasiruošęs išvykti į Kanarus, planuojate atostogas ir renkatės datą, derėtų atsižvelgti į keletą svarbių dalykų. Kanarų salos kelionė kaina populiariausios būna rudens ir pavasario metu. Tuomet čia jau labai šilta, dažnai ir karšta, Atlanto vandenynas įšilęs, saulės netrūksta kone kasdien. Tačiau šiuo metu čia taip pat ir turistų daugiausia – tad stenkitės nuspręsti, kad būtų jūsų prioritetas – ar geriausi orai, ar ramybėir didžiulių turistų srautų nebuvimas.

Kanarų salas sudaro bent kelios salos. Tenerifė, Gran Kanarija ir Lanzarotė yra pačios didžiausios. Vien kiek nuodugnesniam vienos šių salų apžiūrėjimui rekomenduojama skirti dvi savaites savo atostogų. Tad jei į Kanarus skrendate vos savaitei, ko gero derėtų apsistoti ties viena sala. Žinoma, keltais jos sujungtos gana patogiai ir pasiekti galima bemaž visas ir per savaitę. Tačiau tokių atveju labai tikėtina, jog spėsite pamatyti viską tik labai paviršutiniškai, ir tokia kelionė į Kanarus bus labiau varginanti, su atsiminimais iš nuolat siūbuojančio kelto, o ne didingų gamtos vaizdų kurios nors salos gilumoje.

Bene patogiausia Kanarų salos kelionės yra su kelionių agentūra. Jūs nusiperkate kelialapį, gaunate ir skrydžio bilietus ir viešbutį. Dažniausiai ir už papildomus mokesčius visą sąrašą galimų ekskursijų ir išvykų jau kelionės metu. Kita vertus, tokiu būdų galite po pasirinktą salą keliauti ir patys – vietinių autobusų, taksistų ar tiesiog automobilių nuomos punktų čia netrūksta.

Tačiau Kanarus galima aplankyti ir savarankiškai. Nusipirkti pigius, tačiau su persėdimu kur nors Europoje lėktuvų bilietus, rezervuoti patinkančius viešbučius ir patiems keliaujant po vieną ar kelias salas. Tokios kelionės į Kanarų salas, kaip beje ir beveik bet kur kitur, atneša daug daugiau patirčių ir įspūdžių. Įdomu vien tai, jog per turimas dvi savaites galite išbandyti bent penkis viešbučius skirtinguose viešbučiuose. Tuo tarpu apsistojus viename tas pats šaligatvis tarp viešbučio ir paplūdimio gali net gerokai įgrįsti. Tad Kanarų salo kelionės pasitinka jaukiai ir keliaujančius savarankiškai, ir perkantiems agentūrų siūlomus kelialapius.