Prezervatyvai ir didelė jų apsauga

pagal | 2016/01/23

Prezervatyvai

Šiandien egzistuoja labai daug įvairių apsisaugojimo priemonių, kurios poroms padeda išvengti neplanuoto nėštumo. Tačiau iš visų galimų priemonių, tik prezervatyvai suteikia didžiausią galimą saugumą nuo lytiniu keliu plintančių ligų, nepamirštant ir apsaugos nuo nėštumo.

Ir, žinoma, prezervatyvų, kaip ir bet kurių kitų kontraceptinių priemonių, efektyvumą galima vertinti tik labai gerai atsižvelgiant į jų naudojimo būdus. Tai reiškia, kad jų apsauga mažėja dėl netinkamo naudojimo. Atliktų tyrimų duomenimis nustatyta, kad per vienerius metus, tik dvi poros iš 100, kurios visuomet tinkamai naudoja prezervatyvus, susiduria su neplanuotu pastojimu. Du nėštumai iš apytiksliai 8300 lytinių aktų – vos 0,02 proc. tikimybė pastoti. Tai iš tiesų yra labai nedideli skaičiai, todėl nėra ko abejoti, kad prezervatyvai suteikia didžiulį saugumą.

Taigi, akivaizdu, kad prezervatyvų teikiamą saugumą tiesiogiai įtakoja netinkamas jų naudojimas, o ne pačių prezervatyvų kokybė. Jų patikimumas gali būti net iki 99 proc. To tikrai nebūtų galima pasakyti apie kitas kontraceptines priemones.

Jei neplanuojate šeimos pagausėjimo, tuomet turėtumėte pasirūpinti, kad:

  • Prezervatyvus naudotumėte kaskart užsiimant seksu.
  • Prezervatyvas turėtų būti uždedamas vos tik kilus erekcijai ir būtinai anksčiau nei prieš seksualinį kontaktą.
  • Turite pasirūpinti, kad naudojami prezervatyvai nebūtų pažeidžiami dantimis ar nagais.
  • Nenaudokite aliejaus turinčių lubrikantų, tokių kaip vazelinas, šaldantys kremai, rankų losjonai ir kt. – jie gali sumažinti latekso efektyvumą.

Žinoma, tai tik keli patarimai iš daugelio. Perkant prezervatyvus, taip pat turėtumėte atsižvelgti ir į jų dydį, formą bei medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Kiekvienas žmogus yra labai skirtingas, todėl susiduria ir su skirtingomis alerginėmis reakcijomis. Jei žinote, kad tam tikros medžiagos gali kelti alergiją – ieškokite kitos rūšies prezervatyvų.

Tuo tarpu, jei norite rinktis iš plataus prezervatyvų pasirinkimo, visuomet rekomenduojama į pagalbą pasitelkti internetines prezervatyvais prekiaujančias parduotuves. Jose šių apsaugos priemonių asortimentas yra pats didžiausias. Tokiu atveju galėsite rinktis tiek iš didelio skirtingų dydžių, rūšių, tiek ir iš plataus gamintojų pasirinkimo. Tokios galimybės neabejotinai patenkins kiekvieno vartotojo lūkesčius.