Natūralūs aliejai – sveikai odai išsaugoti

pagal | 2015/08/07

Natūralūs aliejaiKiekvienas iš mūsų turime labai paprastą ir saugų būdą prižiūrėti savo odą. Tereikia pasitelkti natūralius aliejus. Įsivaizduokite aliejų kaip lubrikantą, padedantį jūsų organizmui tinkamai funkcionuoti. Natūralūs aliejai yra vienos iš geriausių visiems prieinamų priemonių, galinčių pagerinti ne tik vidinių organų, bet ir odos būklę. Todėl daugelio kosmetikos produktų, kurių sudėtyje nėra natūralių aliejų ir kitų naudingų medžiagų, reikėtų vengti.

Natūralūs aliejai yra išgaunami iš augalų ir medžių. Juose yra daug vitaminų ir sočiųjų rūgščių, kurios yra atsakingos už ląstelių membranų būklę. Jie taip pat pasižymi ir priešuždegiminėmis bei su infekcijomis kovojančiomis savybėmis. Be to, turi daug mineralų ir gydomųjų savybių.

Labai patogu, kad aliejų galime tepti tiesiai ant savo odos. Aliejai labai lengvai įsigeria ir prasiskverbia pro odą, tokiu būdu suteikdami mūsų odai trūkstamų vitaminų ir mineralų. Natūralūs aliejai pagerina mūsų odos sveikatą ir apsaugo ją nuo įvairių infekcijų bei galimų ligų kilimo. Jei domitės savo naudojamų odos priežiūros priemonių sudėtimi, tikriausiai pastebėjote, kad tiek odos valikliuose, tiek ir drėkikliuose dažnai būna ir įvairių natūralių aliejų (pvz., levandų, arbatmedžio ir kt.). Jų dėka gerinama odos struktūra, suteikiama daug elastingumo ir lygumo.

Sezamų aliejusSuprantama, kad kiekvieno žmogaus oda ir organizmas yra skirtingi, todėl visuomet būtina domėtis įvairiais kosmetikos produktuose esančiais ingredientais, kurie gali turėti tiesioginės įtakos vienokiems ar kitokiems rezultatams. Nors nemaža dalis žmonių yra alergiški tam tikroms medžiagoms, natūralūs aliejai yra vienos iš rečiausiai šalutinį poveikį sukeliančių priemonių. Bet kuriuo atveju prieš naudojant konkretų odos priežiūros produktą, pirmiausia rekomenduojama jį išbandyti ant mažo rankos lopinėlio – tokiu būdu žinosite ar tai nesukels netikėtos alerginės reakcijos.

Kaip jau supratote, galime pasirinkti iš labai plataus natūralių aliejų asortimento. Pavyzdžiui, turbūt daugelis jūsų esate girdėję, kad sezamų aliejus, turintis tokių vertingų mineralų kaip fosforas, magnis ir kalcis bei B ir E grupės vitaminų, gali labai pagelbėti jūsų odai. Jis gali būti puikus odos drėkiklis, nepaisant jo riešutinio ir saldaus kvapo. Atliktų tyrimų duomenimis įrodyta, kad sezamų aliejus ir mūsų odos priežiūra yra puiki kombinacija. Ką gi, tai tik vienas natūralaus aliejaus pavyzdys iš daugelio, todėl jums belieka pasirinkti sau tinkamiausią ir reguliariai bei kruopščiai prižiūrėti savo odą.