Kreditai be registracijos mokesčio – nauda ir privalumai

pagal | 2015/08/04

Kreditai be registracijos mokesčioDažnai priimta manyti ir dauguma jau puikiai žino, jog greitieji kreditai tai viena iš bene populiariausių ir patogiausių priemonių stabilizuoti savo asmenines pajamas arba gauti taip reikalingą trumpalaikę finansinę injekciją. Visgi, dar toli gražu ne visi gerai supranta kaip tiksliai veikia greitųjų kreditų mechanizmas ir, kas dažnam yra itin aktualu ir svarbu, ar naudojantis šia paslauga išties užtikrinamas visiškas vartotojo konfidencialumas. Būtent tai šiuo tekstu ir bus aptariama.

Pirmasis žingsnis siekiant gauti greitąjį kreditą yra registracija. Registracijos metu vartotojas privalo pateikti savo asmens tapatybės duomenis. Tai atlikus dažna kredito įmonė paprašo pervesti registracijos mokestį, kuris yra, nors ir visai menkas, tačiau visgi šioks toks kredito gavimo apsunkinimas. Nepaisant to, kreditai be registracijos mokesčio taip pat yra suteikiami. Atidžiau bei kruopščiau pasidomėjus, galima rasti įmonių, kurios suteikia kreditą be jokio registracijos mokesčio. Tokia kredito davimo procedūra palengvina bei akivaizdžiai pagreitina kredito gavimo procedūrą.

Visgi kyla klausimas kodėl kreditai be registracijos mokesčio yra geresnis sprendimas. Juk pastarasis mokestis nebūna labai aukštas (dažniausiai patvirtinant registraciją prašoma pervesti nuo vieno cento iki vieno euro). Turint omenyje, jog kredito mokesčio pervedimas yra tik formalumas, kuris užtikrina, jog kreditorius gaus prieigą prie individualesnių vartotojo duomenų (kredito, paskolų istorijos, finansinės padėties). Visgi, dera paminėti, jog net ir gavusios tokio pobūdžio duomenis, greitųjų kreditų įmonės yra įpareigotos įstatymo nustatyta tvarka neišduoti šių duomenų tretiesiems asmenims.

Iš pasakyto išskiriant pagrindinius privalumus, kuriuos turi kreditai be registracijos mokesčio, akivaizdu, jog tai yra kredito gavimo sparta ir procedūros paprastumas. Taip pat tolygiai tai yra ir didesnis privatumas bei asmeninių duomenų apsauga. Visgi, dera atkreipti dėmesį, jog greitasis kreditas yra lygiai toks pats finansinis įsipareigojimas kaip ir bet kuri bankinė paskola. Todėl naudojimasis šia paslauga turi būti atsakingas bei adekvatus kredito grąžinimo terminams. Bet jei kredito gavimas buvo planinis ir gerai apsvarstytas sprendimas, stabilizuoti trumpalaikius finansinius sutrikimus, tuomet naudojimasis pastarąja paslauga nesukels didesnių neklandumų.