Greitieji kreditai internetu – lengvas būdas gauti pinigų

pagal | 2018/06/12

greitieji kreditai internetuVisi greitieji kreditai internetu dabar išduodami supaprastinta tvarka – nereikia siųsti jokių dokumentų ar kažkur vykti. Paskolos gavimo procesas trunka vos kelias  dešimtis minučių ar net trumpiau. Jums tik reikia pateikti informaciją apie gaunamas pajamas, turimus įsipareigojimus ir t.t. Kreditoriai, išnagrinėję jūsų paraišką, priims sprendimą. Jeigu jis bus teigiamas, pinigai bus pervedami į jūsų asmeninę banko sąskaitą vos per kelias dešimtis minučių. Tačiau, greitųjų paskolų išdavimui yra keliami specialūs reikalavimai t.y. kreditoriai turi elgtis pagal galiojančias taisykles, kurios aiškiai apibrėžiamos Lietuvos banko interneto puslapyje bei vartojimo kredito įstatyme.

Greitieji kreditai internetu išduodami atsakingiems asmenims, kurie gauna pajamas ir kurie neturi uždelstų skolų. Tai yra du svarbiausi kriterijai, kuriuos turite atitikti. Jeigu jūs kas mėnesį negaunate daug pajamų, bet skolinatės tokias sumas, kurių nepajėgsite grąžinti, tuomet kredito bendrovės tai įvertins ir atmes jūsų prašymą dėl paskolos išdavimo. Tiesiog remiamasi racionalumu – jeigu asmuo negauna pakankamai pajamų, logiška, kad ir sumokėti įmokų neturės iš ko. Paprasčiausiai, kiekvienas kreditorius imasi skaičiavimų – nustato kokią maksimalią kredito įmoką gali mokėti asmuo. Paksui žiūrima kokia suma gali būti išduodama ir kuriam laikui nustatomas grąžinimo laikotarpis.

Kalbant apie grąžinimo laikotarpį, jau yra įprasta pabrėžti, kad greitieji kreditai internetu turi būti imami kuo ilgesniam laikui tuomet, jeigu įmokos būtų labai didelės. Ilgesnis įmokų mokėjimo grafikas sumažina įmokų dydžius, todėl kas mėnesį tektų jas mokėti mažesnėmis sumomis. Tačiau, jeigu jūs skolinatės trumpam laikotarpiui gana didelę sumą, tuomet jūsų pajamos irgi turi būti labai didelės.

Visi asmenys, kuriems aktualūs greitieji kreditai internetu, turi suvokti, kad neatsakingo skolinimo jau senai nebėra. Tos bendrovės, kurios anksčiau skolino bet kam, dabar rizikuotų netekti licencijų. Jos gali gauti baudas, todėl jokios rizikos jos prisiimti jau nebenori. Dėl šios priežasties klientams nebėra daromos jokios išimtys, nes įmonėms tai per daug rizikinga.

Norintiems gauti greitąjį kreditą internetu, tiesiog reikia apskaičiuoti savo finansinį pajėgumą. Kuo didesnė pajamos, tuo didesnė tikimybė, kad greitieji kreditai internetu bus suteikiami sėkmingai.