Žalieninių atliekų smulkintuvas

smulkintuvasTinkama miško priežiūra reikalauja technikos, kuri padeda darbus atlikti ne tik greitai, tačiau ir kokybiškai, bei su kuo mažesniais resursais. Žalieninių atliekų smulkintuvas – būtinas prietaisas kiekvieno miškininko garaže. Įranga padeda labai greitai pasirūpinti mediena, krūmų priežiūra, šakomis. Rankomis atliekami darbai ne tik lėti, tačiau ir ne tokie kokybiški. UAB „Biržų žemtiekimas“ padės kiekvienam mišką turinčiam asmeniui greitai, paprastai ir patogiai susitvarkyti su miškininkystės darbais.

Šakų smulkintuvai. Šie prietaisai naudojami tiek užsiimant miškininkyste, tiek norint prižiūrėti savo sodą. Dažniausiai nusprendžiama šakas sudeginti, tačiau tai draudžia Lietuvos įstatymai, tad siekdami pašalinti atliekas tokiu būdu galite susilaukti baudos. Šakų smulkintuvai suteikia galimybę ne tik visiškai susmulkinti šakas, tačiau tuo pačiu gautą masę panaudoti trąšai.

Susmulkinus šakas sumažėja išnaudojamos erdvė tūris nuo 5 iki 10-ies kartų. Taigi, nebūtina iškart sunaudoti gautą masę. Iki tol šakos buvusios bevertės – susmulkintos jos gali būti panaudojamos komposte, biokurui išgauti, augalų tręšimui.

Skiriantis šakų smulkintuvo sudėčiai – skiriasi ir atliekamas darbas. Įrangoje gali būti montuojami sraigtiniai, krumpliatariniai ar smulkinantys peiliai. Įranga kabinama prie traktoriaus. Pasirinkus nedidelių gabaritų traktorių nesunkiai pasieksite net ir pačias sudėtingiausias vietas. Šakų smulkintuvai – vis dažniau gyventojų garažuose randama įranga, kuri padeda nereikalingas medžiagas paversti naudingomis.

Medienos smulkintuvas. Prietaisas skirtas įvairios medienos smulkinimui. Jis puikiai susidoroja su atliekomis, kurios gaunamos iš sodo, daržo arba parkų. Greitai ir kokybiškai susmulkinama mediena gali būti naudojama katilinėse kūrenimui. Medienos smulkintuvas gali puikiai susmulkinti ir labai mažas, ir labai dideles šakas. Aukštos kokybės komponentai garantuoja ne tik prietaiso ilgaamžiškumą, tačiau ir atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams.

Medienos smulkintuvai taip pat prikabinami prie traktoriaus. Važiuojant optimaliu greičiu kokybiškai susmulkinama mediena. Tinkamas jos apdorojimas padeda panaudoti gautą medžiagą.

Šakų kapoklė. Dar vienas įrankis, kuris taip pat jungiamas prie traktoriaus ir turi būti naudojamas tuomet, kai žmogus nori greitai susitvarkyti su miške ar parke esančiomis atliekomis. Šakų kapoklė, kaip ir abu prieš tai minėti prietaisai, padeda pasirūpinti atliekomis. Vietoj to, kad jas sudegintumėte – rekomenduojame susmulkinti ir panaudoti antrą kartą. Tai viena geriausių trąšų, kuri pranoksta net prekybos vietose esančias priemones.

O jeigu viskas viename? UAB „Biržų žemtiekimas“ parduoda universalią įrangą, kuri vienu metu atlieka ir šakų kapojimo, ir medienos smulkinimo darbus. Universalus smulkintuvas yra kabinamas prie traktoriaus pakabos, taigi naudojant techniką paprasčiausiai užvažiuojama ant šakų ar medienos liekanų. Nereikia dirbti rankomis.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt