Kokį vidutinį automobilį pasirinkti

Visai čia ne Toyota AurisAutomobilio pasirinkimas daugeliui yra galvos skausmas. Dar gerai, jei turite labai mėgstamą gamintoją, žinote, jog norite visureigio arba atvirkščiai – kuo mažesnio miesto automobilio. Tačiau dauguma ieško ko nors vidutinio, universalaus, pigaus ir kokybiško. Automobilis turi būti ir erdvus, bet ir nedidelis, nekeliantis problemų parkuojantis. Jis turi nenaudoti per daug kuro, tačiau pageidautina, kad variklis būtų benzininis. Sunkiai suderinami dalykai, tačiau būtent tokių vidutinių automobilių rinkoje ir yra daugiausiai. Toyota Auris, japonų gaminamas hečbekas, gali atitikti daugelį aukščiau išvardintų reikalavimų.

Tai tikrai vidutinio dydžio automobilis. Erdvus viduje, leidžiantis tikrai patogiai sėdėti, tačiau ne toks didelis iš išorės, puikiai nardantys gatvėse ir randantys vietos automobilių stovėjimo aikštelėse. Tai, kad bagažinė yra sujungta atvira erdve su salonu, privalumas tuomet, kai reikia gabenti daugiau ar didesnių gabaritų daiktų. Atlenkus sėdynes galima sutalpinti kažką tikrai nemažo. Tuo pačiu dėl vienkartinių didesnių krovinių gabenimo nereikia kasdien važinėti su universalu ar minivenu.

Be abejo, Toyota Auris pasižymi ir ekonomiškumu. Net ir benzininiai automobiliai paprastai telpa į septynis litrus kuro šimtui nuvažiuotų kilometrų. O tai ir yra nei daug, nei mažai. Kita vertus, šis gamintojas siūlo ir hibridinį automobilio variantą. Tokiu atveju pradžioje investavus daugiau, vėliau galima važinėti kur kas pigiau. Jei gyvenate ir važinėjate beveik vien mieste, galbūt tai būtų pats geriausias pasirinkimas. Juolab, kad ir išmetamųjų dujų bus gerokai mažiau, ir jei visi mieste važinėtų bent su hibridiniais automobiliais, gyventume tikrai švaresnėje aplinkoje.

Atitinka šis modelis ir patikimumo bei kokybės reikalavimus. Apie tai, kad kone bet kurį Toyota modelį tenka remontuoti kur kas rečiau nei daugelį kitų, turbūt įrodinėti nebereikia niekam. Ne išimtis ir mūsų aptarinėjamas Toyota Auris. Tiesa, kokybė kainuoja, ir tą tenka pripažinti. Auris kainuos ženkliai daugiau nei daugelio kitų gamintojų panašaus dydžio automobilis. Tačiau nervų ir laiko, praleisto važinėjant po servisus, sutaupys tikrai. O ilguoju laikotarpiu, tikėtina, atpirks ir piniginę savo vertę. Tad nieko keisto, jog ir šis, ir kito Toyota gaminami automobiliai tampa vis populiaresni ir užima vis didesnę mūsų automobilių rinkos dalį.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt