Automobilių nuoma sutartoje vietoje

pagal | 2021/08/30

Lietuva yra moderni ir dinamiška, išsivysčiusi šalis, kurioje automobilių poreikį diktuoja pats gyvenimas. Sunku čia įsivaizduoti žmogų be asmeninės transporto priemonės. Todėl automobilių nuoma Lietuvos didmiesčiuose yra patogi ir labai populiari paslauga, leidžianti išspręsti įvairias asmenines ir komercines problemas.

Kompanija siūlo privatiems asmenims ir verslo klientams pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis visą parą. Puikios sąlygos susitarti dėl ilgalaikės transporto priemonės nuomos ir, jei reikia, pasinaudoti vienkartiniu bet kurios klasės automobilio užsakymu. Ši paslauga leis greitai išspręsti visus transporto poreikio klausimus, išvengiant transporto priemonių įsigijimo, automobilio draudimo, mokesčių, remonto ir transporto priemonių priežiūros išlaidų.

Jei taupote savo laiką ir nenorite jo gaišti kelionėms automobiliui išsinuomoti ar grąžinti, siūloma pasinaudoti automobilių nuoma sutartoje vietoje paslauga. Automobilio pristatymas ir/arba  grąžinimas jūsų adresu. Jums tereikia nurodyti tikslų adresą ir laiką, o nuomos punkto atstovas nustatytu laiku atvyks į nurodytą vietą miesto ribose.

Tokios paslaugos gali prireikti keliais atvejais, kai žmogus atvyksta į kitą miestą komandiruotėje ir jam reikia savo transporto priemonės. Antrasis, ne mažiau paplitęs atvejis – automobilio nuoma reikalinga, kai nuosavas automobilis remontuojamas.

Nuoma pasiūlys automobilį, kuris visiškai patenkins visus jūsų reikalavimus ir pageidavimus. Nuomotojai siūlo išsinuomoti net brangius S klasės automobilius, kuriuos galbūt jau seniai svajojote vairuoti.

Paslaugos kaina kiekvienu atveju nustatoma individualiai. Tai tiesiogiai priklauso nuo techninių ir eksploatacinių transporto priemonės charakteristikų, jos klasės, pagaminimo metų ir įrangos. Be to, kainai įtakos turi nuomos laikotarpis, kuo jis ilgesnis, tuo mažesnė bus dienos kaina. Visi automobiliai yra geros techninės būklės, todėl tikimybė, kad automobilis staiga sustos kelio viduryje, yra sumažinta iki minimumo. Jei tokia situacija susiklostytų, automobilių nuoma nedelsdama pateiks kitą automobilį su tomis pačiomis ar panašiomis savybėmis.