Automobilio kėbulo nusidėvėjimą įtakojantys veiksniai

Automobilio dazymasJei savo automobilį eksploatuojate pakankamai dažnai ir jo gamybos metai yra ganėtinai seni, tuomet tikėtina, kad jis yra praradęs savo tikrąją prekinę išvaizdą. Ant kėbulo atsiradusios rūdys ir nutrupėję ar išblukę dažai yra natūralūs kiekvienos transporto priemonės nusidėvėjimo požymiai. Yra labai daug skirtingų visą tai lemiančių veiksnių, todėl jei matote, kad jūsų transporto priemonės korpusas yra pernelyg nusidėvėjęs, jums bus reikalingas kokybiškas ir specialistų atliekamas automobilio dazymas. Tačiau visų pirma verta aptarti priežastis, kurios turi įtakos greitesniam neigiamam automobilio kėbulo išvaizdos pakitimui.

Vabzdžiai

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai jokių problemų nesukeliantis veiksnys, tačiau taip yra tik tuomet, kai automobilio kėbulas nuvalomas nedelsiant. Kitu atveju gali būti pakankamai sudėtinga juos nuvalyti, o jei valymo metu elgiamasi neatsargiai ir šiurkščiai – didėja rizika pažeisti automobilio kėbulo paviršių.

Aplinkos tarša

Tai labai didelį neigiamą poveikį automobilio kėbulo nusidėvėjimui turintis veiksnys, kuris mums plika akimi įprastai yra visiškai nematomas. Ore, kuriuo kasdien kvėpuojame, yra įvairių kenksmingų cheminių medžiagų. Didesniuose miestuose (pvz., Vilniuje, Kaune ir kt.) oro taršos lygis yra dar didesnis, todėl gali pagreitėti automobilio kėbulo korozijos procesai.

Automobiliui skirtos poliravimo medžiagos

Nors tai turėtų atnaujinti ir pašviesinti transporto priemonės spalvą, tačiau poliruodami automobilį turėtumėte būti labai atsargūs ir į pagalbą pasitelkti tik labai minkštas ir kėbulo paviršiaus nebraižančias medžiagas. Bet kuriuo atveju, poliravimui skirtas medžiagas rekomenduojama naudoti kaip įmanoma rečiau.

Druska

Druskingas vanduo gali būti labai pavojingas jūsų automobiliui. Kaip žinia, druska pagreitina koroziją, todėl venkite naudoti skysčius, kuriuose yra druskos.

Žinoma, tai tikrai nėra visi įmanomi neigiami veiksniai. Bet kuriuo atveju savo transporto priemonę rekomenduojama prižiūrėti reguliariai ir atsakingai. Jei vis dėlto matote, kad pradėjo atsirasti rūdžių ar kitų akivaizdžiai pastebimų kėbulo pakitimų, nelaukite, kol jie taps dar didesni – kreipkitės į specialistus ir jūsų automobilio dažymas bus įgyvendintas be priekaištų. Tai užtikrins puikią jūsų automobilio išorinę būklę ir sumažins didesnių kėbulo problemų kilimo riziką.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt