Nemokama televizija transliuojama internetu

pagal | 2016/06/30

Vasarą TV paprastai žiūrime labai minimaliai, tačiau rudenį situacija keičiasi iš esmės. Ilgesnės naktys, trumpesnės dienos, daugiau laisvo laiko namie, todėl televizija tampa mūsų draugu ir pagalbininku. Teisingai parinktos TV programos neleidžia mums susirgti sezoninėmis psichinėmis ligomis, nes tamsiuoju metų laiku daug žmonių pradeda jausti depresijos simptomus. Žiūrint vien tik nemokamus skaitmeninės TV kanalus šias ligas kartais tik skatiname, todėl būtina žiūrėti subalansuotą televiziją. Kai tai padaryti, kai namie rodo tik 11 kanalų?

Nemokama televizijaNemokama televizija, kuri yra transliuojama internetu atveria kur kas daugiau galimybių. Prijunkite savo kompiuterį prie televizoriaus HDMI kabeliu arba Wi-Fi bevieliu ryšiu ir mėgaukitės daugybe nemokamų kanalų iš viso pasaulio. Viskas priklauso nuo to, kokiomis užsienio kalbomis kalbate. Lietuviškų kanalų yra apie 20, tad jų pasirinkimas gana nedidelis. Rusiškų kanalų – dar 50, tad čia atsiveria kur kas didesnės galimybės. Galima pasirinkti kanalus pagal specifiką, nes rusai turi ir komedijos kanalų, ir žvejybos, automobilizmo, sporto kanalų, kurie išskirtinai rodo tam tikras programas.

Suprantama, teks susidurti ir su politika bei propagandine informacija, kuri transliuojama patiems rusams, tačiau išmintingiems žmonėms tai netrukdo – informaciją galima atsirinkti gana nesunkiai.

Svarbiausia – pasirinkti teigiamas programas, kurios praturtina pasaulėžiūrą ir yra pakankamai pramoginės. Venkite kriminalų ir propagandinės informacijos ir viskas bus gerai.

Nemokama televizija gali transliuoti ir angliškus kanalus. Jų čia nesuskaičiuojama daugybė, tad reiktų gerai atsirinkti, ką žiūrėsite. TV programą visada galite pasižiūrėti internete – savaitgalio TV žurnaluose jos greičiausiai nerasite.

Tam kad galėtumėte internetu žiūrėti nemokamą TV, reikia apsirūpinti tam tikra programine įranga. Populiariausia yra „Ace Stream Media“ grotuvas, kuris dirba kartu su populiariuoju VLC grotuvu. Kai įdiegiami VLC ir Ace įskiepiai, televiziją galima žiūrėti tiesiai iš naršyklės. Beje, Chrome naršyklė turi problemų, todėl rekomenduojama žiūrėti per Firefox ir Opera naršykles. Microsoft Edge naršyklė neturi įskiepių, tad per ją žiūrėti televiziją taip pat nėra galimybės. Beje, yra galimybė ir žiūrėti nemokamą televiziją naudojantis Android išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Aišku, reikalingi tam tikri nustatymai, tačiau daugiau informacijos ir patarimų, kaip viską nustatyti tinkamai rasite internete.

Nemokama televizija internetu – puiki alternatyva palydovine ir kabelinei televizijai.