Anglų kalbos mokymasis aktualus siekiantiems karjeros

Read More

Anglų kalbos mokymasis aktualus daugybei žmonių. Apie tai, kokia populiari ši užsienio kalba ir kiek galimybių ji atveria, nereikia nė pasakoti. Tačiau patys mokymosi metodai kelia visokių klausimų.

Ar sunku, ar lengva? Per kiek laiko įsisavinami žodžiai? Ar verta „kalti“ gramatiką? Tokios ir panašios mintys sukasi galvoje. Kai kuriems žmonėms reikia išmokti kalbą, bet nėra noro, nes iš mokyklos laikų prisimenami stori vadovėliai su daugybe gramatikos pratimų. Ir štai čia pastebimas šioks toks paradoksas – mokiausi mokykloje, bet nelabai kas liko galvoj. Rodos, visai neblogai sekėsi ta užsienio kalba, o štai dabar ir žodžiai ne visi atminty išlikę, ir laikus ar specifines frazes būtų sunku prisiminti. Kaip sakoma, mokomės visą gyvenimą. Turint omenyje užsienio kalbą šis posakis tikrai tinkamas.

Yra gera žinia. Kad ir kokie dabartiniai įgūdžiai, kad ir kokie pasiekimai, bet kuriuo atveju bandymas prašnekti angliškai gali duoti teigiamų rezultatų. Ar įmanoma įsisavinti kalbą greitai ir lengvai? Būtų smagu, jei pakaktų paskirti kelias valandas ir kone viso žodyno žodžius įsimintumėte… Bet palaukite. Ar tikrai reikia „iškalti“ kiekvieną daiktavardį, veiksmažodį, būdvardį? Vargu. Žinoma, kuo turtingesnis žodynas, tuo geriau – tada ir atostogauti į svečią šalį vykstate labiau užtikrinti, ir įvairios darbo situacijos sklandesnės. Bet nėra reikalo atmintinai mokytis kiekvieno žodžio.

Ar galima teigti, kad anglų kalbos mokymasis naudingas siekiant karjeros? Neabejotinai. Kuo aukštesnis postas, tuo didesni reikalavimai. Kadangi „hello“, „how are you“ ir dar daugybė panašių frazių skamba kone visame pasaulyje, natūralu, jog ir darbe tenka bendrauti su klientais, kuriems minėtos frazės labiau pažįstamos nei „labas“ ar „kaip sekasi“. Puikus pavyzdys – turizmo sektorius. Nepasakysi kinams ar vokiečiams, kad prieš atvykdami į Lietuvą paskirtų vienus kitus metus ir perprastų lietuvių kalbą.

Ieškote darbo? Tuomet anglų kalbos mokymasis arba yra jūsų prioritetas, arba paskaitos jau lankytos ir rašydami CV paminėjote, kad kalbate angliškai. Nes tai tikrai svarus privalumas. Aišku, niekas nepaneigs, kad būtina kuo taisyklingiau šnekėti ir sava, gimtąja kalba. Juk įsidarbinę banke nesikreipsite į klientus „ei, bičiuks“ ar „nu ir pavarai su tom paskolom“.

Grįžkime prie pradžioje pateiktų klausimų. Ar sunku, ar lengva? Per kiek laiko įsisavinami žodžiai? Ar verta „kalti“ gramatiką? Mokytis nėra taip sunku, kaip galbūt atrodo, bet reikia atrasti efektyvų būdą, nes antraip neliks jokio noro, procesas bus nuobodus ir, deja, nelengvas. O žodžių įsisavinimas priklauso nuo to, kokio intensyvumo kursus lankote. Ir, aišku, nuo pasirinktų metodų.

 

Parkavimo davikliai – kas tai?

parkavimo davikliaiParkavimo davikliai vis dažniau montuojami automobiliuose, tačiau kaip jie veikia? Ar gali automobilio dizainas įtakoti jų efektyvumą ir ar jie atrodo sumontuoti kaip gamykloje?

Kaip veikia parkavimo davikliai?

Kai automobilis juda kliūties link, automobilio salone pasigirsta pysėjimas. Artėjant prie kliūties, šis signalas vis dažnėja, kol, pasiekus tam tikrą atstumą pakinta į pastovų signalą be pertrūkių

Paprastai parkavimo sistemą sudaro galiniame bamperyje sumontuoti keturi ultragarsiniai parkavimo davikliai. Šie parkavimo davikliai siunčia ultragarsinį signalą, kuris atsimuša į greta esančias kliūtis ir grįžta atgal į tą patį parkavimo daviklį. Priimtas sugrįžęs signalas perduodamas sistemos „smegenims“ – valdymo blokui, kuris apdoroja signalą, apskaičiuoja atstumą iki objekto ir perduoda jį vairuotojui garsiniais signalais bei vaizdais ekranėlyje.

Labai retais atvejais automobiliuose montuojami ne ultragarsiniai parkavimo davikliai, o elektromagnetinio lauko pagrindu veikiančios sistemos. Tokioms parkavimo sistemoms nebūtina gręžti bamperio, nes elektromagnetinio lauko jutiklis fiksuoja duomenis ir sumontuotas po bamperio, tačiau šios sistemos labai brangios ir dėl to nepopuliarios.

Ar bamperio dizainas turi įtakos montavimui?

Daugumoje atvejų automobilio forma bai bamperio dizainas turės įtakos parkavimo daviklių montavimo vietų parinkimui. Taip yra dėl labai skirtingų dizaino bei formų skirtingų gamintojų automobiliuose.

Automobiliuose kurių bamperis sudarytas iš centrinės dalies ir dviejų atskirų kampinių dalių, dažniausiai montuojami du žemesnio kampo parkavimo davikliai ir du aukštesnio kampo parkavimo davikliai. Jei automobilis po bamperiu turi metalinį rėmą, vadinasi skylės parkavimo davikliams turės būti išgręžtos aukščiau, kad metalinės dalys nekliudytų montavimui.

Originalūs parkavimo davikliai ir universalūs, kuo skiriasi?

Originalūs parkavimo davikliai yra tokie parkavimo davikliai kurie sumontuoti gaminant automobilį, tai yra dar gamykloje. Originalūs parkavimo davikliai pagaminti tokios formos, kokios buvo sumanyta automobilio dizainerio ir tokie parkavimo davikliai tinka tiktai tam specifiniam automobilio modeliui.

Universalūs davikliai tinkami visiems automobilių modeliams, ir yra gamintami taip kad juos būtų galima sumontuoti į skirtingų storių, formų ir dizaino bamperius. Dėl šios priežasties tokie parkavimo davikliai ne visada panašūs į originalius parkavimo daviklius.

Kartais žmonėms net labiau patinka universalių parkavimo daviklių dizainas, nes jie dažniau atsinaujina, pasiūlo mažesnių, naujesnio dizaino formų sprendimų, o originalūs parkavimo davikliai nekinta visą automobilio modelio gyvavimo laiką.

parkavimo daviklis 1

Parkavimo daviklių dydis

Laikui bėgant parkavimo davikliai darosi vis mažesni. Mažesni davikliai daro mažesnę įtaką bendram automobilio dizainui, todėl dažnai yra mėgiami labiau. Tačiau ne retai montuojamų parkavimo daviklių spalvos apsiriboja tiktai juoda ir sidabrine, prireikus kitos spalvos, tenka parkavimo daviklius dažyti.

O ir apskritai, visada geriau rinktis mažesnius parkavimo daviklius, juk jau išgręžtos skylės sumažinti negalėsime, o padidinti galima nesunkiai.

Ar jums reikalingi priekiniai parkavimo davikliai?

Į šį klausimą atsakyti sunku – viena vertus originalius parkavimo davikliai jūsų automobilyje arba yra arba nėra, o montuojami, dėl techninių galimybių, ne visada atitiks jūsų lūkesčius.

Originalūs parkavimo davikliai yra integruoti į bendrą jūsų automobilio sistemą ir borto kompiuterį, todėl jie automatiškai įsijungs ir išsijungs tiktai tuomet kai to reikės parkuojantis ir neblaškys jūsų dėmesio vairuojant automobilį kelyje. Montuojami parkavimo davikliai ne visada galės veikti taip pat.

Ne retai montuojami priekiniai parkavimo davikliai pajungiami su rankiniu jungikliu. Taip sistema išjungiama kuomet automobilis važiuoja keliu ar stovi kamštyje, o vairuotojas gali įsijungti parkavimo daviklius kuomet jam jų prireikia.

Momentinio fotoaparato nuoma – kodėl geriau nuomotis negu pirkti?

Mėgstate daug keliauti ir norite įamžinti visus gražius vaizdus, kuriuos matote kalnuose ar gamtos apsuptyje? Be jokios abejonės, tam neužteks foto aparato mobiliajame telefone – būtų kur kas geriau turėti rimtesnę kamerą, kuri galėtų tiksliau užfiksuoti jūsų gražias gyvenimo akimirkas ir kelionės įspūdžius. Ypač smagu tada, kai galite iš karto pamatyti nufotografuotą momentą – mes turime omenyje momentinius fotoaparatus. Be abejo, juos galime išskirstyti į kelias skirtingas kategorijas:

Momentiniai fotoaparatai1)      Profesionalūs momentiniai fotoaparatai. Jie yra labai kokybiški, tačiau taip pat labai brangūs, todėl jeigu norite pasinaudoti tokio lygio fotoaparatu, pats geriausias variantas būtų jį išsinuomoti. Momentinio fotoaparato nuoma yra dabar labai populiari paslauga, kuria naudojasi daugybė žmonių, mėgstančių keliauti ir norinčių išsaugoti pačias gražiausias kelionių akimirkas. Yra gausybė gerų gamintojų, kurie turi pagaminę kameras su įspūdingais parametrais, tad net neverta vardinti, kurie gamintojai išsiskiria – kokybiškų momentinių kamerų yra iš tiesų labai daug.

2)      Vienkartiniai momentiniai fotoaparatai. Dažniausiai, tokie fotoaparatai būna mažiau kokybiški, o ir naudotis jais nėra labai patogu, kadangi pasibaigus vienkartinio fotoaparato juostai, jums vėl reikės pirkti naują fotoaparatą, o tai ir vėl kainuos pinigus.

Taigi, kaip jau turbūt supratote, kur kas protingesnis variantas yra prieš jūsų suplanuotą kelionę išsinuomoti momentinį fotoaparatą. Dabar momentinio fotoaparato nuoma nekainuoja labai daug ir tikrai labiau apsimoka nuomotis, nei pirkti tokį fotoaparatą. Negana to, jūs gausite ir nemokamą garantiją, kadangi jeigu nuomotas fotoaparatas pradės nebeveikti, ta įmonė, iš kurios jūs jį išsinuomojote, turės sutvarkyti fotoaparatą ir vėl paruošti kokybiškam naudojimui. Galite išsinuomoti tokį fotoaparatą tiesiog internetu – užsukti į interneto portalą ir pasirinkti jums labiausiai patinkantį fotoaparatą, o tuomet jau laukti jo pristatymo į namus. Negana to, dažniausiai pristatymas yra visiškai nemokamas, o jeigu nuomositės dažnai, galėsite gauti dideles nuolaidas ir visos kitos technikos nuomai.

Išbandykite momentinio fotoaparato nuoma jau dabar ir tikrai neliksite nusivylę!

Automagnetolų pasirinkimas internetinėse parduotuvėse

AutomagnetolaDaugumai žmonių važiavimas automobiliu be muzikos yra tiesiog neįsivaizduojamas. Užtenka įsėsti į automobilį, jį užvesti ir jau pasigirsta muzika, sklindanti iš automagnetolos. Tai tampa tai įprasta, jog netikėtai sugedus šiam aparatui, važiuoti pasidaro kažkaip keista, nejauku. Todėl neretai žmonės, vos sugedus automagnetolai, iškart dairosi, kur galima nusipirkti naują. Tačiau pamačius, koks jų pasirinkimas, kartais net atšoka noras kažką ir besirinkti. Tačiau viskas nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Automagnetolos turi kelis svarbiausius parametrus, pagal kuriuos galima rasti sau tinkamą įrenginį. Didelį automagnetolų pasirinkimą galima rasti adresuhttps://www.b-a.eu/c1667/Automagnetolos. Šioje svetainėje pamatysite, kokiomis kainomis parduodamos automagnetolos ir kuo jos visos skiriasi.

Į ką pirmiausia dažnas pirkėjas atkreipia dėmesį, tai yra kainų amplitudė. Jei vienos automagnetolos parduodamos vos už 30 eurų, tai kitos gali kainuoti ir 130 eurų. Iš kur toks kainų skirtumas? Dažniausiai tai aukštesnė kokybė, daugiau funkcijų, smulkių privalumų bei patogumų. Visų pirma, nuspręskite, ko jums reikia – ar kuo geresnės kokybės, daugiau įvairiausių funkcijų ar tiesiog paprastos magnetolos, kad galėtumėte klausytis radijo? Jei neieškote nieko ypatingo, tiesiog rinkitės pačią pigiausią magnetolą. O gal jums tiesiog ir fm bangų moduliatorius, kuris gros failus ir iš jūsų mp3 grotuvo ir taip pat atliks radijo funkciją?

Automagnetolos šiais laikais turi usb ar kitokias jungtis, per kurias galima prijungti usb raktą, mp3 grotuvą ar net atminties kortelę. Tuomet muzika yra grojama tiesiai iš šių įrenginių. Tai yra išties patogu, norint klausyti savo mėgstamos muzikos. Tiesiog iš anksto susidėkite į atitinkamą laikmeną norimus muzikos failus, sudarykite grojaraščius ir kiekvieną dieną galėsite klausytis muzikos pagal savo nuotaiką. Nereikės junginėti radijo stočių, klausyti reklamų ir radijo pokalbių. Tiesiog mėgausitės ta muzika, kurią patys pasirinkote. Jei nepatiks – iškart galėsite perjungti, juk pats žinosite, kokių žanrų, kokių grupių muziką yra jūsų atminties laikmenoje ir greitai galėsite pereiti nuo vieno grojaraščio prie kito.

Nemenkas automagnetolų privalumas yra tas, kad jos turi programuojamas radijo stotis. Tai yra, galite iš anksto užsiprogramuoti norimas radijo stotis ir kiekvieną jų pasiekti vos vienu mygtuko paspaudimu. Magnetolų skirtumai šioje vietoje yra tie, jog skirtingos automagnetolos  čia gali užprogramuoti skirtingą skaičių radijo stočių. Todėl paskaičiuokite, kiek maždaug radijo stočių klausote ir kokios magnetolos jums reikia. Galbūt jums įdomios tik kelios radijo stotys ir galite sutaupyti keliolika eurų renkantis automagnetolą?

Galiausiai, nors kai kuriems tai visai nėra svarbu, pasirūpinkite ir automagnetolos dizainu. Ar nauja automagnetola derės prie jūsų automobilio salono? Galbūt verta rinktis pagal magnetolos ekranėlio spalvas? Apsvarstykite ir šias detales, ypač jei jums rūpi daiktų tarpusavio derėjimas ir estetinis pasigėrėjimas.

Kuo gyvena automobilių gamintojai

ToyotaAutomobilių gamyba dažniausiai yra labai senas, ilgas tradicijas turintis verslas. Dauguma didžiųjų pasaulio automobilių gamintojų, nuo Ford iki Toyota, savo istoriją skaičiuoja bent kelis dešimtmečius. Tiesa, yra ir naujokų – štai Tesla gana sėkmingai braunasi į tūkstančius darbuotojų ir dešimtis gamyklų įvairiose šalyse nuo seno turinčių automobilių gamintojų gretas. Tačiau tai – daugiau išimtis nei taisyklė. Įsilieti į tokį verslą – masinę automobilių gamybą – be galo sudėtingas, milžiniškų išteklių reikalaujantis užmojis. Jei jau kas imasi gaminti ar modernizuoti automobilius, dažniausiai tai būna kokios nors siauros nišos, dažniausiai – profesionalūs sportiniai automobiliai.

Tačiau ir senosioms didžiosioms automobilius gaminančioms įmonėms, tiek Toyota Japonijoje, tiek Wolksvagen Vokietijoje nuolat tenka susidurti su vis naujais iššūkiais. Gaminant masinius automobilius, kuomet reikia įtikti daugeliui, tai išties sunku. Juk reikia gebėti ne tik greitai ir kokybiškai gaminti daug vienodų modelių, bet ir sugebėti greitai juos atnaujinti, perdaryti gamybos linijas. O sunkiausia – nujausti, ko rinkai reikės po penkių ar dešimties metų. Turbūt todėl didžiosios įmonės dažniau stengiasi būti ir rinkos formuotojos, nes greitai prisitaikyti tikrai nėra lengva.

O automobilių mados ir poreikiai keičiasi tikrai greitai. Ir keičiasi dėl įvairiausių priežasčių. Lūžis gali įvykti (ir vyko praeityje bei vyksta dabar) dėl ekonominių priežasčių, dėl naftos kainų svyravimų, dėl stiprios tam tikro tipo automobilius subsidijuojančios valstybių politikos ar tiesiog dėl mados. Štai naftos kainos svyravimai akivaizdžiai koreliuoja ir su ekonomiškų automobilių pardavimais. Kai kainos auga, galima tikėtis didesnių Toyota automobilių pardavimų, kurie visada siekė būti ekonomiški. Tuo tarpu naftos kainoms krentant ypač Jungtinėse Valstijose pastebimas galingesnių, didesnių automobilių pardavimų atsigavimas.

Pastaruoju metu, be jokios abejonės, daugiausiai dėmesio įvairūs pasaulio automobilių gamintojai kreipia į ekologiškus, elektrinius bei hibridinius automobilius. Jų bumas pastebimas visame pasaulyje, o dar daugiau modelių žadama paleisti į pasaulio rinkos jau po kelių metų. Ir populiarėja ne tik tylūs ir pigūs eksploatuoti elektromobiliai – savo nišą plečia ir hibridiniai automobiliai. Šioje vietoje visame pasaulyje puikiai sekasi senas tradicijas turinčiam Toyota Prius modeliui, kuris dabar gaminamas ir su galimybe nuo elektros tinklo pakrauti akumuliatorių. Taigi, tai tarsi ir elektromobilis, tačiau turintis ir benzininį variklį – puikus pasirinkimas ieškantiems ko nors tarpinio.

Nemokama televizija transliuojama internetu

Vasarą TV paprastai žiūrime labai minimaliai, tačiau rudenį situacija keičiasi iš esmės. Ilgesnės naktys, trumpesnės dienos, daugiau laisvo laiko namie, todėl televizija tampa mūsų draugu ir pagalbininku. Teisingai parinktos TV programos neleidžia mums susirgti sezoninėmis psichinėmis ligomis, nes tamsiuoju metų laiku daug žmonių pradeda jausti depresijos simptomus. Žiūrint vien tik nemokamus skaitmeninės TV kanalus šias ligas kartais tik skatiname, todėl būtina žiūrėti subalansuotą televiziją. Kai tai padaryti, kai namie rodo tik 11 kanalų?

Nemokama televizijaNemokama televizija, kuri yra transliuojama internetu atveria kur kas daugiau galimybių. Prijunkite savo kompiuterį prie televizoriaus HDMI kabeliu arba Wi-Fi bevieliu ryšiu ir mėgaukitės daugybe nemokamų kanalų iš viso pasaulio. Viskas priklauso nuo to, kokiomis užsienio kalbomis kalbate. Lietuviškų kanalų yra apie 20, tad jų pasirinkimas gana nedidelis. Rusiškų kanalų – dar 50, tad čia atsiveria kur kas didesnės galimybės. Galima pasirinkti kanalus pagal specifiką, nes rusai turi ir komedijos kanalų, ir žvejybos, automobilizmo, sporto kanalų, kurie išskirtinai rodo tam tikras programas.

Suprantama, teks susidurti ir su politika bei propagandine informacija, kuri transliuojama patiems rusams, tačiau išmintingiems žmonėms tai netrukdo – informaciją galima atsirinkti gana nesunkiai.

Svarbiausia – pasirinkti teigiamas programas, kurios praturtina pasaulėžiūrą ir yra pakankamai pramoginės. Venkite kriminalų ir propagandinės informacijos ir viskas bus gerai.

Nemokama televizija gali transliuoti ir angliškus kanalus. Jų čia nesuskaičiuojama daugybė, tad reiktų gerai atsirinkti, ką žiūrėsite. TV programą visada galite pasižiūrėti internete – savaitgalio TV žurnaluose jos greičiausiai nerasite.

Tam kad galėtumėte internetu žiūrėti nemokamą TV, reikia apsirūpinti tam tikra programine įranga. Populiariausia yra „Ace Stream Media“ grotuvas, kuris dirba kartu su populiariuoju VLC grotuvu. Kai įdiegiami VLC ir Ace įskiepiai, televiziją galima žiūrėti tiesiai iš naršyklės. Beje, Chrome naršyklė turi problemų, todėl rekomenduojama žiūrėti per Firefox ir Opera naršykles. Microsoft Edge naršyklė neturi įskiepių, tad per ją žiūrėti televiziją taip pat nėra galimybės. Beje, yra galimybė ir žiūrėti nemokamą televiziją naudojantis Android išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Aišku, reikalingi tam tikri nustatymai, tačiau daugiau informacijos ir patarimų, kaip viską nustatyti tinkamai rasite internete.

Nemokama televizija internetu – puiki alternatyva palydovine ir kabelinei televizijai.

Elektroninės knygos tampa įprastu pasirinkimu šiuolaikiniams studentams

Elektronines knygos

Šiandien virtuali mokymosi aplinka yra labai populiari alternatyva studentų tarpe. Tai leidžia sutaupyti labai daug brangaus laiko ir eliminuoja būtinybę valandų valandas praleisti sėdint mokymosi įstaigų auditorijose. Ir šiuo atveju svarbiausia bei naudingiausia priemone tampa ne kas kita, o būtent elektronines knygos (arba dar kitaip vadinamos PDF knygomis), visą mokymosi procesą paverčiančios dar patogesniu ir prieinamesniu. Pateiksime kelias priežastis, kodėl elektroninės knygos vis dažniau tampa įprastu pasirinkimu studentams.

Elektronines knygas galima atsisiųsti akimirksniu

Jei jums reikia knygos dabar pat – ją rasti ir įsigyti galite be jokių rūpesčių. Jau seniai praeityje laikai, kai tekdavo ieškoti fizinio knygyno, kuriame būtų mums aktuali knyga, o ją suradus – vykti tolimą atstumą iki atitinkamo knygyno. Tai reikalaudavo daug laiko ir pastangų. Tuo tarpu dabar galime nebekvaršinti sau galvos dėl tokių nepatogumų. Elektronines knygas galime įsigyti būdami bet kurioje pasaulio vietoje – tereikia turėti interneto ryšį.

Elektroninio formato knygos neužima daug vietos

Visas mums reikiamas knygas galime turėti vos viename kompiuteriniame prietaise. Galime naudoti tiek nešiojamą kompiuterį, planšetę, tiek ir elektroninių knygų skaityklę ar išmanųjį telefoną. Knygų skaičius, kurį galime išsaugoti pasirinktame elektroniniame įrenginyje priklauso tik nuo to, kiek jame yra laisvos vietos (įprastai ją visuomet galime padidinti). Todėl nei keli šimtai ar net keli tūkstančiai knygų nesukels jums jokių rūpesčių.

Efektyvesnis mokymosi procesas

Kaip žinia, fizinio formato knygose tenka kur kas ilgiau ieškoti mums reikiamos informacijos, o tuomet, kai ją randame – svarbiausias knygos vietas turime perrašyti ant popieriaus arba įrašyti į kompiuterį. Tačiau kalbant apie elektronines knygas, visas mokymosi procesas yra paprastesnis. Informaciją galime surasti vos per keletą akimirkų, naudojantis paieškos sistema. Taip pat nėra jokių sunkumų aktualiausią ir svarbiausią informaciją pabraukti, pasinaudoti elektroninių užrašų galimybe ar papildomos informacijos ieškoti internete vos kelių mygtukų paspaudimu.

Sutaupoma gerokai daugiau

Turbūt kiekvienas puikiai žino, kiek daug tenka investuoti šiuolaikiniams studentams. Ne visas knygas jie gali rasti bibliotekose, todėl pastarąsias tenka pirkti. Fizinio formato knygos šiandien įkainojamos gerokai brangiau nei kada nors iki šiol, todėl elektroninės knygos yra bene geriausias sprendimas.

„iPhone 6“ – patobulinimų nestokojantis išmanusis „Apple“ telefonas

Jau yra įprasta, kad „Apple“ kompanija kasmet nustebina savo ištikimus vartotojus. Taip pat buvo ir 2014 m., kai mobiliųjų technologijų rinkai buvo pristatytas „iPhone 6“ išmanusis telefonas. Jis buvo mažesnis nei kitas naujas ir kiek patobulintas šios kompanijos telefono modelis, todėl jo įstrižainė siekė 4,7 colius. Pažymėtina, kad pastarasis modelis yra ypač plonas ir pasižymi labai moderniu dizainu.

iPhone 6„iPhone 6“ modelyje taip pat yra įmontuotas labai greitas procesorius, puiki kamera ir „NFC“ skirtas naujai „Apple“ sukurtai „Apple Pay“ mokėjimo sistemai. Spalva taipogi gali būti pasirinktinė: auksinė, sidabrinė ar pilka. Šio išmaniojo telefono atmintis gali būti tiek 16 GB, tiek ir 64 ar net 128 GB. Tokios talpos neabejotinai pakaks kiekvienam net ir aukščiausius reikalavimus keliančiam išmaniųjų telefonų vartotojui.

Šis „iPhone 6“ modelis standartiškai komplektuojamas su 64 bitų A8 mikroschema, kuri, kaip teigiama, yra net 25 proc. greitesnė nei ankstesnis A7 pasirinkimas. „Apple“ kompanija pažymi, kad kalbėjimo trukmė telefonu gali būti iki 14 val., vaizdo medžiagos žiūrėjimui galima skirti 11 val., o miego režime jis neišsijungęs išbūna net dešimt dienų. Lyginant su kitais šios kompanijos iki 2014 m. pagamintais „iPhone“ išmaniųjų telefonų modeliais, pastarajame pastebimi ir akivaizdūs kameros patobulinimai – sensorių atnaujinimas, geresnis aplinkinių garsų slopinimas, nauja „Focus Pixel“ technologija (padedanti pasirinkti autofokusavimo taškus) ir daugelis kitų privalumų.

Kadangi bene visiems „iPhone“ telefonų vartotojams yra labai svarbi kameros sukuriamo vaizdo ir daromų nuotraukų kokybė, minėtame modelyje yra iki tol nematyta 240fps sulėtinto filmavimo funkcija ir galimybė fotografuoti aukšta 1080p raiška 60fps dažniu. Priekinė telefono vaizdo kamera taip pat sulaukė patobulinimų, todėl asmenukių mėgėjai tikrai neliks nuvilti.

Žinoma, būtina išskirti ir šio „iPhone 6“ modelio išorines savybes. Jo dizainas yra labiau panašesnis į „iPad“ ar „iPod“, nei į ankstesnį „iPhone 5s“ telefono modelį. Jo kampai apvalūs, dizainas labai glotnus, o ekrano kampai labai puikiai susilieja su telefono korpusu. Tai anaiptol nėra visi šio modelio ypatumai, todėl, jei norite daugiau sužinoti apie 4,7″ „iPhone 6“, spauskite čia.