Burnos higiena – rimtas darbas

pagal | 2018/02/06

odontologai

Šiais laikais labai daug kalbama apie sveikatą ir tai, kad kiekvienas asmuo privalo investuoti savo laiką, kad galėtų džiaugtis gražia ir plačia šypsena. Žinoma, tokią pavyks turėti tik tokiu atveju, jeigu skirsite jai kuo daugiau dėmesio. Odontologai Kretingoje yra pasiruošę suteikti reikalingas paslaugas ir garantuoti, kad tinkamai prižiūrimi dantukai niekada neges.

Daugelis galvoja, kad burnos higiena apima tik paprasčiausią dantų valymą. Tai nėra tiesa, kadangi dažnai valydami dantukus mes tik paviršutiniškai nuvalome paviršių, tačiau tikra burnos higiena apima kur kas detalesnį dantukų valymą. Net ir tokiu atveju, jeigu ji yra atliekama namuose.

Pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie padės tinkamai susitvarkyti su savo burnos ertme. Odontologijos klinika Kretingoje su šia informacija visada supažindina savo pacientus. Deja, toli gražu ne visi yra pasiruošę skirti užtektinai laiko, tad gaila, jog per maža priežiūra sukelia įvairias burnos ertmės problemas.

  • Rekomenduojame įsigyti elektrinį dantų šepetuką, kadangi jis kur kas geriau pašalina apnašas nuo dantų. Buvo atliktas tyrimas, kurio metu bandoma įrodyti, koks dantų šepetukas yra veiksmingiausias. Geriausiais parinkti ultragarsiniai ir elektriniai.
  • Taip pat labai svarbu nuolatos naudoti dantų siūlą ir burnos skalavimo skystį. Jeigu nenorite naudoti pirktinio – visada galite pasigaminti namuose. Druska su vandeniu taip pat labai puikiai dezinfekuoja net ir pačias tolimiausias dantų ertmes ir pašalina visus nešvarumus.
  • Nepamirškite, kad būtinas reguliaraus apsilankymas pas stomatologą. Tik taip galite užtikrinti, kad Jūsų dantukai bus gražūs ir švarūs. Daugelis žmonių eina pas odontologijos kartą per metus ir net rečiau. Dažniausiai to rezultatas prastai atrodanti urnos ertmė, kuri galiausiai vainikuojama pačiomis įvairiausiomis ligomis.

Odontologai Kretingoje ne tik paaiškins kaip reikia prižiūrėti dantukus, tačiau ir padės tokiais džiaugtis. Kadangi šiuo metu paslaugas teikia labai daug klinikų, natūralu, kad norisi surasti tokią, kurios paslaugos Jums labiausiai tiktų. Būtent lyginimas ir derinimas atveria kelius. O geras odontologas taps Jūsų draugu ir paskatins rūpintis savo dantukais.