Kaip pasiruošti dantų implantacijai

Read More

Dantų implantacija – mikrochirurginė procedūra, kurią atlieka profesionalus stomatologas. Jos metu į pašalintus ar buvusių dantų vietas vietoj jų tikrų šaknų įsukami pakaitiniai sriegeliai, kurie vadinami dantų implantais. Specialistai teigia, jog tokie procedūra pasitaiko jau gana dažnam klientui. Dažniausiai tai būtina atlikti jei buvo patirta trauma, dantis teko pašalinti dėl karieso ar tiesiog dėl kliento amžiaus, kuomet kai kurių dantų pagydyti tiesiog neįmanoma.

Kai pacientai išgirsta frazę „Dantų implantacija” kartais šiek tiek lengvai šiurpteli, nes jiems tai skamba kaip rimta procedūra. Visgi, tai nėra taip sudėtinga kaip skamba iš pirmo žvilgsnio. Šiandien pasidalinsime keliais paprastai patarimais, kaip pasiruošti implantacijai ir elgtis po procedūros,  kad rezultatai džiugintų ir stebintų.

 • Nereikia badauti. Esame pripratę, jog prieš operacijas negalima bent vieną parą valgyti ir dažnai tai  pacientams tampa tikru fiziniu ir emociniu išbandymu Su dantų implantacija viskas kitaip. Kadangi ši procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą, visai nereikia ateiti pas stomatologą tuščiu skrandžiu. Galite drąsiai papusryčiauti ir tada keliauti į procedūrą. Žinoma, nepersistenkite, kad skrandis netaptų per daug jautrus.
 • Nesigražinkite kaip į pasimatymą. Kartais odontologai atvirauja, jog dailiosios lyties atstovės pacientės į stomatologą kabinetą ateina kaip reikiant pasiruošusios. Jei keliaujate dantų implantacijai, apsistenkite nepadauginti kosmetikos. Tai kaip reikiant palengvins specialisto darbą. Jam nereikės jaudintis, kad į burną prikris Jūsų lūpų dažų, o rankos nesusipurvins pudra, skaistalais ar nubėgusio tušo likučiais.
 • Būkite higieniški. Analogiškai vyrams specialistai turi kitokį patarimą – nusiskusti barzdą ir ūsus prieš implantavimo procedūrą. Dažniausiai tai užtikrina geresnė procedūrą. Mat nuskustą barzdą lengviau dezinfekuoti, o ir stomatologui lengviau pamatyti, kas darosi Jūsų burnoje.
 • Neimkite atostogų. Kartais pacientai atkeliauja į implantacijos procedūrą kone susikrovę ligoninį lagaminą. Nesijaudinkite, ilgai užtrukti nereikės. Dantų implantacija trunka apie vieną valandą, tad Jums visai nereikia imti darbe atostogų ar rašyti palikimą prieš atvykstant pas specialistą.
 • Nuimkite stresą. Yra žmonių, kurių skausmo slenkstis labai žemas. Tai reiškia, jog net menkiausias skausmas jiems yra sunkiai pakeliamas. Jei esate vienas iš tokių, pasirūpinkite savimi. prieš operaciją išgerkite nuskausminamųjų vaistų, kad nejaustumėte papildomo nerimo dėl skausmo.

Estetinis plombavimas odontologijos klinikoje

Šiuo metu odontologijos klinikose dirbantys specialistai gali pasiūlyti labai daug įvairiausių procedūrų, kurių tikslas, kad žmogaus šypsena būtų ne tik graži, tačiau tuo pačiu ir sveika. Galime drąsiai sakyti, kad grožis ir sveikata yra du glaudžiai neatsiejami dalykai, kurie padeda, kad žmogus jaustųsi komfortabiliai ir būtų savimi patenkintas. Odontologijos klinika yra ta vieta, kurioje žmogus turėtų apsilankyti bent jau porą kartų per metus. Reguliariai vaikštant galima užsitikrinti, kad dantys bus sveiki ir gražūs.

Estetinis plombavimas yra viena iš tų paslaugų, kuri savyje derina dviejų tipų funkcionalumą:

 • Dantis tampa sveikas atlikus paslaugą.
 • Dantis tuo pačiu tampa ir gražus, kuomet estetinis plombavimas yra realizuojamas.

Estetinis plombavimas labai primena lygiai tokį patį plombavimą, kurį daugelis mūsų jau yra patyręs. Paprasčiausiai kuomet ant dantų pradeda kauptis kariesas – labai svarbu, kad pasirūpintumėte visomis medžiagomis, kurios būtų naudingos siekiant, kad dantukas būtų sutvarkytas. Odontologijos klinikoje tokio pobūdžio problema būtų išspręsta.  Visgi, nors estetinis plombavimas yra labai panaši paslauga – galima pabrėžti porą skirtumų, kodėl jis turi atskirą pavadinimą.

Grožis – pirmas žingsnis į sveikatą

Estetinis – tai būdas sukurti kuo gražesnę išvaizdą, tokią kuri žmonėms kelia kuo malonesnius jausmus. Štai lygiai taip pat estetinis plombavimas ir yra išduodamas, kad dantukas bus sutvarkomas taip, kad asmens šypsena būtų kuo gražesnė. Paprasto plombavimo metu dažniausiai labai nesusitelkiama į plombos spalvą ir galima pastebėti, kad įdedama kur kas gelsvesnė nei yra natūralūs mūsų dantys. Štai estetinio plombavimo metus stengiamasi, kad plombos spalva visiškai atitiktų realią. Tuo pačiu sutelkiamas dėmesys ir į formą, kadangi plombos dėjimo metu galima sukurti tokią, kuri kuo labiau primintų natūralią formą.

 

Kaina irgi kiek skiriasi

Odontologijos paslaugosKiekviena odontologijos klinika nustato savas kainas, kurios apibrėžia, kiek teks mokėti už kiekvieną iš paslaugų. Tuo pačiu ir estetinis plombavimas vienoje vietoje gali kainuoti kiek mažiau, kai tuo tarpu kitoje vietoje jo įkainiai žymiai didesni. Šiuo atveju viskas remiasi į tai, kad skirtingos medžiagos ir skirtingai savo paslaugas įvertinantis specialistas prašo ir didesnių arba mažesnių sumų. Tačiau bendrą panašumą turi visos įstaigos, kadangi estetinis plombavimas bet kuriuo atveju yra kur kas brangesnis pasirinkimas nei kad paprasčiausias. Natūralu, kadangi jam reikia kur kas daugiau priemonių ir tuo pačiu plombavimas užima daugiau laiko, kurio rezultatas – nuostabūs dantys.

Klinikos pasirinkimas

Odontologijos klinika tai vieta, kurioje atliekamas estetinis plombavimas. Praktiškai bet kurioje, kurios paslaugomis nuspręstumėte pasinaudoti – jums bus suteikiamos tokios galimybės. Kadangi egzistuoja labai platus klinikų pasirinkimas ne tik visoje Lietuvoje, tačiau tuo pačiu ir konkrečiame valstybės mieste – rekomenduojame ieškoti tinkamiausio varianto pagal tam tikrus kriterijus:

 • Įvertinkite, kokią pinigų sumą galite mokėti už paslaugas.
 • Pasižiūrėkite, per kiek laiko estetinis plombavimas bus realizuojamas.
 • Susižinokite visas smulkmenas, kurios apima paslaugą.
 • Galite pasidomėti ir odontologijos klinikoje dirbančio asmens kompetencija.

Kiekvienam žmogui rūpi būtent jam aktualūs kriterijai, kuriuos apsvarstyti rekomenduojame tokiu atveju jeigu ieškote tinkamiausios klinikos. Estetinis plombavimas atliekamas beveik visur, tad tikrai nesugaišite daug laiko, kol atrasite vietą, kurioje teikiamos paslaugos jums tiktų ir patiktų.

Jeigu Jus domina kokybiškos estetinio plombavimo ir kitos odontologijos paslaugos Vilniuje, rinkitės Šypsenos akademija odontologijos kliniką! Šioje odontologijos klinikoje dirbantys specialistai  itin kruopščiai ir kokybiškai pasirūpins Jūsų dantų sveikata. Kviečiame apsilankyti!

Dantų implantai – patikimiausia dantų atkūrimo technologija

Dantų implantacija yra pripažintas vienas iš pažangiausių būdų atkurti trūkstamus dantis ar jų dalis, taip išvengiant visų nepatogumų, kuriuos paprastai patiria pacientai. Tinkamai prižiūrimi, dantų implantai tarnauja visą gyvenimą ir puikiai atstoja natūralius dantis ir jų atliekamas funkcijas.

dantu implantai

Greita ir efektyvu

 

Dantų implantacijos procedūrą sudaro penki etapai:

 1. Diagnozė. Įvertinus sveikatos istoriją ir paciento burnos būklę, su papildomų tyrimų pagalba odontologas parenka geriausią ir efektyviausią sprendimą. Diagnostikos metu atliekama kompiuterinė tomografija ir panoraminė rentgeno nuotrauka, kas padeda įvertinti kaulo anatomiją ir tankį.
 2. Prieš pradedant procedūra, jei reikia, pašalinamas dantis. Į jo vietą iš karto įdiegiamas danties implantas – toks būdas vadinamas vienmomente implantacija.
 3. Gijimo metu gali būti jaučiamas silpnas skausmas ir patinimas, kuris praeina po kelių dienų po procedūros. Implantas prigyja įvairiai – nuo dešimt dienų iki kelių mėnesių. Kaulo priauginimo procedūros atveju gijimas trunka ilgiausia – iki devynių mėnesių.
 4. Dantų atkūrimas – protezavimas. Šio proceso metu yra atidengiama implantavimo metu užsiūta žaizda. Viskas atliekama anestetikų dėka, nesukeliant jokio skausmo. Ant žaizdos uždedama gijimo galvutė ir padaromas danties antspaudas, pagal kurio formą gaminamas protezas.
 5. Priežiūra yra dažnai nuvertinamas, bet ypatingai svarbus implantavimo proceso etapas. Vienintelis būdas užtikrinti implantų patvarumą yra laikytis dantų valymo nurodymų ir reguliariai atvykti į odontologo paskirtus patikrinimus.

 

 

Dantų implantų privalumai

 

Implantavimas užtikrina dantis visam gyvenimui ir teikia tik teigiamą poveikį sveikatai. Tai efektyvus ir patvarus procesas, kuris bėgant metais vis tobulėja. Dantų implantų pagalba atkurti dantys yra daug pranašesni už atgyvenusiu išimamus dantų protezus ir dantų tiltus. Tiltinio protezo gamybos metu yra šlifuojami greta esantys dantys, kas suteikia pakrovą atraminiams dantims. Implantacija yra atliekama tik defekto vietoje, nepažeidžiant gretutinių audinių.

 

Pasitaikius retam atvejui, kai implantas neprigyja, jis paprastai išimamas. Užtrunka keli mėnesiai, kol atsistato kaulas, ir tada vėl galima atlikti tą pačią procedūrą.

 

 

 

Dantų implantavimas, kurio jums prireikė

Implantavimo kaina

Šiuo metu domitės, kokia yra implantavimo kaina? Jūs visai neseniai praradote savo dantį? Tai jums kelia labai daug papildomų problemų? Tačiau jūs manote, kad dantų implantavimo procedūra iš jūsų pareikalaus labai didelių papildomų investicijų? Jei taip, tuomet galite būti ramūs – šiomis dienomis odontologinių paslaugų rinkoje yra labai daug skirtingų paslaugų teikėjų, todėl tarp jų vyraujanti konkurencija sukuria kur kas palankesnes sąlygas vartotojams. Tai reiškia, kad jie gali pasinaudoti dantų implantavimo procedūra labai prieinamomis kainomis. Kaip bebūtų, jei jūs iki šiol dar niekuomet nesidomėjote tokiomis odontologinėmis paslaugomis ir šią akimirką turite labai daug įvairių papildomų klausimų, tuomet pateiksime jums keletą labai naudingų patarimų, kurie jums padės lengviau pasirinkti odontologijos kliniką, kurioje bus suteiktos profesionalios dantų implantavimo paslaugos.

Pirmiausia jums vertėtų pasinaudoti internetine paieškos sistema ir į ją įrašyti atitinkamą jums aktualias odontologines pasaugas apibūdinančią frazę. Kai tai padarysite, tuomet jums bus dar paprasčiau atrasti tai, ko ieškote. Žinoma, nenustebkite, kad šiomis dienomis rinkoje veikia labai daug odontologijos klinikų, todėl visų pirma jums reikės skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir peržiūrėti tai, kas yra siūloma. Be abejo, jei jūs norite, kad jums būtų suteiktos labai kokybiškos odontologinės paslaugos, pirmiausia turėtumėte palyginti įvairius variantus, stengiantis atrasti tai, kas iš tikrųjų yra verta jūsų dėmesio. Labai svarbu, kad jūs daug dėmesio skirtumėte odontologijos klinikos veiklos laikotarpiui, odontologų turimai patirčiai, vartotojų atsiliepimams, odontologinių paslaugų spektrui, siūlomiems dantų implantavimo sprendimams ir kt. Daugybė veiksnių turi tiesioginės įtakos jūsų galutiniam sprendimui. Todėl visuomet verta skirti daugiau dėmesio ir laiko tam, kad galiausiai galėtumėte atrasti odontologijos kliniką, kurioje yra teikiamos jūsų lūkesčius kuo puikiausiai atitinkančios odontologinės paslaugos.

Taip pat labai svarbu atminti, kad jums tikrai nevertėtų susitelkti vien tik į šių paslaugų kainą. Priešingai, kur kas didesnį dėmesį turėtumėte skirti odontologinių paslaugų kokybei ir profesionalumui. Visų svarbiausia, kad jums suteiktos dantų implantavimo paslaugos būtų labai profesionalios, leidžiančios užtikrinti, kad dantų implantai tarnaus daugybę metų.

Dantų praradimo problema ir sprendimas

Dantu implantacija

Jei neseniai praradote dantį ir dar nesiėmėte jokių veiksmų, kad galėtumėte šią problemą išspręsti, tuomet labai tikėtina, kad jums kyla įvairių papildomų klausimų ir jūs nežinote ar tai yra verta jūsų investicijų. Kaip bebūtų, jei jums kyla tokios dilemos, būtina jas išsklaidyti ir padėti jums lengviau atrasti tinkamiausią atsakymą į jums svarbų klausimą. Jei žmogus praranda dantį, jam būna būtina dantų implantacija, todėl pirmiausia vertėtų pasidomėti dantų implantavimo paslaugomis ir išsiaiškinti, ką odontologai gali jums pasiūlyti šiomis dienomis. Net jei iki šiol jūs visiškai nesidomėjote šiomis paslaugomis, tai tikrai nereiškia, kad jums bus sudėtinga atrasti jus dominančią informaciją. Tai galite labai lengvai padaryti naudodamiesi internetu. O tam, kad viskas būtų dar lengviau, pateiksime jums kelis naudingus patarimus, kurių pagalba galėsite atrasti odontologijos kliniką, kurioje yra teikiamos profesionalios dantų implantavimo paslaugos, padedančios išspręsti visas dabartines jūsų dantų problemas.

Pirmiausia į internetinės paieškos sistemos laukelį įrašykite jus dominančias odontologines paslaugas apibūdinančią frazę, pvz., „dantų implantacija“. Kai tai padarysite, tuomet jums bus pateikta labai daug internetinių tinklalapių, kuriuose yra pristatomos odontologinės paslaugos. Be abejo, jei jūs norite priimti teisingą sprendimą ir pasirinkti būtent tą odontologijos kliniką, kurioje yra teikiamos labai profesionalios odontologinės paslaugos, visų pirma turėtumėte atsižvelgti į tokius svarbius veiksnius kaip vienos ar kitos odontologijos klinikos veiklos laikotarpis, odontologų turima patirtis, teikiamų odontologinių paslaugų spektras ir kt. Kiekvienoje klinikoje vyrauja skirtinga aplinka, todėl pastarasis veiksnys taip pat gali turėti įtakos jūsų galutiniam sprendimui. Be to, nepamirškite, kad toks pasirinkimas yra tik preliminarus. Trumpiau tariant, ar jūsų pasirinkta odontologijos klinika jums bus tinkama, sužinosite tik tuomet, kai pirmą kartą joje apsilankysite, todėl pasirinkę konkrečią odontologijos kliniką, užsiregistruokite pirmajam savo vizitui. Tuomet jūs susipažinsite su jus gydysiančiu odontologu, taip pat priprasite prie odontologijos klinikos aplinkos, su odontologu galėsite aptarti dabartinę jūsų dantų būklę ir numatyti tolimesnį dantų gydymo procesą. Visa tai leis jums nusiraminti.

Burnos higiena – rimtas darbas

odontologai

Šiais laikais labai daug kalbama apie sveikatą ir tai, kad kiekvienas asmuo privalo investuoti savo laiką, kad galėtų džiaugtis gražia ir plačia šypsena. Žinoma, tokią pavyks turėti tik tokiu atveju, jeigu skirsite jai kuo daugiau dėmesio. Odontologai Kretingoje yra pasiruošę suteikti reikalingas paslaugas ir garantuoti, kad tinkamai prižiūrimi dantukai niekada neges.

Daugelis galvoja, kad burnos higiena apima tik paprasčiausią dantų valymą. Tai nėra tiesa, kadangi dažnai valydami dantukus mes tik paviršutiniškai nuvalome paviršių, tačiau tikra burnos higiena apima kur kas detalesnį dantukų valymą. Net ir tokiu atveju, jeigu ji yra atliekama namuose.

Pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie padės tinkamai susitvarkyti su savo burnos ertme. Odontologijos klinika Kretingoje su šia informacija visada supažindina savo pacientus. Deja, toli gražu ne visi yra pasiruošę skirti užtektinai laiko, tad gaila, jog per maža priežiūra sukelia įvairias burnos ertmės problemas.

 • Rekomenduojame įsigyti elektrinį dantų šepetuką, kadangi jis kur kas geriau pašalina apnašas nuo dantų. Buvo atliktas tyrimas, kurio metu bandoma įrodyti, koks dantų šepetukas yra veiksmingiausias. Geriausiais parinkti ultragarsiniai ir elektriniai.
 • Taip pat labai svarbu nuolatos naudoti dantų siūlą ir burnos skalavimo skystį. Jeigu nenorite naudoti pirktinio – visada galite pasigaminti namuose. Druska su vandeniu taip pat labai puikiai dezinfekuoja net ir pačias tolimiausias dantų ertmes ir pašalina visus nešvarumus.
 • Nepamirškite, kad būtinas reguliaraus apsilankymas pas stomatologą. Tik taip galite užtikrinti, kad Jūsų dantukai bus gražūs ir švarūs. Daugelis žmonių eina pas odontologijos kartą per metus ir net rečiau. Dažniausiai to rezultatas prastai atrodanti urnos ertmė, kuri galiausiai vainikuojama pačiomis įvairiausiomis ligomis.

Odontologai Kretingoje ne tik paaiškins kaip reikia prižiūrėti dantukus, tačiau ir padės tokiais džiaugtis. Kadangi šiuo metu paslaugas teikia labai daug klinikų, natūralu, kad norisi surasti tokią, kurios paslaugos Jums labiausiai tiktų. Būtent lyginimas ir derinimas atveria kelius. O geras odontologas taps Jūsų draugu ir paskatins rūpintis savo dantukais.

Sveika gyvensena ir sveikesnė visuomenė

Turbūt jau seniai pastebėjote, kad jau keleri metai kaip įvairiose žiniasklaidos priemonėse vis daugiau kalbama apie tai, kas yra vadinama sveika gyvensena. Žinoma, kai kurie vartotojai mano, kad tai yra tik reklama. Tačiau net jei tai būtų reklama, nejaugi visa tai yra blogai? Akivaizdu, kad tikrai ne. Kuo daugiau ir dažniau bus kalbama apie sveiką gyvenseną, tuo sveikesnė taps ir mūsų visuomenė. Juolab, kad galbūt esate girdėję, jog mūsų šalis jau ne pirmus metus yra pripažįstama kaip viena iš labiausiai nutukusių Europos šalių – tai yra iš tiesų labai liūdinantis faktas. Tuo tarpu pati situacija visiškai negerėja ir kasmet dėl viršsvorio kenčia vis daugiau gyventojų. Todėl kalbėti apie tai, kas yra sveika ir teisinga, tiesiog būtina, jei norime bent šiek tiek pakeisti žmonių požiūrį į jų sveikatą, kūną ir gyvenimo kokybę. Be abejo, jei jūs iki šiol daugybę metų savo kasdienybėje netaikėte nei vieno sveikos gyvensenos principo, tikriausiai jaučiatės lyg žuvys, išmestos į krantą. Tačiau tai yra visiškai normalu. Žinios ir patirtis ateina su laiku. Jei jūs šiandien nuspręsite, kad dabar yra pats tinkamiausias metas pokyčiams – neilgai trukus pastebėsite, kad sveikai gyventi jums tampa kur kas paprasčiau nei priešingu atveju. Trumpiau tariant, patys įsitikinsite, kad jūsų gyvenimas sveikų sprendimu dėka tapo kur kas produktyvesnis ir geresnis.

esaunashopŽinoma, nepamirškite, kad sveiką gyvenseną sudaro ne vienas veiksnys. Todėl labai svarbu, kad pakankamai dėmesio skirtumėte savo kasdienei mitybai, fiziniam aktyvumui, poilsiui ir žalingų įpročių vengimui. Tai yra vienos iš svarbiausių detalių, todėl jei to nepamiršite, jūsų gyvenimas labai greitai pasikeis.

Taip pat svarbu, kad turėtumėte labai aiškų tikslą ir pakeistumėte savo požiūrį. Negalvokite vos apie kelių kilogramų atsikratymą. Tai tikrai nebūtų geras ir motyvuojantis tikslas. Jūsų pagrindiniu tikslu turėtų tapti geresnė gyvenimo kokybė ir tvirtesnė sveikata. Tai reiškia, kad visa tai turėtų būti jūsų neatsiejama gyvenimo dalimi.

Patarimais pasidalino eSaunaShop.com

Ar masažas yra gera dovana vyrui?

Dovanos vyrams

Kai kurie žmonės mano, kad dovana turi būti tik materialaus (fizinio) pavidalo, tačiau ar taip yra iš tikrųjų? Be jokios abejonės, kad ne. Dovana gali tapti ir paslauga, pvz., masažas. Be to, pastarasis sprendimas tampa vis populiaresnis – ir labai dažnai jis pasirenkamas ieškant dovanos vyrams. Todėl jei ir jūs šią akimirką ieškote dovanos savo vyrui, kodėl gi nepabandžius padovanoti masažo? Net jei iki šiol niekuomet nebuvote pagalvoję apie tokią galimybę, pateiksime jums keletą privalumų, kodėl masažas yra gera dovana vyrui.

 • Sumažinamas stresas. Masažas yra viena iš efektyviausių streso mažinimo priemonių. Todėl jei jūsų vyro kasdienybėje yra pakankamai daug streso ir įtampos, padovanojus masažą, jis gali būti labai maloniai nustebintas. Tai padės efektyviai atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.
 • Sumažinamas nerimas. Puikiai suprantama, kad gyvenant įtemptu gyvenimo ritmu ir turint labai daug įvairių atsakomybių, ilgainiui gali apimti nuolatinis ir didelis nerimas. Todėl jei jūsų vyras apsilankys profesionalaus masažo salone, nerimas ir įtampa gali labai greitai pradingti.
 • Sumažinamas raumenų skausmas. Jei jūsų vyras dirba sunkų fizinį darbą, didžiąją dienos dalį praleidžia sėdėdamas prie kompiuterio ar intensyviai sportuoja – gali jausti įvairių raumenų skausmus. Trumpiau tariant, tokie skausmai gali kilti dėl įvairių priežasčių. Tačiau jei jūsų vyrui bus atliktas profesionalus masažas, viso to galima atsikratyti.
 • Geresnis miegas. Jei reguliariai atliekami masažai, galima nesunkiai sureguliuoti ir miego režimą. Pastebima, kad nuo nemigos kenčiantys pacientai jaučia labai akivaizdų pagerėjimą reguliaraus ir kokybiško masažo dėka.
 • Sumažinamas kraujo spaudimas. Ne paslaptis, kad šiomis dienomis daugybė žmonių skundžiasi padidėjusiu kraujospūdžiu. Taip pat neretai kenčiama ir nuo įvairių širdies problemų. Todėl jei nepamiršite masažo, daugelio sveikatos problemų galite lengvai išvengti.
 • Sumažinamas galvos skausmas. Migrena kankina daugelį – tai būdinga tiek moterims, tiek ir vyrams, todėl jei jūsų vyrui dažnai skauda galvą, masažas gali būti labai puikus natūralus vaistas.

Žinoma, tai tikrai nėra baigtinis masažo teikiamų privalumų sąrašas, todėl galite būti tikros, kad tokia dovana jūsų vyrui ne tik tiks ir patiks, bet ir bus labai naudinga.

Daugiau informacijos ieškokite http://tailandomasazai.lt/

Po liposakcijos operacijos, tobulą kūną išlaiko sportas

Riebalų nusiurbimas

Liposakcija (taip moksliškai vadinamas riebalų nusiurbimas) yra ne be priežasties pati populiariausia kosmetinė/estetinė plastinės chirurgijos operacija, tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Šios operacijos metu, ganėtinai nemažas riebalinių ląstelių kiekis, kuris kaupiasi po oda, yra išsiurbiamas iš paciento kūno. Šis gali būti perkeltas į kokią nors kitą paciento pasirinktą vietą (pvz. moterims gali būti perkeltas į krūtis) arba tiesiog atsikratytas. Tačiau, neseniai atliktas tyrimas rodo, jog pacientai, kuriems buvo atlikta liposakcijos operacija, turėtų stengtis reguliariai sportuoti, kitaip nusiurbtos riebalinės ląstelės turi šansų grįžti atgal, pasiskirstydamos tarp pilvo, šlaunų bei kitų kūno dalių sričių.

Naujai atliktas medicininis tyrimas apie kūno medžiagų apykaitą buvo atliktas pasamdžius 36 sveikas moteris tarp20 ir 35 metų amžiaus tarpo, kurios reguliariai nesportavo pastaruosius 6 mėnesius iki tyrimo. Visos moterys buvo normalaus, vidutinio svorio, tačiau savo noru sutiko su riebalų nusiurbimo operacija, kurios metu buvo išsiurbta nuo 1kg iki 1.5kg riebalų nuo pilvo lokacijos.

Neskaitant to, jog ši procedūra yra labai populiari, pastaruosius keleta metų buvo galima rasti nemažai informacijos, jog atseit šie nusiurbti riebalai gali grįžti į kūną atgal, o ne dingti visam laikui. Tyrimo metu buvo padaryta išvada, jog po liposakcijos operacijos, žmogaus organizmas gali stengtis pagaminti papildomų riebalinių ląstelių, tačiau nebūtinai tose vietose, kuriose šios buvo prieš tai. Praeitais metais mokslininkų iš Kolorado Universiteto Jungtinėse Amerikos Valstijose atliktas eksperimentinis tyrimas, kurio išvada buvo tokia, jog nusiurbtos riebalinės ląstelės grįš į kūną po 6-12 mėn. tapo vienu iš labiausiai kritikuojamu moksliniu tyrimu visoje plastinės chirurgijos industrijoje. Lietuvoje plastinės chirurgijos klinika Plastimeda, Vilnius, 852142224, jiems pritaria.Esą tyrimo metu buvo nustatyta išvada iš anksto, jog kūno riebalus žmogaus organizmas stengiasi ginti kuo labiau, o tik po to bet kokiu keliu prieita prie įrodymų. Kiti chirurgai, peržiūrėję šį tyrimą teigia, jog buvo per daug netikslumų matuojant bei per daug išorinių faktorių, kurie galėjo įtakoti riebalinių ląstelių atsistatymą organizme.

Tyrimo metu nebuvo įvertinta tai, jog visos pacientės po riebalų nusiurbimo operacijos (https://plastimeda.lt/riebalu-nusiurbimas/) nustojo sportuoti. Jų teigimų, moterys judėjo net daugiau prieš liposakcijos operaciją, negu po jos, todėl organizmui atsirado gerokai daugiau kalorijų pertekliaus, kurių šis negali magiškai pradanginti. Todėl yra pilnai normalu, jog po ilgo nesportavimo ar fizinio neaktyvumo, žmogaus kūnas priaugina nedidelį riebalų kiekį. Taip nutinka visiems žmonėms, o ne tik tiems, kurie yra pasidarę tokią operaciją.

Bio kosmetika – saugaus grožio garantas

Tradicinė kosmetika orientuota į chemijos pramonę. Mokslininkai – kosmetologai nuolat bando ieškoti vis pigesnių ir mažiau kenksmingų alternatyvų, kurias galėtų naudoti pramonėje. Deja, tačiau didžioji dalis komponentų, gaunamų cheminės sintezės metu, neigiamai veikia žmogaus sveikatą. „Greenpeace“ organizacija teigia, jog šiomis dienomis kosmetikos gamyboje naudojama apie 200 žmogui potencialiai pavojingų cheminių medžiagų. Beveik pusė iš šių medžiagų įsigeria į odą ir gali neigiamai veikti žmogaus vidinius organus, tapti rimtų ligų priežastimi – neseniai žiniasklaidoje nuskambėjo atvejis, kai kosmetikoje naudoti parabenai buvo rasti vėžiu sergančios moters organizme. Nors to metu nebuvo įrodyta, jog būtent kosmetika sukėlė šią ligą, pasaulio medijose kilo milžiniškas ažiotažas ir panika, pradėta ieškoti sveikesnių alternatyvų. Būtent tada nuspręsta grįžti prie žmonijos ištakų – gamtos ir pasiimti iš jos tai, kas geriausia. Būtent todėl bio kosmetika – masiškai populiarėjanti grožio priemonė.

Bio kosmetikaBio kosmetika leidžia jums rūpintis savo kūnu, atrodyti gražiai tuo pačiu ne kenkiant, o padedant savo sveikatai. Bio kosmetikos spektras labai platus – įvairiausi odos kremai (dieninis ir naktinis kremas veidui, kremas kojoms, kremas rankoms), losionai ir tonikai, šveitikliai ir veido kaukės, plaukų dažai ir šampūnai. Žodžiu, šių laikų bio kosmetikos pramonė gali pasiūlyti Jums viską, kad atrodytumėte graži ir sveika. Dėl to, jog bio kosmetikos sudėtyje nėra emulsiklių, konservantų ir kitų cheminių tirštiklių, šios kosmetikos galiojimo laikas yra daug trumpesnis, todėl jeigu matote kosmetikos flakoną su prierašu „bio“ ir kelerių metų galiojimu – tai apgaulė. Taip, nors bio kosmetikos galiojimo terminas yra sąlyginai trumpas, jos kaina – daug mažesnė už standartinės kosmetikos, o nauda – kelis kartus didesnė. Skirtingai nei tradicinės kosmetikos priemonės, ekologiška kosmetika ne tik maskuoja problemą, tačiau ir bando išgydyti jos kilimo priežastis.