Mokesčių grąžinimo paslaugos suteikia progą atgauti užsienyje sumokėtų mokesčių dalį

Mokesčių grąžinimo paslaugosJei dirbame ir už darbą gauname atlyginimą, pagal įstatymus iki tam tikros datos visada turime valstybei sumokėti nustatytus mokesčius. Jei to nepadarome, sulaukiame pasekmių – yra skaičiuojami delspinigiai, ir mes tampame skolingi valstybei. Taigi, tokios nuobaudos yra taikomos piliečiams, kurie laiku nesumoka mokesčių, tačiau asmenims, kurie nepateikia paraiškų dėl sumokėtų mokesčių dalies grąžinimo, nėra numatyta jokių nuobaudų. Neproporcinga, tiesa? Jei dirbote užsienyje, tuomet mokesčių gražinimo paslaugos turėtų šią situaciją išspręsti.

Niekas nenori palikti savo uždirbtų pinigų svetimai šaliai tuomet, kai tuos pinigus galima atgauti ir taip papildomai teisėtu būdu pasipelnyti. Suprantama, kad Lietuvos gyventojai, dirbdami Didžiojoje Britanijoje, Airijoje ar kitoje šalyje, į kurią jie išvyksta ieškoti laimės ir didesnio uždarbio, turi mokėti mokesčius. Valstybė savo ruožtu oficialiai dirbantiesiems ir mokantiems mokesčius suteikia būtinas socialines garantijas.

Tačiau įsivaizduokime, kad išvykote į užsienio šalį. Joje gyvenate ir dirbate. Praėjus penkeriems metams, nusprendžiate, kad jau pakaks dirbti užsienyje ir laikas grįžti į Lietuvą. Grįžę į savo šalį, suprantate, kad visus tuos metus mokėjote mokesčius ir turėjote socialines garantijas, o Lietuvoje reikės viską pradėti iš naujo – taip pat pradėti mokėti privalomojo sveikatos draudimo įmokas ir kitus mokesčius. Kad nešvaistytumėte savo turimų pinigų, mokesčių gražinimo paslaugos suteikia progą atgauti užsienyje sumokėtą mokesčių dalį. Gautus pinigus galėsite panaudoti savo reikmėms arba, kaip jau buvo minėta, sumokėti už sveikatos priežiūros ar kitas paslaugas.

Kita vertus, jei jūs apsistojote užsienyje ir net neketinate sugrįžti į Lietuvą, tuomet tai valstybei sumokėti mokesčiai prisideda prie jūsų būsimos pensijos. Be abejo, tokį kelią pasirenka nedaug žmonių, nes didesnioji dalis tautiečių nusprendžia likusį gyvenimą praleisti savo gimtoje šalyje. Pasitaiko atvejų, kai žmonės nenori išvykti vien dėl to, kad mano, jog užsienio valstybei sumokėti mokesčiai dings kaip į balą.

Ką gi, kad tokie žmonės nesibaimintų, mokesčių gražinimo paslaugos pasirūpina sklandžia užsienio šalyje sumokėtų mokesčių susigrąžinimo procedūra. Visas procesas yra sustyguotas ir nesudėtingas. Tai reiškia, kad nei vienam žmogui tikrai nereikia sugrįžti į užsienio šalį ir pildyti bei pateikti tam tikrus dokumentus. Priešingai – viskas vyksta Lietuvoje, todėl kiekvienas žmogus gali būti ramus, jog labai greitai atgaus sumokėtus mokesčius.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt