Kodėl greitieji kreditai tokie populiarūs Lietuvoje?

Greitieji vartojimo kreditai Lietuvoje egzistuoja jau beveik dešimt metų bei tapo įprastu dalykų daugumai žmonių prireikus greitos finansinės pagalbos. Šiame trumpame straipsnyje pabandysime glaustai apžvelgti kas įtakoja tokį didelį greitųjų vartojimo kreditų populiarumą ir kodėl žmonės jais naudojasi nepaisant to, kad kai kurios greitųjų kreditų įmonės skolina su milžiniškomis palūkanomis kas įtakoją neadekvačiai dideles gražinamų paskolų kainas.

Paskolos išdavimo greitis

Greitasis kreditas vartojimuiGreitieji vartojimo kreditai – vien jau pats pavadinimas sufleruoja, kad kreditas yra suteikiamas ypač greitai. Dažniausiai pinigai jūsų sąskaitoje atsiduria greičiau nei per penkioliką minučių nuo paraiškos užpildymo jeigu jūsų kredito istorijoje nėra jokių neigiamų dalykų kaip negrąžintų paskolų, įsiskolinimų ir pan. Taigi greitųjų kreditų privalumas yra tas, kad jūs galite gauti pinigų bet kada, bet kur ir ypač greitai.  Kadangi kol kas bankai greitu reagavimu nepasižymi, tai yra puiki galimybė kredito bendrovėms, ir jos puikiai išnaudoja tai.

Lankstumas

Kiekvienas atsakingas asmuo prieš skolinantis žino kam jis skolinasi ir kokios sumos jam reikia bei žinoma planuoja per kiek laiko jis galės grąžinti pasiimtą kreditą. Greitieji kreditai yra kone viena iš lanksčiausių paskolos formų. Imant greitąjį kreditą jūs patys galite visapusiškai planuotis kokios sumos jums reikia, kokiam laikotarpiui, ją norėsite grąžinti tam tikromis dalimis kas mėnesį ar visą iš karto. Taip pat nutikus nenumatytoms problemoms dauguma bendrovių siūlo įmokų atidėjimą tam tikram laikotarpiui.

Taikomos akcijos ir lojalumas

Tikriausiai visi pastebėjote, kad greitųjų kreditų bendrovių Lietuvoje atsirado begalo daug ir tai tampa pakankamai konkurencinga niša, todėl norint pritraukti naujų klientų reikia pasiūlyti tikrai patrauklias sąlygas. Žinoma mums greitųjų kreditų klientams kuo daugiau tarpusavyje konkuruojančių įmonių tuo mums geriau. Prieš skolinantis reikia netingėti ir peržvelgti kuo daugiau bendrovių ir rasti naudingiausius pasiūlymus. Būtina peržiūrėti kreditų palyginimo portalus, kuriuose lyginamos pagrindinės sąlygos, palūkanos, gražinimo terminai bei kitos detalės. Dauguma greitųjų kredito bendrovių siekia, kad klientai būtų lojalūs ir kitą kartą sugrįžtų skolintis pas juos, todėl skolinantis antrą kartą dažnai galima gauti tam tikrų nuolaidų ir pan. Tačiau kiek mums teko skolinantis visada verta paieškoti bendrovių, kurios pirmą kreditą suteikia nemokamai, o tokių bendrovių yra tikrai nemažai. Taigi jeigu greitųjų kreditų paslaugomis naudojatės retai, tai praktiškai jūs visada galite skolintis nemokamai, nes pirmus kreditus nemokamai išduodančių bendrovių yra tikrai nemažai. Žinoma nemokamas kreditas nereiškia, kad jūs neturėsite jo grąžinti, tai tiesiog reiškia, kad jums bus taikomos nulinės palūkanos, trumpiau tariant kiek pasiskolinsite tiek ir grąžinsite.

Taigi šios priežastys lemia, tai kad greitieji vartojimo kreditai yra tokie populiarūs Lietuvoje. Žinoma, kad ir kokie naudingi būtų greitieji kreditai – visada skolinkitės atsakingai ir tik visapusiškai įvertinę savo galimybes grąžinti paskolas laiku.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt