Kaip išsirinkti šarvojimo salę Vilniuje?

pagal | 2022/07/24

Susidūrus su artimo žmogaus mirtimi apima ne tik didelis skausmas dėl netekties, bet ir spaudimas pasirūpinti visais laidotuvių klausimais. Tenka ne tik sutvarkyti įvairius dokumentus, priimti tam tikrus sprendimus dėl žuvusiųjų, bet ir pasirinkti šarvojimo vietą. Kai netenki mylimo žmogaus pirmą kartą, gali būti labai sunku. Tačiau šarvojimo salės Vilniuje yra populiarios, todėl tikrai turėsite keletą variantų. 

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti geriausią salę?

Pradėkime nuo to, kad norėdami būti ramūs ir užtikrinti, kad laidotuvės vyktų taip, kaip įsivaizdavote, turėtumėte susisiekti su patikimu paslaugų teikėju, turinčiu ilgametę patirtį. Išsirinkti gerą kompaniją gali padėti artimųjų rekomendacijos ir atsiliepimai internete. Nebūkite šokiruoti pernelyg didelių kainų, kurias gali taikyti kai kurios įmonės. Atidžiai ieškodami tikrai rasite geriausią variantą už geriausią kainos ir kokybės santykį. Renkantis šarvojimo salę labai svarbu atsižvelgti į ten esančių žmonių patogumą. Juk artėja tokia sunki diena, todėl salė su virtuvėle turėtų būti jūsų prioritetas. Taip emocingi svečiai gali kiek nurimti, išgerti arbatos ir sugrįžti atsisveikinti su velioniu. Jei norite kuo daugiau privatumo, galite rinktis sales, esančias labai atokiose miesto vietose.

Bet kokiu atveju, rinkos pasiūlos yra tikrai didelės, todėl jums nereikės jaudintis, nes tikrai rasite sau geriausią variantą

Tačiau laidotuvės yra sudėtingas procesas, todėl pagalvokite apie tai atradę tinkamus laidojimo namus – ar tikrai reikia papildomos pagalbos? Kai kurios įmonės siūlo pilnus paketus, apimančius ne tik salę, bet ir visus kitus laidotuvių aspektus. Daugelis laidojimo namų netgi siūlo pagalbą su įvairiais dokumentais, balzamavimu, ritualinėmis paslaugomis, duobių kasimu, karstų perkėlimu ir net palaikų pargabenimu iš užsienio. Kaip matote, tai tikrai gali palengvinti ir taip sunkų laikotarpį, sutaupyti pinigų ir suteikti daugiau laiko atsisveikinti. Šarvojimo salė turi būti pakankamai patogi, kad visi susirinkę svečiai galėtų atsisveikinti su mirusiaisiais. Svarbų vaidmenį atlieka ir salės išplanavimas, aplinka bei komfortas. Daug dėmesio sulaukia ir papildomos paslaugos – vis dažniau ieškoma laidojimo biurų, kurie visas laidojimo paslaugas galėtų teikti iš vienų rankų.