Ką galima padaryti iš palečių

pagal | 2022/11/04

Ar jūsų garažo ar pastogės kampe stovi krūva padėklų, kurie kaupia dulkes? Neleiskite joms nueiti perniek! Paletės puikiai tinka rankdarbiams, „pasidaryk pats“ projektams ir suteikia jūsų erdvei naują gyvenimą. Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo, iš šių universalių medžio gabalų galite sukurti beveik viską. Galimybės neribotos – nuo sodo lysvių ir pašiūrių iki unikalių baldų, tokių kaip vyno lentynos ir lentynos. Šiame įraše išnagrinėsime visus dalykus, kuriuos galite pasigaminti iš padėklų, ir, tikimės, įkvėpsime jus sukurti ką nors nuostabaus iš anksčiau nepastebėtų medžiagų išteklių.

1. Tvorelės

Vienas populiariausių dalykų, kuriuos galima pasigaminti iš padėklų, yra tvora. Paletelių tvoras palyginti lengva pagaminti, o jų išvaizda gali būti kaimiška arba moderni, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Be to, jas galite dažyti arba dažyti, kad derėtų prie likusios namo eksterjero dalies.

2. Sodinukai

Jei ieškote unikalaus būdo augalams eksponuoti, apsvarstykite galimybę pasigaminti sodinuką iš padėklų. Padėklų vazonus galima kabinti ant sienų arba statyti ant žemės, ir tai puikus būdas suteikti namams papildomos žalumos.

3. Kavos staliukas

Kavos staliukas, pagamintas iš padėklų, puikiai papildys bet kurį kaimiškos tematikos kambarį. Paletinių staliukų planų galite rasti internete arba modifikuoti jau turimą staliuką, pridėdami padėklų kojas arba padėklų stalviršį.

4. Galvūgalio stalviršis

Iš padėklų pagaminta galvūgalio lenta suteiks miegamajam asmeniškumo. Galite pasidaryti galvūgalį patys arba įsigyti jau pagamintą. Paletų galvūgalių būna įvairiausių stilių, todėl tikrai rasite tokį, kuris atitiks jūsų skonį.

5. Lauko baldai

Iš padėklų taip pat galima gaminti lauko baldus, pavyzdžiui, kėdes, suolus ir stalus. Tokio tipo baldai paprastai gaminami iš oro sąlygoms atsparios medienos, todėl jie bus atsparūs gamtos stichijoms ir tarnaus ilgus metus.

Taigi, kai kitą kartą pamatysite sandėliuko ar garažo kampe gulintį padėklą, neleiskite jam nueiti perniek! Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo ir pastangų, šiuos universalius medžio gabalus galite paversti kuo nors ypatingu savo namams.