Elektroninės parduotuvės – kelias į jūsų asmeninį verslą

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Nuosavo elektroninio verslo pradėjimas yra viliojanti ir džiuginanti mintis. Tačiau kaip ir kuriant bet kurį kitą verslą, jums yra būtinas verslo planas tam, kad verslas būtų sėkmingas. Todėl mes jums padėsime ir pateiksime keletą svarbių žingsnių, kuriuos būtina atlikti prieš pradedant nuosavą elektroninį verslą.

Elektroninės prekybos platforma – turinio valdymo sistema

Elektroninio verslo pradžioje turite nuspręsti, kokią turinio valdymo sistemą naudoti. Pasirinkimų yra labai daug – nuo populiariausių nemokamų platformų, tokių kaip Magento, Prestashop, Opencart ar įvairių įskiepių (pvz., Woocomerce), iki mokamų ar net išskirtinai jums sukurtų turinio valdymo sistemų. Šis sprendimas yra svarbus, nes jūs su pasirinkta turinio valdymo sistema dirbsite ateinančius keletą metų, o gal net ir dešimtmetį, todėl ji turi būti patogi ir atitikti visus jūsų būsimai parduotuvei keliamus reikalavimus.

Finansų tvarkymas

Elektroninėje prekyboje labai svarbu apsipirkimą padaryti kuo paprastesnį vartotojui. Todėl elektroninių parduotuvių kūrimas neapsieina be daugybės sąsajų su skirtingais mokėjimo būdais. Kiekvienam vartotojui apmokėjimo procedūra turėtų būti kuo paprastesnė – dėl šios priežasties sąsajos su pagrindiniais šalies bankais yra būtinos. Taip pat patartina suteikti vartotojams galimybę atsiskaityti ir internetinių bankų bei kitų internetinių mokėjimo sistemų pagalba.

Domeno pasirinkimas – pavadinimas

Atminkite, kad jūsų elektroninė parduotuvė yra jūsų prekės ženklas. Todėl jums būtina gerai apsvarstyti kokį tinklalapio adresą pasirinksite. Tuo pačiu jūs turite pasirinkti ir tinkamą serverį, kuris teiktų tokias talpinimo paslaugas, kurios reikalingos būtent jums. Dauguma elektroninių parduotuvių renkasi dedikuotus serverius todėl, kad tik tokiu būdu gali užtikrinti sklandžiausią tinklapio veikimą.

Saugumas

Tai yra viena iš sričių, kuri yra atsakinga už žmonių pasitikėjimą internetine parduotuve. Ilgą laiką žmonės bijojo pirkti prekes ir atsiskaityti internetu dėl dviejų priežasčių: jie nenorėjo suteikti savo asmeninių duomenų ir bijojo likti apgauti bei prarasti savo pinigus. Antrasis punktas šiandien nebėra toks aktualus, koks buvo prieš dešimtmetį. Žmonės pradėjo pasitikėti elektroninėmis parduotuvėmis, todėl jums tereikia suformuoti patikimos įmonės įvaizdį. Tačiau pirmasis punktas vis dar yra svarbus tam, kad apsaugotumėte savo klientų asmeninius duomenis. Taigi, jums yra būtina pasitelkti visas įmanomas saugumo priemones. Viena iš jų yra SSL saugumo sertifikatas, kuris padės užtikrinti jūsų klientų duomenų, gaunamų atsiskaitymo už prekes metu, saugumą.

Tai yra tik keli iš daugelio sprendimų, kuriuos jums reikės priimti, tačiau elektroninės parduotuvės sukūrimas yra pamatas, ant kurio stovės jūsų naujasis verslas.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt