Durų gamyba individualiems namams

Jei statotės nuosavą namą, jums reikia pagalvoti apie begalę skirtingų detalių. Žinoma, yra pagrindiniai paruošiamieji darbai – pačio namo statybos, apšiltinimas, stogo dengimas, tačiau nemažesnį dėmesį reikia skirti ir vidaus apdailai. Vienos iš svarbiausių vidaus apdailos detalių yra durys.

Duru gamybaNors gyvendami jau įrengtame būste apie tai nepagalvojame, tačiau durimis naudojamės kiekvieną dieną, todėl jos turi būti itin kokybiškos. Be abejo, tai ne vienintelis durims keliamas reikalavimas, jos turi puikiai atitikti būsimo būsto dizainą. Dar svarbiau yra tai, kad durys turi būti tokio dizaino, kuris būtų universalus, nes pakeitus kambario baldus ir sienų spalvą, jūsų senosios durys liks ir turės įsikomponuoti į naują interjerą.

Jei jūsų statomame name angos durims yra standartinės, tuomet rasite didžiulę skirtingų durų pasiūlą durų salonuose. Tačiau jei norėsite labiau išskirtinių durų arba jūsų namų išplanavimas yra nestandartinis ir jums reikia nestandartinių išmatavimų durų, tuomet jums teks kreiptis į durų gamintojus. Duru gamyba yra puikiai ištobulinta sritis, todėl užsakant vienetinių durų gaminimą, galėsite gauti duris, kurios atitiks jūsų įmantriausius norus.

Nors durys gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų. Gyvenamajam namui labiausiai tinka durys pagamintos iš medžio. Taip yra todėl, kad medis sukuria jaukią atmosferą ir yra tvirtas bei ilgaamžis. Yra trys pagrindiniai durų tipai. Faneruotos durys – tokio tipo durys yra pagaminamos apklijuojant durų korpusą medienos lakštu. Dėl vidutinės faneruotų durų kainos, jos yra dažno pirkėjo pasirinkimas. Antrasis durų tipas yra laminuotos durys. Jos yra pigesnės nei faneruotos ar medžio masyvo durys, tačiau nėra tokios ilgaamžės. Trečiasis tipas yra medžio masyvo durys. Jos yra gaminamos iš vieno medžio masyvo, todėl pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu bei kokybe. Jų paviršių galima atnaujinti ir perdažyti. Medžio masyvo durys yra gaminamos iš skirtingos medienos. Patvariausios, tačiau taip pat ir brangiausios durys, yra gaminamos iš ąžuolo, alksnio arba uosio. Iš šių medžių pagamintos durys gali tarnauti ilgiau nei šimtą metų. Pigesnė alternatyva yra pušies, eglės, raudonmedžio arba buko medienos durys. Tačiau durys pagamintos iš spygliuočių medžių laikui bėgant patamsėja.

Rinkoje yra begalė idėjų, kurių pagalba jūs galite sugalvoti, kokios durys tiktų būtent jūsų būstui, o sugalvoję idėją, pasinaudokite durų gamyba ir profesionalūs meistrai jūsų tikrai nenuvils.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt