Butų nuoma Kaune – pakankamai nebrangiai kainuojantis pasirinkimas

Kokia tendencija pastebima šiandieninėje nekilnojamojo turto rinkoje? NT specialistai teigia, kad nekilnojamojo turto kainos kyla, o tai tiesiogiai įtakoja ir būsto nuomai taikomus įkainius. Tačiau didžiausi kainų šuoliai pastebimi ne kur kitur, o būtent sostinėje, į kurią kasmet atvyksta vis daugiau gyventojų iš kitų Lietuvos miestų. Kita vertus, būtent pastarasis veiksnys lemia, kad kai kurie ilgamečiai Vilniaus miesto gyventojai nusprendžia palikti savo gimtąjį miestą ir persikrausto į šiek tiek mažesnį ir mažesnėmis kainomis pasižymintį Lietuvos miestą, pvz., Kauną. Juk nėra ko abejoti, kad butu nuoma Kaune yra gerokai pigesnė nei Vilniuje, todėl gyventojai Kaune gali išvengti didelių išlaidų ir savo uždirbamus pinigus paskirstyti kur kas produktyviau.

Butu nuoma KauneŽinoma, buto nuomai rekomenduojama pradėti ieškoti kaip įmanoma anksčiau, t.y. nelaukti, kol prasidės ruduo. Kaip žinia, baiginėjantis vasarai į didmiesčius suplūsta moksleiviai, studentai ir dirbantys gyventojai, todėl tokiu laikotarpiu pastebima didesnė būsto nuomos paslaugų paklausa. Norint rasti jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį variantą, geriau buto nuomos paieškas pradėti vasaros pradžioje, o radus tinkamą būstą – jį rezervuoti, nuomotojui paliekant užstatą (dažniausiai pastarasis siekia dviejų arba trijų mėnesių būsto nuomos kainą).

Tik nesupraskite klaidingai – jei būsto imsite ieškoti rudenį, tai dar nereiškia, kad jo nerasite. Tiesiog tokiu laikotarpiu nuomojamų butų pasirinkimas būna kur kas mažesnis, o ir kainos gerokai didesnės (kai yra mažesnė pasiūla ir didesnė paklausa – natūralu, kad paslaugų kaina didėja). Be to, svarbu ir tai, kokiu būdu ieškosite buto. Jei šią užduotį patikėsite nekilnojamojo turto agentams, vargu ar pavyks sutaupyti. Už savo teikiamas paslaugas ir jums surastą butą nuomai, jie taip pat paprašys atitinkamo atlygio, kuris lems didesnes jūsų patiriamas išlaidas. Norint to išvengti, butų nuomos Kaune paieškos gali būti atliekamos savo pačių jėgomis, į pagalbą pasitelkiant internetinius būsto nuomos skelbimų portalus. Tai yra pakankamai greitas ir nesudėtingas būdas rasti jūsų keliamus reikalavimus atitinkantį butą. Radus tai, ko ieškote, tereikia susisiekti su buto nuomotoju ir aptarti tolimesnes detales.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt