Butai ir didelis jų pasirinkimas

ButaiJums tinkančio ir patinkančio buto paieškos neretai gali užsitęsti. Ne todėl, kad tokių nekilnojamojo turto objektų mūsų rinkoje būtų pernelyg mažai. Tačiau dėl to, kad iš tikrųjų pasirinkimas yra ypač didelis, ir visi butai pasižymi skirtingomis savybėmis – visi jie turi savų privalumų ir trūkumų. Jei turite aiškią viziją, kokio buto norite, ir puikiai žinote, koks jums būtų visiškai nepriimtinas, tuomet belieka pasiraitoti rankoves ir kibti į paieškas.

Paieškos gali vykti labai įvairiai. Viskas priklauso nuo to, kokiems būdams jūs teikiate pirmenybę. Vieni žmonės yra linkę pasikliauti internetu ir įvairiuose skelbimų portaluose bandyti rasti idealiausiai jų reikalavimus atitinkantį butą. Tuo tarpu kiti skiria daugiau dėmesio nekilnojamojo turto agentūroms, kurios geba greitai ir efektyviai surasti kliento ieškomą butą. Todėl akivaizdu, kad kiekvienas turi pasirinkimą – kaip ieškoti ir kaip rasti.

Neretai vienas pagrindinių kriterijų būna strateginė vieta, t.y. vieta, kurioje bus norimi butai. Suprantama, kad nuo tokios vietos priklauso ir butų kainos. Vieni rajonai yra toliau nuo pagrindinių miesto objektų ir pagrindinių gyventojų koncentracijos vietų, o kiti nuo jų yra vos už kelių minučių kelio pėsčiomis. Tokie atstumai ir, be abejo, rajonų susisiekimo infrastruktūra gali labai akivaizdžiai įtakoti kainą.

Kadangi dar visai neseniai naujos statybos namų didžiuosiuose Lietuvos miestuose per daug nebuvo, žmonės didelio ir išskirtinio pasirinkimo neturėjo. Dabar situacija yra visiškai kitokia. Galime rinktis iš daugybės įvairių naujos statybos gyvenamųjų namų bet kurioje miesto dalyje. Be to, jų statyba iki šiol nesustojo. Skirtingose miestų vietose naujų nekilnojamojo turto objektų atsiranda bene kiekvieną mėnesį. Turint tokį pasirinkimą, dažniausiai renkamasi gyventi naujame name.

Priežasčių, kodėl paklausiausi butai yra naujos statybos namuose, yra nemažai, tačiau viena pagrindinių – nedidelės šildymo išlaidos žiemos sezono metu. Visi puikiai žinome, kokios šildymo sąskaitos atkeliauja gyvenant nerenovuotuose prieš ne vieną dešimtmetį pastatytuose namuose. Dėl šios priežasties daugelis žmonių pirmumą teikia autonominiam šildymui, nes butuose būtent su tokiu šildymu mokami mažesni komunaliniai mokesčiai. Žinoma, kokį butą įsigysite, yra tik jūsų pačių pasirinkimas.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt