Statant namą – kaip užtikrinti statybų proceso efektyvumą

Namo statybos – tai labai atsakingas procesas, kuriam būtina skirti daugybę pastangų ir laiko. Tai nėra užduotis, kurią būtų galima atlikti per vieną ar kelias savaites. Jei norite, kad jūsų nuosavas namas būtų pastatytas kokybiškai ir tarnautų jums daugybę metų, tuomet turėtumėte labai gerai apgalvoti kiekvieną svarbią užduotį ir pasirūpinti, kad viskas būtų įgyvendinama vadovaujantis griežtu ir tiksliai sudarytu planu.

Taigi, kaip jau turbūt supratote, pradėti jūs turėtumėte būtent nuo būsimų veiksmų plano sudarymo, kadangi prieš savo akis neturint plano, įgyvendinti visus svarbiausius darbus ir tai padaryti pačia tinkamiausia bei optimaliausia seka, bus pernelyg sudėtinga. Be abejo, jei jūs dar niekada nebuvote susidūrę su namo statybų procesu, turbūt ir namo statyboms skirto plano sudarymas jums kelia daug klausimų, todėl norint, kad viskas eitųsi kur kas sklandžiau, turėtumėte kreiptis į šios srities profesionalus, kurie pateikti jums daug naudingų patarimų ir taip pat galėtų pagelbėti suformuojant svarbiausių darbų planą.

Žinoma, jums iš anksto reikia numatyti ir biudžetą, kuris bus skirtas namo statyboms. Natūralu, kad kuo jis bus didesnis, tuo jums bus lengviau įgyvendinti tai, ką esate numatę. Tuo tarpu, kuo jis bus mažesnis, tuo jums teks labiau susitausti ir save apriboti. Tačiau vėlgi, tai tikrai nereiškia, kad turint pakankamai ribotą biudžetą jums nepavyks pastatyti kokybiško namo. Tokiu atveju tiesiog visas namo statybų procesas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad įgyvendinant namo statybų darbus, būtina naudotis internetu. Ir net jei jums iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad internetas šiuo atveju yra niekaip nesusijęs su statybomis, labai klydote. Interneto pagalba jūs galite ne tik kur kas greičiau ir lengviau atrasti visus jums svarbius atsakymus, tačiau taip pat pasirinkti ir statybines medžiagas daug prieinamesnėmis kainomis. Pavyzdžiui, jei jums reikalingos fasado plytelės, galite pasinaudoti internetine paieška ir surasti fasado plytelėmis prekiaujančios bendrovės internetinį tinklalapį, kuriame apie jas būtų pateikta daugiau informacijos ir kuriame jums būtų suteikiama galimybė pateikti savo individualų užsakymą.

Siekiant, kad privatus namas būtų šiuolaikiškas

Langai

Kiekvienas žmogus, kuris turi nuosavą namą ir nori skirti daugiau dėmesio, pastangų ir investicijų jo atnaujinimui, turi pakankamai dideles galimybes ir nemenką pasirinkimo laisvę. Dabartinėje rinkoje yra labai daug skirčių sričių specialistų, kuriuos galima labai lengvai pasitelkti siekiant paties geriausio galutinio rezultato. Žinoma, galbūt jūs iki šiol dar nebuvote praktiškai viso to įgyvendinę, todėl apie tokio pobūdžio darbus esate girdėję tik iš nuogirdų ar aplinkinių žmonių kalbų, todėl nesate tikri, į kurių sričių specialistus jums reikėtų kreiptis ir kokius sprendimus jums būtų geriausia pritaikyti. Tačiau nėra nieko, ko jūs negalėtumėte išspręsti interneto pagalba. Tokiu atveju jums tereikia pasinaudoti internetu ir peržiūrėti vienoje ar kitoje srityje besispecializuojančių bendrovių internetinius tinklalapius.

Tarkime, jei jūs svarstote, kas jums galėtų pasiūlyti pačios aukščiausios kokybės medinius langus, kurie atitinka šiuolaikinius rinkoje vyraujančius standartus, tuomet internetinėje paieškoje neabejotinai atrasite tokių bendrovių tinklalapius kaip http://fenestrum.lt/produktai/mediniai-langai-euro-78-euro-100. Tokiu atveju viskas, ką jums beliks padaryti, tai peržiūrėti tinklalapyje nurodytą informaciją apie konkrečių medinių langų modelius, jų privalumus ir kitas specifines detales. Tai padarius galėsite daug lengviau suprasti, kuris iš esamų pasirinkimų yra pats geriausias ir galėtų būti pats efektyviausias. Be abejo, jei nenorite, galite patys to ir nedaryti. Trumpiau tariant, jums nėra būtina gilintis į tokių specialistų tinklalapiuose pateikiamą informaciją ar labai nuodugniai palyginti skirtingų medinių langų modelius. Vietoje to, kad jūs eikvotumėte savo brangų laiką, bandant tapti labai gerai apsišvietusiais atitinkamoje srityje, galite susisiekti su pasirinkta bendrove, kurioje dirbantis personalas su malonumu atsakys jums į visus rūpimus klausimus. Tai leis jums dar lengviau ir paprasčiau apsispręsti, kurie specialistai galėtų jums pagelbėti profesionaliausiai.

Žinoma, pastarasis pavyzdys yra tik vienas iš daugelio. Vadovaudamiesi minėtu principu jūs galite surasti dar daug kitų paslaugų teikėjų ar atitinkamų medžiagų pardavėjų. Todėl jei jūs savo būsimus darbus planuosite nepamiršdami į pagalbą pasitelkti interneto, jums bus kur kas lengviau pasiekti norimą rezultatą.

Miškų supirkimas Lietuvos teritorijoje

Domina greitas ir sklandus miškų supirkimas? Jau kurį laiką ieškote pirkėjo apie savo mišką skelbdami įvairiuose internetiniuose skelbimų tinklalapiuose? Tačiau jums sekasi labai sudėtingai? Jums kaskart tenka telefoninių pokalbių metu atsakinėti į daugybės vartotojų pateikiamus klausimus? Jums taip pat ne vieną kartą per mėnesį tenka vykti į susitikimus, kurių metu jūs žmonėms aprodote juos sudominusį jūsų parduodamą mišką? Jei taip, pats metas kreiptis į miškų supirkėjus, kurių mūsų šalyje yra daugybė. Be abejo, jei jūs iki šiol dar niekuomet to nedarėte ir nesidomėjote, kaip veikia tokių paslaugų teikėjai, tuomet galite turėti nemažai įvairių papildomų klausimų, tačiau viskas taps kur kas aiškiau ir paprasčiau, jei jūs nieko nelaukę pasinaudosite internetu ir apsilankysite vienų ar kitų miškų supirkimo paslaugas siūlančių bendrovių internetiniuose tinklalapiuose. Tuomet juose surasite labai daug tikslinės informacijos, susijusios su miškais, mediena, dabartine rinka, vyraujančiomis kainomis, miškų kainai svarbiais veiksniais, miškų supirkėjų turima patirtimi, veiklos teritorija ir kt. Be to, jūs taip pat galėsite visiškai nemokamai užpildyti pasiūlymo formą ir ją išsiųsti tiesiogiai miškų supirkėjams.

Dažniausiai šių paslaugų teikėjai vos tik gavę jiems pateiktą pasiūlymą, susisiekia su potencialiais klientais. Tai reiškia, kad jums tikrai netenka valandų valandas ar dienų dienas laukti, kol galiausiai galėsite sulaukti atsakymo, padedančio nuspręsti, kaip turėtumėte elgtis toliau. Taigi, kaip jau supratote, kreipdamiesi į miškų supirkėjus, jūs labai lengvai ir greitai galite sulaukti pasiūlymo ir parduoti savo turimą mišką. Ką jau kalbėti apie tai, kad tokias paslaugas siūlančių bendrovių specialistai yra labai patyrę ir puikiai išmano visas su šia sritimi susijusias subtilybes, svarbias miškų pardavimui ir jų pirkimui. Tai taip pat užtikrina, kad visas tokio pobūdžio procesas bus labai sklandus ir efektyvus, nesukeliantis jokių papildomų sunkumų. Todėl dabar belieka pasinaudoti šiais patarimais, peržiūrėti miškus superkančių bendrovių internetinius tinklalapius ir pateikti savo užklausą, kuri bus įvertinta vos per keletą minučių.

Patogiausias ir praktiškiausias būdas pasirinkti kaminą

Kaminai

Kokie kaminai šiuolaikinėje rinkoje yra labiausiai mėgstami vartotojų? Kokios yra šiandien vyraujančios kaminų kainos? Koks yra kaminų ilgaamžiškumas? Tokie klausimai įprastai kyla ne vienam žmogui, kuris vertina kokybę ir ilgaamžiškumą. Šiomis dienomis nemaža dalis žmonių, kurie galvoja apie nuosavą būstą, pasirenka statyti nuosavus namus. Ir nors tai yra kur kas daugiau laiko ir pastangų reikalaujantis sprendimas, vis dėlto jis galiausiai padeda sukurti kur kas didesnį komfortą ir kur kas daugiau laisvės bei privatumo. Todėl visiškai natūralu, kad tuomet, kai nuosavą namą statome sau ir tikimės tokiame name gyventi ne vieną dešimtmetį, norime, jog kiekviena detalė būtų pasirinkta labai atsakingai ir tinkamai. Ne išimtis ir jau minėti kaminai.

Kadangi šiandien kaminų asortimentas yra gerokai didesnis nei anuomet, galime pasirinkti būtent tai, kas geriausiai atitinka mūsų konkrečius poreikius. Tačiau vėlgi, nemaža dalis žmonių teigia, kad jiems prieinamas didelis asortimentas sukelia ir kur kas daugiau papildomų klausimų. Tokiu atveju jiems tampa sunku apsispręsti, tačiau nėra nieko, ko negalėtumėte išspręsti pasinaudoję internetu. Žinoma, galbūt kaminų pasirinkimas internetu daugeliui žmonių atrodo pakankamai neįprastas sprendimas, tačiau būtent tokiu būdu pasirinkti ir įsigyti kaminą šiandien yra paprasčiausia ir patogiausia. Jums tikrai nereikia vykti į fizines parduotuves – įsigyti kaminą jūs galite ir nuotoliniu būdu.

Pavyzdžiui, jei apsilankysite Kaminai24.lt tinklalapyje, akimirksniu galėsite peržiūrėti siūlomą kaminų asortimentą ir palyginti skirtingų kaminų modelių techninius duomenis. Be to, visuomet galite pasinaudoti ir kaminų kainos skaičiuokle, kurios pagalba galėtumėte iš anksto preliminariai sužinoti, kokia galėtų būti jums aktualaus kamino modelio kaina. Kaip bebūtų, jūs taip pat visus atsakymus į jums rūpimus klausimus galite gauti tiesiogiai susisiekę su pasirinktos kaminais prekiaujančios bendrovės specialistais, todėl tokiu atveju jūs galite sutaupyti dar daugiau savo brangaus laiko. Taigi, kaip matote, naudodamiesi internetu šiandien jūs galite nepalyginamai lengviau pasirinkti ir įsigyti kokybišką, patvarų ir ilgai tarnaujantį kaminą, kuris geriausiai tiktų jūsų statomam namui.

Verslo pastato statybų procesas

Aliuminio konstrukcijos

Šiuo metu planuojate būsimus savo pirmojo verslo paskirties pastato statybos darbus? Iki šiol jums dar niekuomet nebuvo tekę imtis tokio pobūdžio darbų? Jei taip, puikiai suprantama, kad visa tai jums kelia daug iššūkių yra begalę klausimų. Kaip bebūtų, visu statybų procesu turėtų rūpintis savo darbą puikiai išmanantys specialistai. Tik tokiu atveju galima tikėtis sulaukti norimo rezultato. Taigi, pateiksime keletą naudingų patarimų, kuriais vadovaudamiesi galėsite lengviau pasiekti galutinį tikslą.

Pirmiausia turėtumėte suformuoti būsimų darbų sąrašą, kurį sistemingai įgyvendintumėte. Suprantama, kad jį turėtų suformuoti atitinkamos srities profesionalai, kurie turi ilgametę patirtį statybų sektoriuje. Tik turėdami konkretų planą, ženkite tolimesnius žingsnius.

Be abejo, labai svarbu, kad būtų pasirinkti ir pritaikyti šiuolaikiški ir kokybiški sprendimai. Pavyzdžiui, įsivaizduokime, kad jums bus reikalingos aliuminio konstrukcijos. Tokiu atveju būtina tinkamai įvertinti dabartinę aliuminio konstrukcijas gaminančių ir jomis prekiaujančių specialistų pasiūlą. Šiomis dienomis visą tai yra patogiausia padaryti naudojantis internetu, todėl jei atliksite internetinę paiešką, pasitelkdami atitinkamus tikslinius raktažodžius, pvz., „aliuminio konstrukcijos“, labai nesunkiai atrasite šios srities profesionalus, tokius kaip Alprofilis. Žinoma, visų pirma jums reikėtų susisiekti su pasirinktais specialistais ir gauti visus atsakymus į jums rūpimus klausimus. Tai padėtų jums kur kas lengviau pasirinkti tuos paslaugų teikėjus, kurie gali užtikrinti, kad galutinis rezultatas bus nepriekaištingas.

Taigi, tą patį galima pasakyti ir kalbant apie bet kurias kitas statybines medžiagas ir atitinkamų sričių specialistus. Trumpiau tariant, šiomis dienomis visą vartotojams svarbią informaciją galima lengviausiai atrasti internete. Ką jau kalbėti apie tai, kad tokiu atveju nėra sudėtinga rasti ir vartotojų atsiliepimus. Ir nors pastarieji yra subjektyvūs, vis dėlto jie neretai padeda priimti teisingą sprendimą.

Kaip bebūtų, jei jūs visus statybos darbus patikėsite savo sritį išmanantiems specialistams, galite būti tikri, kad statybos darbai bus įgyvendinami sistemingai ir efektyviai, be jokių papildomų prastovų ir laikantis iš anksto nustatytų terminų. Visa tai yra labai svarbu, jei norite, kad statybų procesas būtų kaip įmanoma optimalesnis.

3 požymiai, jog sėkmingai parduosite savo butą

Net jeigu perkate butą tam, kad jame gyventumėte ir neplanuojate artimiausiu metu jo parduoti, rinkitės būtent tokį būstą, kurį, esant reikalui, galėsite greitai ir pelningai parduoti. Žemiau pateikiame kriterijus, kurie padės Jums geriau įsivertinti būsto vertę.

Nauji butaiNepaisant plačiai žinomų parametrų, tokių kaip rajonas, pasiekiamumas, vietovės infrastruktūra ir kainos adekvatumas, būsto kainai įtakos turi ir smulkesni parametrai: buto kvadratūra, aukštas, vaizdas pro langą, virtuvės dydis, lubų aukštis.

  1. Plotas turi atitikti kambario klasę

Svarbiausias buto parametras – tai ne kambarių skaičius, o buto plotas. Buto plotas privalo atitikti jo klasei bei standartinei tos klasės klientų paklausai. Žinoma, jeigu jus domina nauji butai, į šį faktorių jau bus atsižvelgta, tačiau perkant nenaują butą, šį informacija tiesiog būtina. Pavyzdžiui, ekonominės ir „komfort“ klasės butų išmatavimai: vieno kambario butas – nuo 36 iki 42 kv. m. ; dviejų kambarių butas – nuo 54 iki 62 kv. m. ; trijų kambarių butas – nuo 68 iki 82 kv. m. Pirkdami didesnius arba mažesnius butus privalote suvokti, jog paklausa jiems nebus itin didelė.

  1. Svarbus lubų aukštis ir virtuvės dydis

Tam, kad butas būtų paklausus, virtuvės plotas privalo būti ne mažesnis nei 8 kv. m. , geriausia, jog plotas būtų nuo 10 iki 12 kvadratinių metrų. Rekomenduojamas lubų aukštis – ne mažiau 2,6 metrų.

  1. Nesirinkite buto pirmame ir paskutiniame aukštuose

Žmonių pozicija, jog neverta pirkti buto pirmame ir paskutiniame aukštuose vis dar galioja. Nesvarbu ką manote asmeniškai Jūs, pirkdami būstą mąstykite kaip pardavėjas.

Nori rūsio? Rinkis juostinius pamatus

Read More

Šiais laikais rūsys nėra prioritetas. Galbūt ši karta išaugo iš svajonės turėti rūsį su biliardo stalu, baseinu, pirtimi ar kita laisvalaikio pramoga. Arba tiesiog objektyviau vertinami statybos kaštai, kurie gerokai padidėja įrengiant rūsį. Tad dažniausiai rūsys praverčia tuomet, kai namo sklypas nėra platus ir norima namą išplėsti į aukštį, o ne į plotį.

Kuo skiriasi namas su rūsiu?

Be akivaizdaus skirtumo, jog vienas namas turi rūsį, o kitas ne, net nesvarbu koks jis, namas su rūsiu išsiskiria savo pamatais. Pamatai namui su rūsiu gali būti tik juostiniai. Tokį limitavimą lemia techninės pamatų charakteristikos. Pamatas rūsiui turi būti masyvesni, sandaresni ir gilesni. Žinoma, reikia nepamiršti, jog pirmiausia sprendžiama ar sklype esantis gruntas yra tinkamas rūsiui įrengti. Jei gruntiniai vandenys yra aukštai, paprastai rūsio atsisakoma.

Kalbant apie juostinius pamatus, verta pakalbėti ir apie jų privalumus. Pirmiausia, tai dažnas pasirinkimas net ir neįrengiant rūsio. Juostiniams pamatams įrengti sunaudojama gana nemažai betono, reikalingi kasybos darbai, juostinių pamatų įrengimas užtrunka ilgiau. Tačiau nepaisant to, juostiniai pamatai įrengiami paprasčiau, didelį kiekį darbų galima padaryti patiems, todėl tai ir gana ekonominis variantas. Pavyzdžiui, gręžtiniai pamatai įrengiami specialiai tam skirtomis mašinomis, tad nors darbai ir trunka ilgiau, tačiau jie kainuoja daugiau.

Juostiniai pamatai: monolitiniai ir blokiniai

Juostiniai pamatai yra skiriami į dvi rūšis: monolitiniai ir blokiniai arba surenkamieji. Abiejų rūšių juostiniai pamatai įrengiami ten kur numatytos laikančiosios sienos bei namo pertvaros.

Monolitiniai pamatai yra vientisa gelžbetonio struktūra, pasižymi didesniu atsparumu, nepasiduoda deformacijai, todėl dažnai pasirenkami statyti daugiaaukščius namus. Monolitiniai juostiniai pamatai dažnai pasirenkami ir namams, kurie statomi ant molingo ar molingo sumaišyto su smėliu grunto (toks gruntas linkęs plėstis).

Surenkami arba blokiniai pamatai yra surenkami iš tuščiavidurių lengvų ir paprastai apdirbamų blokelių. Kadangi nereikalingi klojiniai, blokinių pamatų kaina gerokai sumažėja palyginus su monolitiniais. Tačiau blokiniai pamatai turi daugiau siūlių, todėl reikia didesnį dėmesį skirti hidroizoliacijai bei šiltinimui.

Ar lengva rasti butą Klaipėdoje?

Nekilnojamas turtasVos ne kiekvienam žmogui per gyvenimą tenka ieškotis būsto. Vieni jo ieško vos sulaukę 18 – kos, kiti – pabaigę studijas ar susiradę padorų darbą, kuris leistų nusipirkti ar išsinuomoti butą. Dažnai studentai, kurie atvažiuoja į Vilnių, Kauną, Klaipėdą ar Šiaulius studijuoti, čia ir pasilieka po studijų. Jaunus žmonės traukia didesni miestai, todėl būtent čia jie ieško ir butų gyvenimui. Žinoma, didelis miestas reiškia didesnis butų kainas, todėl ne vienas pasirenka ne pačius didžiausius miestus, pavyzdžiui, Klaipėdą – kur butų kainos gerokai mažesnės nei Vilniuje, o ir miestas juk yra šalia jūros! Ar gali būti geriau?

Klaipėda nėra mažas miestas, tad ir čia šiek tiek reikės sukrapštyti pinigų butui pasiimti paskolą, norint įsigyti naują būstą. Iš tiesų, mieste siūloma pirkti nemažai butų, tad buto pirkimas Klaipėdoje neturėtų sukelti daug rūpesčių. Tereikia išsirinkti vieną iš siūlomų. Butus galima rinktis pagal kainas, pagal rajonus, kuriuose jie yra, pagal kambarių skaičius. Tačiau dažniausiai visi šie reikalavimai eina kartu, nes juk perkame butą bent artimiausiems keliems metams, todėl nesinori gyventi visai bet kur ar visiškai bet kaip. Dėl šios priežasties butą gali būti rasti sunkiau, tačiau juk tam ir yra nekilnojamo turto paslaugos, kuriomis naudojasi vos ne kiekvienas, norintis nusipirkti ar parduoti savo būstą.

Jei ieškote buto Klaipėdoje, pasižiūrėkite, kokios nekilnojamo turto agentūros jums gali pasiūlys butus. Pasižiūrėkite, ką jos siūlo, ar  yra jums tinkamų variantų. Jei taip, galite kreiptis į vieną tokių agentūrų ir pasakyti, jog jus domina vienas ar kitas jų svetainėje pateiktas butas. Net jei skelbimuose ir nerasite norimo būsto, vis tiek verta nekilnojamo turto paslaugos jums gali pasitarnauti. Tai nėra vien nekilnojamo turto pardavimas – tokios agentūros užsiima ir būsto paieškomis suinteresuotiems pirkti klientams. Taigi, jei ruošiatės buto Klaipėdoje pirkimui, susisiekite su agentūra, kuri dirba būtent šiame mieste iš pasakykite jai, kokio buto ieškote, kaip jis turėtų atrodyti, kuriame miesto rajone būti. Ir tuomet laukite. Vos atsiradus butui, kuris atitinka jūsų reikalavimus, į jus kreiptis nekilnojamo turto agentūros brokeris ir pasiūlys apžiūrėti tokį butą. Jei jis jums patiks – sumokėsite brokeriui ir netrukus bus paruošti dokumentai buto pirkimui. Tad patikėkite savo rūpesčius profesionalams ir tikrai liksite patenkinti.

 

Butų nuoma – ar verta į ją investuoti

Šiandien nekilnojamojo turto rinkoje yra jaučiamas didžiulis pagyvėjimas. Atsigavo ne tik statybos, tačiau taip pat suaktyvėjo ir patys vartotojai. Trumpiau tariant – gyventojai ėmė dažniau imti paskolas naujiems būstams. Dažniausiai tai būna daugiabučiuose esantys butai. Pirkėjams tai atrodo patrauklesnis pirkinys. Ir puikiai suprantama, kodėl. Įprastai butų kaina yra gerokai mažesnė nei namų. Juolab, kad ir butų nuoma yra kur kas paklausesnė nei tuo tarpu namų. Būtent dėl pastarojo veiksnio nemaža dalis šiuolaikinių vartotojų kreipiasi į bankus dėl būsto paskolų. Žinoma, jei tokio tipo paskolų paklausa akivaizdžiai išauga ir lygiagrečiai padidėja nekilnojamojo turto objektų įsigijimas – didėja rizika, kad anksčiau ar vėliau prasidės ekonominė krizė. Šis veiksnys neramina daugelį, tačiau nepaisant to, šiandien butai yra viena iš paklausiausių prekių nekilnojamojo turto rinkoje.

ButaiJei kalbant skaičiais – tuomet, kai 70 proc. vartotojų turėjo nuosavą būstą ir taip pat buvo gavę paskolą naujam būstui, kurį nuomojo, prasidėjo ekonominė krizė. Šis skaičius akivaizdžiai parodo, kad bankai buvo suteikę kur kas daugiau paskolų nei turėjo suteikti. Todėl pamažu artinamasi prie šio didelio skaičiaus, lemiančio daugybę ekonominių problemų. Kad ir kaip bebūtų, tai nereiškia, jog negalite kreiptis dėl būsto paskolos – ypač, kai šiandien paskolą galima gauti pakankamai palankiomis sąlygomis. Jei nusprendėte, kad butų nuoma galėtų tapti vienu iš jūsų pasyvių pajamų šaltiniu, tuomet pats metas pagalvoti, kokie butai jūsų atveju galėtų būti tinkamiausia investicija.

Turėtumėte pasidomėti, kokios kvadratūros butai yra paklausiausi. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į buto vietą. Nepaisant to, kad galite išnuomoti bene bet kurį butą, tai dar nereiškia, kad visuomet galite gauti norimą kainą. Dėl šios priežasties pravartu pasidomėti, kurie miestai ir kurie rajonai pasižymi didžiausiomis būsto nuomos kainomis. Radę šiuos aspektus atitinkantį variantą, galite pradėti dairytis po nekilnojamojo turto skelbimus, kurių pastaruoju metu gausu internetiniuose skelbimų portaluose. Nors tai gali užtrukti – investicija, apie kurią galvojate, yra ilgalaikė, todėl skirkite tiek laiko, kiek tik jo reikės. Svarbiausia ne jūsų laiko sąnaudos, o tai ar pajėgsite rasti butą, kuris kuo puikiausiai atitinka jūsų lūkesčius.

Jei neturite pakankamai reikiamos patirties ir manote, kad jūsų sprendimas gali būti nesėkmingas, visuomet pravartu kreiptis į nekilnojamojo turto ekspertus, kurie su malonumu jums pagelbės, atsakant į visus kylančius klausimus ir tokiu būdu nukreipiant tinkama linkme. Be to, jei kreipsitės į minėtos srities specialistus, taip pat galite pasinaudoti ir jų teikiamomis paslaugomis, pvz., butų paieška. Jei išdėstysite visus savo keliamus reikalavimus ir nurodysite pinigų sumą, kurią galėsite investuoti į nekilnojamąjį turtą, tuomet galite būti tikri, kad pasirinktas NT specialistas pakankamai greitai ras tai, ko ieškote.

Patarimai ieškantiems buto

Butu nuoma

Išsirinkti butą pačiam yra sudėtingas procesas. Daugybė butų nuomos bei parduodamų butų pasiūlymų, gali visiškai sujaukti mintis. Kaip visi suprantame, rankantis tarp begalės, apsispręsti būna ypatingai sudėtinga, o aplinkiniai bei nieko neišmanantys patarėjai gali tik dar labiau pabloginti situaciją. Tam, kad taip neatsitiktų, mes norime pasidalinti vertais dėmesio patarimais, kurie bent kelis kartus palengvins buto nuomos ar buto pirkimo paieškas.

Buto vieta

Visų pirma, renkantis būstą visam laikui, tai yra perkant butą, siūlome atkreipti dėmesį į vietą ar rajoną, kuriame yra jūsų jau pamėgtas butas. Ne tik jo susisiekimas su centru turi būti geras, bet taip pat, atidžiai apsvarstykite ar būsima vieta bus patogi važiavimui į darbą, ar vaiko nuvežimui į darželį. Be to, labai svarbu pasidomėti rajono saugumu. Dažniausiai, norime įsigyti NT butą esantį ramioje, netriukšmingoje vietoje, kad ne tik poilsis, bet ir saugumas būtų užtikrintas. Šiuo atveju, dar prieš keliaujant apžiūrėti butą, peržiūrėkite mėnesinius duomenis, kuriuose bus pateiktas įvairių nusikaltimų skaičius pagal rajoną. Tik tuo atveju, jeigu pasirinkta vieta atrodys saugi ir atitinkanti visus jūsų norimus standartus – keliaukite jį apžiūrėti.

Apsisprendėte, jog buto vieta turi vien pliusus? Nieko nelaukite, ir vadovaukitės tolimesniais nurodymais. Atvykus apžiūrėti butą, labai svarbu pasidomėti namo statybos metais, šildymo išlaidomis šalčiausiu metu bei žinoma langų padėtimi. Niekada nepamirškite, jog pirkdami butą, jūs galutinai apsiprendžiate, kad būtent jame prasidės naujasis jūsų gyvenimas, kuris turi būti kokybiškas. Grįžtant prie langų padėties, siūlome rinktis būstą pro kurio langus spinduliuos pietvakarių saulė. Taip pat, nepamirškite apžiūrėti medžiagas, kurios buvo naudotos tiek paties namo išorei bei apšiltinimui, o taip pat ir buto viduj. Tik įsitikinę, jog naudotos medžiagos yra kokybiškos, galite keliauti prie tolimesnių įžvalgų.

Buto pasas

Buto pasas – yra dar vienas dalykas, be kurio įsigyti butą būtų beprasmiška. Tam, kad suvokti būtų lengviau, buto pasas yra visa buto enciklopedija. Jame galima sužinoti net ir smulkiausias detales bei visą informaciją apie butą ir jo būklę. Konkrečiau, apie jo statybos, renovacijos metus, atliktus apdailos darbus, garantinius dokumentus dėl atliktų tvarkymo darbų, šildymo ir vėdinimo sistemų instrukcijų dokumentus ir panašiai.

Taigi, butai pardavimui – tai puiki nepamainoma gyvenamoji vieta, dideliuose bei mažuose miestuose mėgstantiems gyventi žmonėms, o patarimus kaip įsigyti patį tinkamiausią, būtų galima vardinti ir vardinti. Tačiau, išsirinkti tobulą variantą pačiam gali ir nepavykti. Tam, kad nekiltų jokios papildomos rizikos dėl netinkamai įsigyto buto – mes siūlome rinktis NT brokerius bei įmones, kurios ne tik padės surasti geriausius buto pasiūlymus tinkančius tik jums, bet ir padės sutaupyti jūsų brangų laiką, kuris būtų išnaudojamas buto paieškai ir pan. Butai pardavimui, dažniausiai yra siūlomi visuose Lietuvos miestuose, tačiau norint tikrai kokybiškų paslaugų, rinkitės tik gerą vardą turinčias įmones. Jeigu nusprendėte pasirinkti brokerio paslaugas ir jo pagalbą – jūs pasirinkote teisingai. Žinoma, nepamirškite ir visų, prieš tai minėtų patarimų, nes tik jų pagalba galėsite išsirinkti protingai.