Veidrodis interjere – kaip sukurti išskirtinius namus

Veidrodis vienu ar kitu formatu yra kiekvienuose namuose, be jo neįsivaizduojamas kasdieninis gyvenimas, grožio procedūros. O ir šiaip, net ir prietarai kalba apie tai, kad reikia pažvelgti į veidrodį. Tačiau veidrodis šiuolaikiniame interjere atlieka ne tik savo pagrindinę funkciją, tačiau ir padeda sukurti gražesnį, įspūdingesnį interjerą. Tad kodėl veidrodis yra svarbus interjero akcentas bei kaip jį išnaudoti?

Maža svetainė išdidinama su dideliu veidrodžiu

Dažnai manoma, jog mažuose kambariuose neturėtų būti didelių objektų. Tačiau kalbant apie veidrodžius, ši taisyklė negalioja. Itin didelis veidrodis ant kambario sienos ar net pastatytas ant žemės, padeda itin praplėsti kambario erdvę. Dažnai siekiant išdidinti kambario erdvę, netgi daroma viena mažesnė kambario siena iš veidrodžio, t.y. yra veidrodinė siena arba siena sudaryta iš kelių veidrodžių, tarsi veidrodžių mozaika.

Vienas didelis arba keli maži

Ko gero galima net būtų sakyti, jog kuo daugiau veidrodžių, tuo geriau. Todėl jei pas jus išties maža erdvė ir neturite kur pastatyti ar pakabinti didelio veidrodžio, tuomet rinkitės kelis mažesnius. Yra keli būdai tai padaryti. Pirmas, galima kabinti kelis identiškus veidrodžius. Geriausia tris, keturis ar penkis – kuo mažesni veidrodžiai, tuo didesnis jų skaičius turėtų būti. Antras variantas, kiek mažiau įpareigojantis išlaikyti simetriją ir vienodumą, yra kabinti kelis skirtingo dydžio, formų, bei skirtingai įrėmintus veidrodžius.

Kur geriausia kabinti veidrodžius?

Jei peržvelgtumėte interjero žurnalus ar portalus, pastebėtumėte kelias vietas, kur itin gražiai ir skoningai atrodo pakabinti veidrodžiai. Nors, žinoma, galima tiesiog vadovautis taisykle, jog veidrodžiai tinka absoliučiai visur.

Populiariausia vieta kabinti veidrodį svetainėje yra virš sofos. O jei sofa dar yra priešais įėjimą, tai padeda sukurti erdvės iliuziją. Dažniausiai čia pasirenkami horizontalūs, dideli, vos kiek siauresni nei pati sofa arba net tokio pat pločio. Arba tokioje vietoje kabinami keli vidutinio dydžio veidrodžiai. Lygiai tokiomis pat rekomendacijomis vadovaujantis kabinami veidrodžiai ir miegamajame virš lovos.

Kita populiari erdvė namuose kabinti veidrodį yra prieškambaris. Kadangi prieškambaris siauras ir ilgas, čia dažniausiai rekomenduojami vertikalūs, aukšti veidrodžiai arba veidrodis statomas ant prieškambario spintelės.

Daugiau veidrodžio panaudojimo idėjų interjere rasite portale Interjeras.neblondine.lt


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt