Skirtingo amžiaus vaikams tinkantys žaislai

ZaislaiSavo vaikučiams tėveliai žaislus „dovanoja“ bene kiekvieną dieną. Norint vaikui nupirkti žaislą, nereikia jokios specialios progos, todėl visiškai suprantama, kad zaislai įprastai tampa pagrindine priemone, kuri padeda nustebinti ir pradžiuginti vaikučius. Kaip bebūtų, kiekvieni tėveliai turėtų atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, jei nori, kad jų vaikams nupirkti žaislai būtų saugūs ir nesukeltų jokių papildomų rūpesčių. Dėl šios priežasties dairantis naujo žaisliuko, reikėtų turėti omenyje keltą svarbių aspektų.

Žaislai, kurie skirti naujagimiams ir kūdikiams (iki 12 mėn. amžiaus)

Tokio amžiaus vaikams pritaikyti žaislai yra skirti žiūrėti, klausytis ir kramtyti. Tai žaislai, kurie yra minkšti, lengvi, lengvai paimami į rankutes, vientisi ir visiškai saugūs – neturintys jokių aštrių ar kitaip pažeisti galinčių kampų ir detalių. Kuomet vaikučiams sukanka 6-8 mėn., jie dažniausiai mėgsta žaisliukus, kuriuos galima lengvai suspausti ar tokius, kurių paviršius yra grublėtas ir nelygus. Be abejo, žaislai, skirti tokio amžiaus vaikučiams, turėtų būti didesni (tai užtikrintų, kad vaikutis žaislo neprarytų).

Žaislai nuo 12 iki 18 mėn.

Dauguma tokio amžiaus vaikų ima suprasti jų veiksmų ir pasekmių ryšį, todėl tokiu laikotarpiu galima naudoti žaisliukus, kurie skleidžia šviesas, muziką ir kt. Dažniausiai tokie žaislai įjungiami/valdomi mygtukais, todėl vaikai gali patys reguliuoti tiek garsus, tiek ir šviesas ar kitus efektus. Be abejo, žaislai turi būti pagaminti iš netoksiškų medžiagų.

Žaislai nuo 19 iki 23 mėn.

Tokiame amžiuje vaikai ima žaisti su kur kas kompleksiškesniais žaislais. Todėl labai svarbu įsitikinti, kad žaislai neturėtų labai smulkių detalių, kurias būtų lengva praryti. Tuo tarpu, žaislai, kurie veikia su baterijomis, turėtų būti tinkamai apsaugoti – vaikai neturėtų turėti galimybės baterijas paliesti ar išimti.

Žaislai nuo 2 iki 3 m.

Žaislai, kurie yra skirti spalvinti, piešti ir geriau pažinti spalvas, puikiai tinka tokio amžiaus vaikams. Ieškokite tokių piešimui skirtų žaislų, kurie nėra kenksmingi. Dabartinis tokios rūšies prekių pasirinkimas yra didžiulis, todėl neturėtumėte susidurti su sunkumais randant tai, kas atitinka jūsų lūkesčius.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt