Skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir pagrindiniai jų gedimai

Skalbimo mašinų remontas VilniujeMažame miestelyje ar kaime galbūt dar ir galima rasti namų ūkių, kurių savininkai drabužius skalbia rankomis, o vėliau juos džiausto ant ilgų, kieme ištiestų virvių. Tačiau mieste to padaryti beveik neįmanoma. Skalbimo mašina yra turbūt vienas dažniausiai naudojamų buities prietaisų. Jei viryklė įjungiama tikrai ne kasdien, nes tam paprasčiausiai nėra laiko, tai ką skalbti atsiras visuomet. Skalbyklė yra ilgaamžis prietaisas, dažniausiai tarnaujantis tikrai ilgiau, nei dviejų metų jai suteiktas garantinis laikotarpis, tačiau gedimų visvien neišvengiama. Skalbimo mašinų remontas Vilniuje ar kitame mieste tikrai niekam ne naujiena, meistrą pavyks rasti greitai. Tačiau panagrinėkime, kokios priežastys slypi už pagrindinių skalbyklių gedimų.

  • Elektros instaliacijos gedimai. Skalbyklė yra pakankamai paprastas prietaisas, kuriame veikia 3 pagrindiniai elektra varomi elementai: vandens siurblys, vandens kaitintuvas bei būgną sukantis variklis. Visus šiuos prietaisus valdo vienas valdymo pultas, kurio išorėje yra mugtukai – jais ir pasirenkame skalbimo programą. Jei kyla problemų su elektros instaliacija, gedimas dažniausiai slypi būtent valdymo pulte. Kiti galimi variantai – gedimas vandens siurblyje, kaitintuve arba būgno variklyje. Skalbyklės taisymas prasideda būtent nuo šių keturių detalių patikrinimo.
  • Vandens padavimo sistemos gedimai. Dažniausia šių gedimų priežastis yra kalkėtas vanduo. Miesto vanduo kupinas kalkių, tad norint jų išvengti būtina naudoti atitinkamas priemones. Jei jokios priemonės nenaudojamos – buities prietaisai gali pradėti kalkėti. Ypač gerai tai pastebėti galima elektriniame virdulyje. Ne išimtis ir skalbimo mašina – kalkės gali lengvai ją sugadinti. Dažniausiai pažeidžiamos detalės yra vandens padavimo vamzdis, šildymo elementas, vandens padavimo į būgną mechanizmas, vandens išleidimo pompa ir vamzdis. Tokio gedimo metu užliejamos visos patalpos, kur stovi skalbyklė, grindys. Tai vienas daugiausiai nuostolių galintis atnešti gedimas, kadangi išsiliejimas dažnai pastebimas ne iš karto, sugadinama ne tik grindų danga, kartais užliejami ir kaimynai.
  • Stabilizavimo sistemos gedimas. Skalbyklė turi specialų mechanizmą, kuris atsakingas už būgno sukeltos vibracijos sumažinimą. Jei stabilizavimo sistema sugenda, vibracija tampa itin stipri, skalbimo mašina gali netgi apvirsti, o vanduo išsilieti ne tik ant grindų, bet ir ant laidų. Neizoliuoti laidai ir vanduo – tiesus kelias į trumpą sujungimą ar net gaisrą. Jei pajutote ar išgirdote, kad skalbyklė veikia neįprastai triukšmingai, nieko nelaukę kreipkitės į specialistus.

Skalbimo mašinos remontą patikėkite tik profesionalams. Patys nebandykite jos taisyti – lengvai galite pridaryti daugiau bėdos, nei naudos.

Daugiau: https://www.vilniausmeistrai.eu/


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt