Silikatiniai blokeliai – populiariausias pasirinkimas

Kiekvienas, mėgstantis komfortą, privatumą ir ramybę, visuomet stengiasi persikelti į nuosavą namą. Tačiau puikiai suprantama, kad norint gyventi mūsų reikalavimus puikiai atitinkančiame nuosavame būste, turime pasirūpinti namo statybos darbais. Nors tai užtrunka, tačiau yra kur kas pigiau nei tuomet, kai perkame pastatytą namą. Taigi, jei turite laiko ir norite individualius jūsų poreikius atitinkančio namo, pats metas pasirinkti šios srities specialistus.

Silikatiniai blokeliaiTačiau tai nėra vienintelė užduotis, kurią turėtumėte atlikti. Ne ką mažiau svarbu apgalvoti ir visą namo išplanavimą, sudaryti projektą, įvertinti jums reikiamų erdvių skaičių ir jų plotą, o taip pat labai atidžiai pasirinkti ir medžiagas, iš kurių bus statomas jūsų namas. Vienos iš populiariausių yra silikatiniai blokeliai, kurių gamybai pasitelkiamas kvarcinis smėlis, kalkės ir vanduo. Tai reiškia, kad tokiu atveju jūs prisidedate prie aplinkos išsaugojimo, nes silikatiniai blokeliai yra ekologiškas statyboms skirtas produktas.

Silikatiniai blokeliai savo didelio populiarumo sulaukė dėl kelių kiekvienam statiniui svarbių aspektų – tai didelio patvarumo ir atsparumo. Nors rinkoje yra ir daugiau skirtingų rūšių blokelių, tačiau pastarieji yra bene pranašiausi.

Ne paslaptis, kad keičiantis metų laikams neretame būste ima kauptis drėgmė, todėl nemaža dalis žmonių į pagalbą pasitelkia papildomas oro reguliavimui skirtas priemones, pvz., oro sausintuvus. Tačiau jei namo statybai bus panaudoti silikatiniai blokeliai, jie padės sukurti labai palankų namų mikroklimatą. Tai reiškia, kad jie gali kaupti šilumą, o tais atvejais, kai patalpose padidėja drėgmės lygis, jį kur kas lengviau ir optimaliau sureguliuoja. Dar vienas svarbus privalumas, kuris labai aktualus gyvenant mūsų klimato zonoje, tai atsparumas dideliems šalčiams. Tai lemia jų ilgaamžiškumą.

Minėti aspektai yra svarbūs kiekvienam nuosavam namui. Jei namo statybos darbų metu pasirūpinsime, kad būtų tinkama šiluminė varža, nepriekaištingai izoliuotas garsas, o naudojamos medžiagos būtų ilgaamžės, tuomet galutinis rezultatas bus būtent toks, kokio tikimės. Tokie namai visuomet teiks didelį komfortą, todėl namo statybai būtina skirti pakankamai deramo dėmesio ir visuomet rekomenduojama nepraleisti progos pasitarti su šios srities profesionalais.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt