Remontuojant būstą nepamirštama ir užuolaidų

Būsto remontas – sąlyginis dalykas. Ir todėl, kad labai priklauso nuo finansų, ir todėl, kad gali itin skirtis apimtimi. Pavyzdžiui, vienoks remontas yra pakeisti svetainės grindis, o kitoks – apkalti namą plastikinėmis lentelėmis. Tvarkant namo vidų nepamirštama, kad puikų įspūdį sukurs naujos dieninės užuolaidos.

Užuolaidos nekelia galvos skausmo

uzuolaidosPirmiausia reikia pasakyti, kad užuolaidos nekelia galvos skausmo. Jeigu jos būtų kokia egzotika, tai reikėtų ilgai ieškoti, keiksnoti… O dabar užsukate į parduotuvę, renkatės iš plačios pasiūlos ir įsigyjate visapusiškai patinkančias dienines ar naktines užuolaidas. Šiame straipsnyje dėmesį kreipiame į dienines. Kodėl? Todėl, kad jos ištisą dieną kuria gerą efektą tiek iš namo vidaus, tiek iš išorės. Jeigu langas „nuogas“, tuomet ir privatumo nėra tiek, kiek norėtųsi, ir estetinis vaizdas dažnai ne pats tobuliausias.

Langai, sienos, durys ir daug kitų dalykų sudaro būstą. Kartais prireikus kokio nors daikto važinėjama po parduotuves ir nerandama. Liaudies išmintis siūlo ieškoti kaip duonos, bet net tai ne visada padeda. Kol vargais negalais pavyksta įsigyti, rodos, niekuo neišsiskiriantį produktą…

Nežinote, kokia situacija užuolaidų rinkoje ir ko tikėtis? Manote, kad reikės skirti bent porą savaičių ir vykti į dvidešimt skirtingų miesto vietų? Nurimkite, nieko panašaus. Jokio galvos skausmo, nes tikrai yra ką rinktis. O ir blaškytis nebūtina, nes viskas kaip ant delno.

Remontuojant būstą dieninės užuolaidos labai svarbios

Kai pakabinamos naujos dieninės užuolaidos, interjeras pakinta į gerąją pusę. Bet ar nėra problema rasti ir stilingas, ir ilgaamžes? Tikrai ne. Prekyba išvystyta, siuvėjai irgi puikiai atlieka savo darbą, todėl patenkinti visi.

O ar norint užuolaidų neprireiks ypač paploninti piniginės? Gal verčiau susilaikyti, kad nereikėtų eiti bankroto link? Kas tik perka, tas teigia priešingai – kainos nustatytos pirkėjų naudai. Šitai itin reikšminga, kai ateina metas ne tik vaizdą aplink langus pakeisti. Tada tenka paskirstyti lėšas. Jeigu dieninės užuolaidos pasiglemžtų didžiąją dalį jūsų piniginės turinio, nebeliktų pinigų jokiems kitiems būsto atnaujinimo darbams. O laikas bėga, kiekviename kambaryje atsiranda dalykų, kuriuos reikia ar norisi patobulinti.

Šis aspektas aptartinas ir iš kitos pusės. Remontuojant būstą užuolaidų svarba didžiulė ne tik todėl, kad esama sąsajų su finansais. Jeigu atliktas remontas, o užuolaidoms neskirta nei kiek dėmesio, tai bendras vaizdas greičiausiai nėra tobulas. Todėl tai, kas yra prie langų ir ant jų, remonto metu nesumenkinama.

Ar verta pirkti internetu?

Jeigu meistrai jau dirba, tikriausiai kyla klausimas, kur įsigyti užuolaidas. Ar verta pirkti internetu? Dažnais atvejais tai pasiteisina. Retesniais atvejais žiūrima skeptiškai ir nusprendžiama ieškoti tradicinėse parduotuvėse. Bet vis daugiau žmonių įsitikina, kad užuolaidos internetu yra neprastas pirkinys. Jeigu kaina patraukli, jeigu užsakymo ir pristatymo sąlygos tinkamos, jeigu yra iš ko pasirinkti, tai situacija tikrai neprasta. Tiek nedidelis būsto atnaujinimas, tiek didesnis remontas tampa lengvesnis. O ir stilingumo netrūksta.

 

 


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt