Pledas – šiluma ir jaukumu apgaubiantis namų interjero aksesuaras

pagal | 2021/04/14

Pledas – tai nepaprastai praktiškas bei naudingas apklotas, apgaubiantis šiluma ir tampantis išskirtine interjero detale. Tačiau, norint mėgautis visais pledo suteikiamais privalumais, iš plačios skirtingų medžiagų, įvairių stilių, spalvų, raštų ir kt. pasiūlos kiekvienam svarbu išsirinkti individualiai tinkamą gaminį. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai apžvelgia keletą skirtingų pledų rūšių, kurie užtikrina maksimalią apsaugą nuo šalčio, o namuose padeda sukurti jaukų interjerą.

Merino vilnos pledas pasižymi sveikatai palankiomis savybėmis

Merino vilnos pledas – tai itin aukštos kokybės pledas, pasižymintis puikiomis ventiliacinėmis, šiluminėmis, kraujotaką stimuliuojančiomis ir antibakterinėmis savybėmis. Merino vilnos pledas, apsigaubus juo, lepina maloniu prisilietimu. Verta paminėti, kad merinosų avių vilna yra tvirtos struktūros, todėl iš jos pagaminti pledai yra ilgaamžiai.

Merino vilnos pledas palankiai vertinamas dėl savo universalumo: į jį galima ne tik jaukiai įsisupti vėsiais vakarais, tačiau taip pat užkloti lovą. Merino vilnos pledai dažniausiai yra dailinti patraukliais raštais, todėl gali būti panaudoti ir kaip graži lovatiesė bei tapti unikalia miegamojo interjero detale.

Medvilninis pledas – ne tik šildo kūną, bet ir puošia namų interjerą

Medvilninis pledas – praktiškas ir dailus pasirinkimas kiekvieno namams. Medvilniniai pledai turi minkštą ir švelnų paviršių, todėl jais malonu užsikloti. Be to, medvilniniai pledai nedirgina odos, todėl yra saugūs naudoti vaikams bei kūdikiams, taip pat jautrią odą turintiems žmonėms.

Skirtingų gamintojų siūlomi medvilniniai pledai pasižymi plačia spalvų, raštų bei stilių įvairove, taip pat neretai būna dailinti kutais, bumbulais, juostelėmis ir kt. Dėl patrauklaus dizaino medvilninis pledas gali tapti stilinga svetainės ar miegamojo puošmena: net ir netyčia kiek netvarkingai paliktas ant sofos ar lovos, jis suteiks kambariui daugiau jaukumo.

Kokiomis savybėmis pasižymi vaikiškas pledas?

Vaikiškas pledas – išskirtinėmis savybėmis pasižymintis apklotas, sukurtas specialiai vaikams ir kūdikiams. Vaikiški pledai gali būti medvilniniai, bambukiniai, vilnoniai, taip pat pagaminti iš poliesterio ar pliušo. Pledai vaikams, skirtingai nei kai kurie skirti suaugusiems, yra ypatingai minkšti, purūs bei labai malonūs liesti. Aukštos kokybės vaikiški pledai taip pat pasižymi natūralumu ir dažniausiai yra pagaminti iš ekologiškų, vaikams saugių audinių.

Įvairiems metų laikams siūlomi gamintojų bei pardavėjų vaikiški pledai pasižymi skirtingomis savybėmis: yra skirtingų audinių, storio, dydžio bei paskirties. Žiemai geriausia įsigyti pledą kūdikiui iš natūralių ir praktiškų audinių, pavyzdžiui, vilnos. Toks pledas patikimai apsaugos mažylį nuo šalčio ir nesuteiks jam jokio diskomforto. Vasarai rekomenduojama rinktis plonesnius vaikiškus pledus, pavyzdžiui, medvilninius, kurie apsaugos kūdikį nuo vėsesnio oro ar vėjo. Dauguma vaikiškų pledų yra universalūs: tinkami naudoti tiek vaikų lovelėse, tiek vežimėliuose ar kitur.

Pledas – nepamainomas daiktas kiekvieno namuose, kuriantis jaukumą miegamajame, svetainėje ar kitose erdvėse bei užtikrinantis šilumą poilsio akimirkomis. Jei ieškote merino vilnos pledų, medvilninių pledų, vaikiškų pledų ar kitokių apklotų, siūlome juos apžvelgti internetinėje namų tekstilės parduotuvėje www.tavosapnas.lt ir išsirinkti sau tinkamiausius gaminius.