Patarimai, kaip išsirinkti svetainės spintą

Stumdomos spintos tapo tikru šiuolaikinių išsigelbėjimu, nes jos leidžia puikiai optimizuoti erdvę ir saugoti daug naudingų daiktų mažame plote, tuo pat metu suteikia namams stilių. Pasirinkus tinkamą dydį ir dizainą, galima sumažinti papildomą saugojimo vietą. Specialistų patarimai visada palengvins apsisprendimą.

Kai kuriuose namuose yra nišos ir įdubos, kurios puikiai tinka įmontuojamai spintai. Šiuo atveju užpakalinių ir šoninių sienų vaidmenį atliks kambario sienos. Įmontuotų spintų lentynos ir pakabos tvirtinamos tiesiai prie sienų.

Vienas iš svarbiausių klausimų renkantis spintą yra korpuso,lentynų ir durų gamybos medžiaga.

Medžio drožlių plokštės yra laikomos paklausiausiomis spintų gamybos medžiagomis. Paprastai lentų paviršiai yra laminuoti, galai apipjaustomi dekoratyviniu kraštu, todėl iš išorės medžio drožlių plokštė gali tiksliai nukopijuoti medieną ar bet kurią kitą medžiagą.

MDF yra ekologiškesnė ir saugesnė medžiaga stumdomoms spintoms gaminti. Medžiaga yra tvirta, atspari drėgmei, patvari.

Stumdomos spintos durys gali būti išoriškai dekoruotos, kaip jums patinka. Net kai atrodo, kad neįmanoma nustebinti klientų, dizaineriai pateikia vis daugiau durų dizaino galimybių. Lengviausias variantas yra laminuotos, faneruotos arba dažytos medienos lentos. Jos gali pakartoti natūralaus medžio, akmens struktūrą, būti nudažytos bet kokiu atspalviu, turėti matinį ar blizgantį paviršių, todėl spintą nebus sunku pritaikyti bet kokio tipo interjero net svetainėje.

Veidrodinės stumdomų spintų durys šiandien yra labai paklausios, nes tokiu būdu galite vizualiai išplėsti erdvę ir kompensuoti tuos kvadratinius metrus, kuriuos užima pati spinta. Svarbu pastatyti veidrodžio paviršių taip, kad jame nuolat neatsispindėtų poilsiaujantys žmonės – tai kai kuriuos gali erzinti.

Puiki veidrodinio paviršiaus alternatyva yra matinis stiklas. Jis vienodai atspindės šviesą, prisidėdamas prie vizualinio erdvės išplėtimo, bus įdomu ir atrodys stilingai.. Galite naudoti skirtingų raštų ir ornamentų duris, taip pat populiarus nuotraukų spausdinimas, kurio dėka galite sukurti išskirtinį drabužių spintos dizainą.

 


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt