Klaidos, kurias darome projektuodami virtuvę

Virtuvė – viena svarbiausių jūsų būsto patalpų. Joje gaminame maistą, bendraujame su šeima, sutinkame svečius. Kadangi virtuvės kambarys turi tikrai didelę reikšmę kiekvienos šeimininkės gyvenime, ją projektuoti reiktų gerai apgalvojus net mažiausius niuansus. Žemiau pateikiame klaidas, kurių nevalia daryti projektuojant savo svajonių virtuvę.

  1. Blogai apskaičiuotas virtuvės biudžetas

Niekada neskaičiuokite „iš akies“ – gerai išmatuokite visas savo patalpas, nuspręskite kokių būtent baldų norite. Netikslus skaičiavimai ir realios vizijos neturėjimas gali kardinaliai padidinti išlaidas, o viršijus nustatyta biudžetą, gali tekti suktis ir padėties ieškant tarpinių variantų.

  1. Prastai vėdinama patalpa

SpintelėsPasirūpinkite tinkamu virtuvės vėdinimu. Būtinai įmontuokite galingą gartrauki ir bet ką gaminant jį naudokite. Gaminant maistą, nevelteliuojami garai nusėda ant virtuvines spinteles, susidaro kondensatas. Kadangi didžioji dalis virtuvinių spintelių yra pagamintos iš DCP medžiagos (presuotų pjuvenu), laikui bėgant jos gali išbrinkti ir prarasti estetinį vaizdą.

  1. Prastas erdvės planavimas

Labai svarbu tinkamai išplanuoti ir padalinti erdvę. Virtuvė – tai vieta, kurioje gausu įvairiausių rakandų, todėl pravartų visą virtuvės erdvę paskirstyti į tolygias darbo zonas, o ne sugrūsti visų prietaisų į vieną vietą (taip ir Jums dirbti bus nepatogu), o likusią virtuvės erdvę palikti visiškai tuščia. Toks virtuvės išplanavimas atrodo labai komiškai bei suteikia diskomforto jausmą ten dirbantiems asmenims.

  1. Virtuvėje nepatogu judėti

Tai dar viena esminė virtuvės išplanavimo problema – kai į per daug mažą virtuvę bandome sukišti viską, kas tik įmanoma. Supraskite, jog jeigu į virtuvę prigrūsite kuo daugiau – ji neatrodys modernesnė. Visgi, svarbiausia, kad virtuvė būtų funkcionali, joje būtų komfortiška būti ir dirbti.

Taigi, aptarėme esmines klaidas, kurios gali jūsų virtuvę paversti nepraktiška ir nepatogia naudojimui. Virtuvės baldai, apšvietimas ir netgi spalvos turi būti gerai apgalvotos iš anksto, o jei nesate tikri dėl savo idėjos, visada pravartu pasitarti su patyrusiu rangovu ar dizaineriu.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt