Kaip teisingai prižiūrėti kaitlentę?

Kaitlentės stiklo keitimasPaprastai kaitlentės būna elektrinės, tačiau dabar galima jų rasti įvairių rūšių. Elektrinės kaitlentės yra puikus pasirinkimas, norintiems gaminti maistą toje vietoje, kurioje nėra dujų tiekimo. Taip pat ir norintiems sutaupyti, nes jos dažnai būna ekonomiškos ir taupančios elektrą. Reikia rinktis ne tik gerą gamintoją, bet ir vertėtų perskaityti techninius duomenis, kad išsirinktumėte norimą kaitlentę. Jos yra ilgalaikės ir patvarios, bet, kaip ir visiems daiktams, reikalinga gera priežiūra. Štai keli būdai, kaip jas saugoti ir prižiūrėti.

  1. Valymas su tam skirtomis priemonėmis. Dabar parduotuvėse gausu valymo priemonių, kurios padės palaikyti švarą visoje virtuvėje. Tačiau ne visos jos tinkamos naudoti kaitlenčių priežiūrai. Reikia pasirinkti specialius valiklius, kurie padės saugoti šį daiktą. Valydami nenaudokite ypač šiurkščių kempinių ar šiurkščių šveitiklių. Tai gali subraižyti kaitlentę ar pakisti jos paviršius ir efektyvumas. Reikia valyti reguliariai, neleisti maisto likučiams pridžiūti. Taip pat svarbu kruopščiai nuvalyti riebalus, kad tai negadintų kaitlentės stiklo, o puodai ir keptuvės negalėtų nuslysti nuo jos.
  2. Tačiau ne visuomet pavyksta puikiai prižiūrėti visus namuose esančius daiktus. Todėl jie greičiau dėvisi, praranda savo pradinę išvaizdą ir pamažu jie tampa netinkami naudoti. Ne išimtis ir kaitlentės. Nors jų paviršius gana patvarus, netinkama priežiūra paveikia ir jį. Taip pat būna ir nelaimingų atsitikimų, kada kaitlentės stiklas įtrūksta ar kitais deformuojasi. Tačiau tai nėra priežastis mesti gerą prietaisą ir pirkti naują. Kaitlentės stiklo keitimas (Vilniausmeistrai.eu) padės ne tik atnaujinti daikto išvaizdą, bet ir džiaugtis vėl grįžusiu efektyvumu. Tai taip pat padės sutaupyti daug pinigų, nes naujos kaitlentės kainuoja gana brangiai, todėl atnaujinimas yra puiki išeitis tiems, kurie nori sutaupyti.
  3. Jei nenorite naudoti cheminių valiklių visada galite rinktis natūralius ir ekologiškus būdus. Parduotuvėse galima rasti ekologiškų ir kenksmingų medžiagų neturinčių valiklių, kurie ne tik puikiai nuvalys nešvarumus, bet ir nedirgins odos bei nekenks gamtai. Tačiau jų pirkti nebūtina, nes lengvai pasigaminsite universalų valiklį ir namuose. Vanduo, soda ir citrina padės palaikyti švarą visuose namuose. Tai taip pat ir gera dezinfekcinė priemonė. Galite įpilti šlakelį eterinio aliejaus, kad namai kvepėtų nuostabiu aromatu. Šį naminį valiklį galima naudoti ir prižiūrint kaitlentę, tačiau, kai yra įsisenėjusių nešvarumų, geriau pasitelkti profesionalesnes priemones.

Nesvarbu apie kokio daikto priežiūrą kalbėtume, reikia pripažinti, kad svarbu palaikyti nuolatinę švarą, kad nereikėtų po to vargti ir galvoti, kaip atnaujinti daikto išvaizdą. Kaitlentės stiklo keitimas visuomet padės tai padaryti, tačiau naudodami tinkamas priemones galite to išvengti.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt