Kaip pasirinkti grindų ir sienų plyteles?

Nors labai dažnai akcentuojama, kad plytelių klijavimas gali užtikrinti, kad pavyks sėkmingai džiaugtis nuostabiomis sienomis, tačiau mes norėtume akcentuoti, kad ne tik klijavimas, tačiau ir pačios plytelės nulemia, kokį rezultatą pavyks pasiekti. Plytelių klijavimas yra antrasis žingsnis. Pirmasis – geriausių plytelių pasirinkimas. Norėtume išskirti aspektus, kurie esminiai norint susirasti pačias tinkamiausias plyteles. Nors kiekvienas asmuo išskiria kitus kriterijus, tačiau tie tikrai supaprastins paieškas.

  • kaip pasirinkti grindu ir sienu plytelesŽinoma, pirmiausia reikia įvertinti patalpų funkcijas. Jeigu plytelės bus klijuojamos ant sienų – galima bus pasirinkti ir lepesnius gaminius, kadangi jie paprasčiausiai nepatirs poveikio bei spaudimo. Kita galimybė – kiek sunkesnės plytelės, kurios dažniausiai tiesoms ant grindų. Paprasčiausiai ant jų kiekvieną dieną lipame mes ir tuo pačiu dedame sunkius ir sudėtingus baldus, kurie reikalauja patvarumo. Taigi, įvertinę plytelių funkcijas – reikia ieškoti tam tikro gaminio.
  • Antrasis kriterijus, kuris žmonėms dažniausiai labai svarbus – kaina. Kiekvienas asmuo turi galimybes ir gali bei turėtų jas nusistatyti įvertinę savo poreikius. Kadangi naudojantis internetu galima pamatyti preliminarius kainoraščius – būtent jais naudojantis rekomenduojame įvertinti savo galimybes bei suderinti su rinkoje egzistuojančiomis kainomis. Tai leis nuspręsti, kokią pinigų sumą galite skirti.
  • Žinoma, dar vienas svarbus kriterijus yra stilius, kuris paskutiniu metu tampa toks pat svarbus kaip ir funkcija. Ir tai visiškai suprantama, kadangi jokio skirtumo, kurioje vietoje plytelės turės būti klijuojamos – svarbiausia, kad būtų išlaikomas namų stiliaus vieningumas ir dizainas. Vienas plyteles galima labiau pavadinti klasikinėmis, kai tuo tarpu kitos geriausiai primena modernų stilių. Taigi, svarbiausia pasirinkti |Jums patį tinkamiausią variantą, kad plytelių klijavimas nebūtų sudėtingas ir galutinis rezultatas Jus tenkintų.
  • Plytelių dydžiai yra dar vienas svarbus kriterijus, kuris dažniausiai reikalauja nemažai laiko. Siūlome tai įvertinti ir atsižvelgti į faktą, kad plytelių klijavimas, kai jos yra didesnės,bus greitesnės. Paprasčiausiai vienu metu bus sutvarkomas kur kas didesnis plotas. Štai mažesnės kai kuriems atrodo kur kas estetiškesnis pasirinkimas, tačiau joms reikia skirti daugiau laiko. Jeigu plyteles klijuosite pats – įvertinkite, kiek esate pasiruošęs skirti savo laiko. Galbūt kur kas paprasčiau yra kreiptis į profesionalaus.
  • Patvarumo laipsnis yra labai svarbus kriterijus, kuris gali kiek supaprastinti paieškas. Siūlome pasiskaityti, kiek laiko plytelės Jums tarnaus ir kokį rezultatą pavyks pasiekti. Natūralu, kad kartą investavus laiką norisi pasiekti efektyvų rezultatą. Deja, daugelis žmonių taupo ir galiausiai nusiperka tikrai netvirtas ir patenkinti poreikių negebančias plyteles. Taigi, šiuo atveju jau geriau iškart investuoti didesnę pinigų sumą, kuri leis džiaugtis rezultatas. Juk skiriate ne tik pinigus, tačiau ir laiką.
  • Taip pat dažniausiai skirtingose erdvėse dažniausiai pasirenkamos ir skirtingos plytelės. Nuo tokių, kurios labiausiai mėgstamos vonios kambaryje iki tokių, kurios dažniausiai pasirenkamos virtuvėje. Tai būdas visada jaustis puikiai savo namuose.
  • Jeigu galvojate apie šildomas plyteles, tokiu atveju reikia įvertinti tai, kad labiausiai rekomenduojamos keramikinės plytelės. Žinoma, pačios plytelės nešildo, tad reikia apgalvoti, kokia plytelių šildymo sistema tinka labiausiai ir kaip tinkamai ją paruošti, kad rezultatas tenkintų.

Plytelių klijavimas yra atsakingas žingsnis, tad jį įvertinę galit būti tikri, kad galutinis plytelių rezultatas patenkins Jūsų poreikius. Žinoma siūlome nepamiršti, kad geras specialistas net ir puikiai išmanydamas savo darbą negebės sėkmingai suklijuoti visų plytelių jeigu jos nebus kokybiškos. Taigi, prioritetas galiausiai pirmiausia visada lieka joms.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt