
Ką vartojate kasdien? Be ko negalėtumėte įsivaizduoti nei vienos savo dienos? Taip, atsakėte visiškai teisingai – tai yra vanduo! Tačiau nepaisant to, kad be vandens nei vienas iš mūsų negalėtume išgyventi ir vanduo yra gyvybiškai svarbus, tik nedaugelis žmonių yra linkę skirti pakankamą dėmesį kasdien vartojamo vandens kokybės užtikrinimui. Trumpiau tariant, didžioji dalis žmonių nė nesusimąsto apie tai, kokios kokybės vandenį jie naudoja. Taigi, turbūt šią akimirką jūs taip pat susimąstėte apie tai, koks vanduo patenka į jūsų namus ir ar jūs bei jūsų šeimos nariai iš tikrųjų vartojate kokybišką vandenį.
Laimei, apie dažniausiai pasitaikančias vandens problemas mums gali pasufleruoti daugybė įvairių veiksnių. Pagrindinės vandens problemos mūsų šalies namų ūkiuose yra kietas ir geležingas vanduo. Apytiksliai devyniasdešimt procentų visų namų ūkių susiduria su kieto vandens problema, todėl nebūtų stebėtina, jei su šia problema tenka susidurti ir jums. Apie kietą vandenį jūs nesunkiai galite sužinoti pažvelgę į su vandeniu kontaktuojančius paviršius.
Pavyzdžiui, jei naudojamas kietas vanduo, vonioje, duše, ant plytelių, ant kriauklės ir čiaupo, arbatinuke ir įvairiuose buitinės technikos prietaisuose jūs galite matyti susiformavusias kalkių nuosėdas. Tai yra pats pagrindinis ir akivaizdžiausias ženklas, kad jūs naudojate kietą vandenį. Žinoma, tikrai ne kiekvienas žmogus mano, kad visa tai yra didelė problema, todėl ne visuomet imamasi tokių problemų sprendimo. Tačiau iš tikrųjų kietas vanduo gali pridaryti labai daug rūpesčių.
Visų pirma, jei naudojate kietą vandenį, labai tikėtina, kad įvairūs buitinės technikos prietaisai, tokie kaip indaplovė ar skalbimo mašina, ims naudoti daugiau vandens ir daugiau plovimo priemonių. Be to, šiuose buitinės technikos prietaisuose besiformuojančios kalkių nuosėdos laikui bėgant gali nulemti ir dažnesnius techninius gedimus, kurių remontas pareikalautų papildomų išlaidų. Tai reiškia, kad galiausiai dėl dažnų gedimų ir kalkių nuosėdų buitinę techniką gali tekti pakeisti nauja, o tai nulemtų dar didesnius finansinius nuostolius.
Kaip jau buvo minėta, dėl kieto vandens padidėja ir vandens sąnaudos, kurias padidina ne tik kasdienėje buityje naudojami buitinės technikos prietaisai. Lygiai taip pat daugiau vandens tenka išeikvoti ir prausiantis po dušu ar plaunantis rankas bei atliekant įvairius kitus kasdienius buitinius darbus. Taip yra todėl, kad muilas, dušo želė ir kitos valymo priemonės naudojant kietą vandenį putoja kur kas mažiau, todėl joms nuplauti tenka pasitelkti ir gerokai daugiau vandens. Lygiai taip pat išauga ir tokių priemonių išeiga.
Žinoma, kai kurie žmonės taip pat teigia susiduriantys ir su įvairiomis alerginėmis odos reakcijomis. Be to, kietas vanduo bėgant laikui gali išsausinti odą ir plaukus, todėl tenka imtis papildomų priemonių, kurios galėtų padėti nuo to apsisaugoti.
Ir vėlgi, šiuo atveju buvo paminėtos išskirtinai kieto vandens sukeliamos problemos, kurių pateiktas sąrašas tikrai nėra baigtinis. Tuo tarpu egzistuoja ir kur kas daugiau vandens problemų, su kuriomis galima susidurti. Todėl pirmiausia visuomet yra patariama atlikti vandens tyrimus, kurių dėka galėtumėte išsiaiškinti, koks iš tikrųjų yra į jūsų namus patenkantis vanduo ir kokių medžiagų jame yra daugiausiai.
Atlikti vandens tyrimai taip pat padėtų nustatyti ir kokių vandens filtrų reikėtų jūsų namams. Kadangi skirtingi vandens filtrai yra skirti spręsti skirtingoms vandens problemoms, turėtumėte pasitarti su vandens valymo specialistais, kurie jums rekomenduotų tinkamiausius ir veiksmingiausius vandens filtrus, padedančius pašalinti visas vandens problemas.
Daugiau informacijos apie vandens problemas ir vandens filtrus galite rasti https://www.pureaquafilter.lt.