Gabionai kiemo puošybai

GabionaiVisada norima, kad namų  aplinka atrodytų estetiškai, tad neretai yra pasvarstoma apie įvairių dekoratyvinių elementų įsigijimą. Viena tokių galimybių – tai gabionai, kurie gana dažnai yra naudojami kiemo puošybai. Gabionai ne tik suteikia aplinkai estetinį vaizdą, bet taip pasižymi ir kitomis puikiomis savybėmis, taigi, kodėl toks pasirinkimas gali būti vienas geriausių, kuomet norima papuošti kiemą?

Pirminė gabionų paskirtis – konstrukcijų išlaikymas

Nors pirminė gabionų paskirtis yra konstrukcijų išlaikymas, tačiau jie neretai yra naudojami kiemo puošybai. Gabionai – tai krepšiai, kurie pagaminti iš suvirinto tinklo akių, sujungtų spiralėmis, ir surištų sąvaržomis bei viela. Gabionai yra pripildomi atrinktų akmenų, kurie užtikrina stabilią konstrukciją, ir, žinoma, estetinį vaizdą.

Gabionų privalumai

  • Gabionai gali būti idealiu pasirinkimu, jei namas yra prie triukšmingos gatvės – jie padeda slopinti triukšmą;
  • Tai gali būti puikiu pasirinkimu tuomet, kada norima sustiprinti šlaitą. Gabionai padeda išvengti žemės nuošliaužų;
  • Gabionai padeda sustabdyti grunto eroziją, kuri atsiranda dėl sniego ar lietaus;
  • Gabionų pritaikymas yra labai platus, todėl norint papuošti namo kiemą, tereikia šiek tiek fantazijos.

Akmeninės tvoros – estetiškas ir praktiškas sprendimas

Nuosavų namų kiemuose akmeninės tvoros yra pasirenkamos tikrai neretai, ir taip nutinka dėl kelių priežasčių. Viena jų yra tai, kad tokios tvoros atrodo tikrai estetiškai ir moderniai, tačiau tai, žinoma, nėra vienintelis tokių tvorų privalumas. Kadangi gabionai padeda izoliuoti triukšmą, tai gali garantuoti dar tylesnę namų aplinką, taigi, galėsite mėgautis ramybe. Akmeninės tvoros yra labai tvirtos ir ilgaamžės, todėl ilgus metus nereikės rūpintis tvoros keitimu. Gabionai nereikalauja didelės priežiūros, ir taip pat gali padėti apsaugoti nuo grunto erozijos bei nuošliaužų, taigi, toks puošybos elementas gali būti ir labai naudingas.

Gabionų pritaikymas yra tikrai labai platus, todėl pasitelkite fantaziją, ir tikrai galėsite nuspręsti, kokios galimybės yra pačios geriausios. Taip pat visada yra palanku pasikonsultuoti su specialistais, kurie visada galės patarti, kokie pasirinkimai gali būti pačiais geriausiais. Kurdami estetinį kiemo vaizdą vienu šūviu galėsite nušauti net ne vieną, bet kelis zuikius, nes gabionai turi iš tiesų nemažai privalumų.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt