Ekologiškos prekės vaikams internetinėje parduotuvėje KIDY.EU

Absoliučiai visi tėvai stengiasi savo vaikui duoti viską kas geriausia. Ypač tai aktualu naujagimiams. Norisi, kad visi daiktai būtų natūralūs ir hipoalerginiai – net čiulptukai maitinimo buteliukams, paprasti žindukai (soskės) ir kramtukai. Lateksas arba kitaip tariant kaučiukas – tai apdorotos brazilinio kaučiukmedžio – brazilinės hevėjos – sultys.

Hevea PlanetIš šios medžiagos pagaminti čiulptukai yra geltonos spalvos, minkšti ir elastingi, bet tuo pačiu ir labai patvarūs. Gaminiai iš kaučiuko – natūralus produktas. Neteisingai saugant ar naudojant jie gali patamsėti ir deformuotis. Todėl labai svarbu, kad čiulptukus įsigytumėte iš patikimų gamintojų. Ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į tokius prekės ženklus kaip HEVEA ir VULLI.

Prekės ženklas Hevea Planet

 

HEVEA PLANET – tai kompanija, kurianti ekologiškai švarias ir saugias prekes naujagimiams ir kūdikiams. Kokį šio prekės ženklo gaminį beįsigytumėte  – jį bus lengva ir malonu naudoti. Hevea Planet produkcija klasikinių formų, tačiau įgyvendintos kai kurios inovacinės idėjos.

Ką galima įsigyti?

 1. Besiūlis hevea čiulptukas su unikaliomis ventiliacinėmis angomis ir dideliu žiedu.
 2. Hevea kramtukas panda iš natūralaus kaučiuko su išpjauta anga pilvelyje, už kurios labai patogu laikytis.
 3. Guminės antytės.
 4. Hevea kramtukas kamuolys. Šie kramtukai minkšti, lengvi, saugūs, turi angas, kurių dėka juos galima naudoti kaip dėklą buteliukui.
 5. Buteliukai su hevea čiulptukais iš natūralaus kaučiuko.

Lateksiniai hevea čiulptukai, hevea kramtukas panda, hevea kramtukas kamuolys iš natūralaus kaučiuko, laikiklis čiulptukui arba rudas hevea kramtukas, žodžiu, visi gaminiai praeina griežtą kokybės kontrolę. Kompanija bendradarbiauja su nepriklausoma tyrimų agentūra, GHS, viena pasaulyje lyderiaujančių kompanijų, užsiimančių testavimu ir analize. Nepriklausomi tyrimai garantuoja, kad Hevea gaminiai – kramtukai, čiulptukai ir žaislai atitinka visus Europos, JAV, Australijos ir Naujosios Zelandijos standartus, o tai reiškia, kad visa Hevea produkcija saugi bet kurio amžiaus vaikams.

Prekės ženklas Vulli

Kramtukas zirafa sofi patvirtintas vaikų pediatrų išvadomis.  Vulli kramtukai pagaminti iš ekologiškai švarių medžiagų pagal ypatingą technologiją. Kramtukas zirafa išsiskiria šiais privalumais:

 1. Ekologiškumas. Zirafa kramtukas gaminamas iš ekologiškai švarių medžiagų. Gamybai naudojamos natūralios hevėjos sultys, kurios gaunamos Malaizijoje ir specialių technologijų dėka sukuriama forma.
 2. Žaisliukas sophie zirafa išsiskiria patogia forma, kurios dėka lavėja smulkioji rankų motorika, gerėja uoslė, regėjimas, klausa.
 3. Praktiškumas. Vulli zirafa – saugus ir praktiškas žaislas. Jį galima nuplauti muilo tirpalu ir toliau žaisti.
 4. Natūralūs dažai.
 5. Ryškios spalvos ir paspaudus leidžiami garsai. Toks žaisliukas kelia didelį vaikų susidomėjimą. Jis teigiamai veikia kūdikį, ramina jo psichiką.
 6. Vulli kramtukas zirafa sophie itin atsparus nusidėvėjimui, todėl ilgai džiugins tiek vaikus, tiek tėvelius.
 7. Grožis. Grožio pojūtį mažyliui derėtų skiepyti nuo pat mažų dienų. Vulli žaislai tam tikslui puikiai tinka.
 8. Žirafa Sofi džiugina puikiu kainos ir kokybės santykiu. Sophie la girafe kaina jus maloniai nustebins.

Vulli kramtukai, žaislas žirafa sofi ir kiti Vulli žaislai atitinka visas Europos normas ir standartus. Todėl visa Vulli produkcija yra absoliučiai saugi kūdikiams ir naujagimiams.

Norite įsigyti saugių ir kokybiškų žaislų už prieinamą kainą? Ieškote dovanos mažyliui? Domina gražūs, stilingi ir kokybiški drabuziai vaikams? Rūpinatės savo vaiko sveikata? Apsilankykite internetinėje parduotuvėje KIDY.EU. Čia geriausios prekės kūdikiams, vaikams ir jų mamoms.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt