Ar jūsų pratybų atsakymai teisingi?

Atsakymai 8 klaseiNors švietimo sistema Lietuvoje veikia sunkiai, tačiau mokinių turim gausybę. Visus juos reikia aprūpinti tinkamomis mokymosi sąlygomis, vadovėliais, pratybomis, sąsiuviniai. Ypatingai daug pratybų sąsiuvinių, visokiausių piešimo, rašymo reikmenų reikia mažiausiems – tai yra, pirmųjų klasių moksleiviams. Būtent jie į mokyklą vaikšto su didžiausiomis kuprinėmis, sunkiausiais krepšiais ir turi daugiausia daiktų. Vėlesnėse, 8 – 12 klasėse, šių reikmenų jau reikia mažiau. Tačiau vėlesnėse klasėse mokytis darosi vis sunkiau ir dažnai namų darbų atsakymai yra labai svarbūs, ne tiek pačioje mokykloje, bet kaip jie parodo, kaip mokinys galės išlaikyti egzaminus. Todėl namų darbus daryti reikėtų teisingai, be klaidų. Tačiau visada yra gerai išsiaiškinti, ar jūsų atsakymai yra teisingi, nes tik tai leidžia tobulėti ir žinoti, jog einate teisinga linkme.

Galite paprašyti mokytojo, kad pažiūrėtų, ar jūsų pratybų atsakymai yra teisingi. Žinoma, jei tik jis turės tam laiko ir noro. Nes visų klasės mokinių pratybų atsakymų jis atskirai netikrins. Na jei būsite vienintelis ir labai motyvuotas, tuomet galite susilaukti ir mokytojo dėmesio. Kaip sakoma, nepabandęs – nesužinosi.

Labai paprastas variantas yra pratybų atsakymus tikrintis su klasiokais. Juk visi darote tas pačias pratybų užduotis ir galite susirašyti, pasitikrinti atsakymus bent jau prieš pamoką. Be to, galite pasiaiškinti, kodėl gavote skirtingus atsakymus, kieno yra teisingi. Jei visiškai nesugalvojate, kaip spręsti vieną kitą užduotį, galite kreiptis į tėvus, galbūt jie padės? Na, pratybų atsakymai 8 klasei turėtų būti aiškūs kone kiekvienam iš tėvų. Nebent mokotės labai jau specifinius dalykus. Kita vertus, ne veltui buvo sukurta laida, kurioje bandyta aiškintis, ar suaugę žmonės yra gudresni už penktoką…

Išduosime ir dar vieną paslaptį, kaip žinoti savo pratybų atsakymų teisingumą. Jie yra internete. Taip, atsakymus galima rasti įvairiose interneto svetainėse. Ir nieko čia nuostabaus, juk visiems suprantama, kad jei yra paklausa, tai bus ir pasiūla. Na, nebent dar neturėjote ekonomikos kurso… tačiau pratybų atsakymai tikrai yra randami internete ir dar gi ne taip sunkiai. Jais pasinaudoję, galite pamatyti, ar teisingai išsprendėte savo pratybose pateiktas užduotis. Jei ne – ieškokite klaidų ir bandykite spręsti iš naujo – tai labai padeda mokytis ir įsigilinti į reikiamą dalyką.

 


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt