Swiss Legend laikrodžiai – šveicariška tradicija kiekvienam

Swiss Legend laikrodziai

Paprastai legenda apibūdinama kaip mistika ar net fantastika persismelkę herojų nuotykiai ir žygdarbiai. Tačiau jau daugiau nei ketvirtį amžiaus laikrodininkai iš Šveicarijos kuria kitokią legendą, iš lūpų į lūpas keliaujantį pasakojimą apie nepaprastus ypatingos šalies laikrodžius. Swiss Legend laikrodziai – tai išskirtinai aukštos kokybės gaminiai, pasižymintys puikiu dizainu, laikui nepaveikiomis tradicijomis bei atitinkantys ir labai išrankaus kliento norus. Jei ieškote dovanos artimam žmogui, kadangi artėja ypatinga proga, o galbūt norite pasilepinti pats ir įsigyti ilgaamžį gaminį – rinkitės būtent Swiss Legend.

Šie laikrodžiai garsėja savo asortimentu, kokybe ir dizainu:

  • Itin platus asortimentas. Šveicarija visada buvo žinoma kaip laikrodininkų šalis, tačiau retas gamintojas gali pasiūlyti tokį didžiulį skirtingų modelių laikrodžių pasirinkimą. Šiuo metu galite rinktis net iš 51 kolekcijos – nuo santūrių dailaus dizaino moteriškų, iki masyvesnių ir išskirtiniu ciferblatu išsiskiriančių vyriškų laikrodžių. Iš viso asortimente yra virš 2000 skirtingų modelių, tad be jokios abejonės, tinkamą sau ras ir klasikinio dizaino, ir alternatyvaus stiliaus mėgėjas. Be to, pasiūla kasmet pildoma, pristatomi nauji modeliai, kuriuose naudojamis vis kitos medžiagos, kombinuojami nauji stiliai, įdiegiamos papildomos fukcijos.
  • Kokybė. Laikrodžių gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos – nerūdijantis plienas, techniškai apdirbtas silikonas bei oda ir net brangieji kristalai. Dėl milžiniškų laikrodininkų pastangų vis tobulėjančio mechanizmo praktiškai neįmanoma sugadinti, o ciferblatas padengtas įbrėžimams atspariu stiklu. Klientams visuomet suteikiama ir ilgametė garantija – taip įrodomas gaminių kokybiškumas.
  • Dizainas. Swiss Legend laikrodžių gamintojai ne veltui siūlo rinktis net iš 2000 skirtingų modelių – dizaino įvairovė yra itin plati ir išskirtinė. Siūlomi klasikiniai ir elegantiški, iššaukiantys ir atkreipiantys dėmesį, modernūs ir funkcionalūs laikrodžiai. Skirtingos spalvos – nuo įprastinių sidabrinės ir auksinės iki vaiskiai geltonos ir skaisčiai mėlynos, skirtingos formos – apvalus ar stačiakampis ciferblatas, įvairios medžiagos – nuo odinių iki silikoninių apyrankių. Apžvelgus pasiūlą drąsiai galima teigti, kad dizaino prasme sau tinkamą Swiss Legend laikrodį ras kiekvienas.

Kaip teigia patys gamintojai – paprasti laikrodžiai tik tiksi, o Swiss Legend – įkvepia. Tad tapkite legendos dalimi ir jūs!


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt