Karalius džemperis: kaip ir su kuo jį dėvėti?

dzemperiai

Džemperiai iki šiol labai dažnai siejami su sportu, tačiau toks požiūris yra gana klaidingas. Taip, sportiniai džemperiai vis dar yra labai populiarūs, kadangi tai stilingas, patogus ir mielai nešiojamas drabužis. Tačiau rinkoje egzistuoja kur kas platesnė pasiūla, kurią siūlome įvertinti ir kurią naudinga pasirinkti.

Vyriški džemperiai tikrai labai įvairūs ir yra ne tik sportiniai, tačiau ir solidūs, kuriai tinka darbo vietoje ir net einant į vakarėlį, svarbiausia ne tik pasirinkti patį tinkamiausią modelį, tačiau tuo pačiu tinkamai jį priderinti, kad galutinis rezultatas pranoktų poreikius.

Džemperis prie džinsų

Vyriški džemperiai dažniausiai derinami prie džinsų, kadangi taip pavyksta išlaikyti stiliaus vientisumą ir tuo pačiu skoningai suderinti detales, kurios leis patogiai jaustis ir gerai atrodyti skirtingose vietose. Vyriški džemperiai dažnai drąsiai derinami prie gana siaurų džinsų. Ypač tokiu atveju, kai pasirenkamas oversize tipo didelis džemperis. Tuomet jis atrodo puikiai ir tuo pačiu puikiai tinka bet kokiomis progomis. Tiek kiekvienai dienai, tiek einant į tokią vietą, kuri reikalauja šiek tiek oficialumo. Bet kuriuo atveju, derindami nepamirškite, kad džinsus su džemperiu reikia derinti. Jeigu dėvimi mėlyni džinsai, tokiu atveju papildomai mėlynas džemperis tikrai nebeatrodys skoningai. Siūlome tuomet rinktis tamsesnių spalvų džempą, kuris leis puikiai atrodyti ir tuo pačiu aplinkinius stebėti savo žavingumu.

Džemperio patogumas ir universalumas

Stilistai labai džiaugiasi, kad vis daugiau vyrų plačiau domisi, kaip turi būti nešiojamas džemperis, su kuo jis turi būti derinamas, kad pavyktų gauti norimą rezultatą. Džemperiai yra labai patogūs ir stilingai gali atrodyti ne tik prie džinsų, tačiau tuo pačiu ir prie kiek oficialesnių kelnių. Nors džemperio medžiaga dažniausiai būna kiek storesnė, tačiau galima rasti ir tokių, kurie puikiai dera prie plonų kelnių, kadangi viršutinės aprangos dalis taip pat nėra stora ir puikiai atrodo. Žinoma, derinimas gali būti ne toks paprastas kaip galėjote pagalvoti. Labai svarbu, kad derėtų ir medžiaga, ir stilius, ir kiekvienas akcentas. Jeigu galvojate, kad drabužių derinimas nėra Jūsų aistra – tokiu atveju rekomenduojame peržiūrėti internete esančius pasiūlymus, kurie gali padėti įvertinti, kaip džemperiai turi būti derinami ir kokie drabužiai tarpusavyje atrodys stilingai bei skoningai. Virtualūs patarimai daugeliui žmonių yra neįkainojami. Pasinaudokite jais.

Vakarėlio stiliukas

Net ir vakarėlio metu vyras su džemperiu gali labai puikiai atrodyti ir tuo pačiu aplinkinius džiuginti savo nuostabius stiliumi. Šiuo atveju labiausiai ir tiks džemperis suderintas su kostiuminėmis kelnėmis, kurios padės išlaikyti eleganciją, tačiau tuo pačiu suderinti ją su oficialumu.

Gerta džemperio, jeigu jis yra be kapišono ir su mažu kaklu, tokiu atveju labai skoningai gali atrodyti ir varlytė, kuri yra pasirišta po kaklu. Žinoma, tai tokia situacija, kai labai lengva nuo stiliaus pereiti prie beskonybės. Taigi, apgalvokite, įvertinkite bei teisingai pasirinkite.

Atrodyti puikiai galima ir paprasčiausiai dėvint patogų džemperį. Svarbiausia pasirinkti tokį, kuris jums puikiai tinka tiek savo dydžiu, tiek modeliu, o paskui jį suderinta su visa kita apranga, kuri leidžia visapusiškai išpildyti funkcionalaus drabužio poreikius.

Karalius džemperis yra labai universalus drabužis, kuris puikiai tinka bet kokiai progai ir bet kokiu metu, bet kokiu oru. Šiuo metu atrodyti puikiai yra paprasta kaip niekada. Įvertinkite šias galimybes, pasinaudokite jomis ir džiaukitės alternatyvoimis, kurios padeda stebinti aplinkinius savo grožiu.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt