Kaip tinkamai pasirinkti sukneles

Sukneles

Jei neseniai sulaukėte pakvietimo į vieną ar kitą renginį, turbūt ėmėte sukti galvą dėl savo įvaizdžio ir drabužių, kuriuos dėvėsite renginio metu. Ne paslaptis, kad daugeliui moterų ir merginų tai tikras galvos skausmas. Juk kaskart norime atrodyti gražiai ir dėvėti išskirtinius bei naujus drabužius, kuriais grožėtumėmės ne tik mes, bet ir aplinkiniai. Tuomet imame klausti savęs, kokias sukneles pasirinkti, kad artėjančiame renginyje jaustumėmės nesuvaržytos ir atitiktume visus aprangai keliamus reikalavimus.

Toms moterims, kurioms patinka pastovumas ir klasika, galima pasirinkti nedidelę juodą suknelę. Tai būtų patrauklus, paprastas ir stilingas pasirinkimas. Tokią suknelę galima dėvėti bene bet kuriame vakare vykstančiame renginyje, o tokiais atvejais ją pabrėžti galima su aukštakulniais, papuošalais ir rankine. Be to, tai neabejotinai traukia teigiamą aplinkinių dėmesį.

Taigi, jei jus domina būtent minėto tipo suknelės, tuomet pateiksime jums keletą svarbių patarimų, į ką gi turėtumėte atkreipti didesnį dėmesį:

  • Ilgis. Suknelės ilgis turėtų būti šiek tiek virš kelių.
  • Dizainas. Įsitikinkite, kad suknelė puikiai atitinka jūsų kūno tipą. Suknelė turėtų idealiai prisitaikyti prie moters kūno linijų, tačiau niekuomet neturėtų būti pernelyg veržianti.
  • Medžiaga. Galite pasirinkti suknelę, kurios medžiaga yra švelni ir maloniai glundanti prie jūsų kūno, pvz., pagaminta iš šilko ar satino.

Tuo atveju, jei pirmenybę skiriate naujesniems ir modernesniems suknelių modeliams, tuomet nepamirškite šių aspektų:

  • Rankovių ilgis. Išbandykite seksualiai atrodančią suknelę be petnešėlių arba, jei tai šaltasis metų laikas, įsigykite suknelę su ilgomis rankovėmis.
  • Tamprės. Dėvėkite raštuotas arba nepermatomas tampres, kurios šiuo metu yra labai madingos. Nepamirškite – nepermatomos tamprės gali labai papuošti jūsų apdarą.
  • V forma. Galite įsigyti suknelę, kurios priekinėje dalyje yra V formos iškirptė – tai puikiai išryškins kai kuriuos jūsų kūno iškilumus. Taipogi, V formos iškirptė gali būti ir galinėje suknelės dalyje. Tokiu atveju atrodysite dar seksualiau ir rafinuočiau.
  • Petnešėlės. Juoda suknelė su petnešėlėmis gali atrodyti labai elegantiškai. Jei suknelės raštai yra labai detalūs, pasistenkite apriboti dėvimus aksesuarus ir pasirinkite klasikinį makiažą (raudoną lūpdažį, pudrą ir akių pieštuką).

Žinoma, jei būsimame renginyje norite dar labiau išsiskirti, pagalvokite ir apie kitų spalvų sukneles. Bet kuriuo atveju, viskas priklauso nuo to, kokiame renginyje dalyvausite.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt