Kaip sutaupyti perkant drabužėlius vaikams

Sukneles mergaitems

Daugelis žmonių mėgsta dovanoti mažyliams skirtus drabužėlius, tačiau įprastai jie būna ganėtinai mažo dydžio, todėl gali būti dėvimi labai trumpą laiką. Laimei, galime pasitelkti labai naudingą patarimą – nepirkti pernelyg daug rūbelių dar vaikeliui negimus, o tuomet, kai savo mažylį jau laikysime rankose, drabužėlius pasirinkti kur kas išmintingiau.

  1. Visuomet rinkitės vienu dydžiu didesnius rūbelius. Jei drabuziai vaikams bus būtent tokio dydžio, koks idealiai tinka jūsų mažyliui, jie bus akimirksniu išaugti. Tačiau didžioji dalis pusės metų amžiaus vaikučių vienu dydžiu didesnius rūbelius gali dėvėti iki sulauks 9 arba 12 mėn. Suprantama, atsižvelkite ir į metų laiką – šiltajam metų laikui skirta apranga vaikams negalės būti dėvima žiemą ir atvirkščiai.
  2. Pasinaudokite vykstančiomis akcijomis ir įsigykite drabužėlius ateinantiems metams. Pavyzdžiui, jei šiuo metu jūsų vaikeliui yra 9 mėnesiai, apsilankę didžiules nuolaidas taikančioje vaikams skirtų drabužėlių parduotuvėje, įsigykite rūbelius ir ateinantiems metams. Tokiu būdu jūsų išlaidos gali sumažėti perpus.
  3. Rinkitės įvairius drabužėlius. Jei norite, kad jūsų vaikelis būtų aprengtas labai šiuolaikiškai ir stilingai, nebūtina pirkti vien tik žinomais prekės ženklais pažymėtus rūbelius. Galite varijuoti, renkantis įvairių prekės ženklų drabužių modelius ir tokiu būdu už kur kas mažesnę kainą sukurti norimą stilių.
  4. Išskirtinėms progoms skirti drabužiai vaikams. Jei norite savo vaikučius papuošti būsimai šventei, turite labai didelį pasirinkimą. Tiek puošnios sukneles mergaitems, tiek ir įvairūs kostiumai berniukams gali tapti puikiu sprendimu už labai prieinamą kainą.
  5. Išaugtus drabužėlius galite parduoti. Šiandien tapo labai populiaru savo nenaudojamus drabužius parduoti įvairiuose internetiniuose skelbimų portaluose. Kadangi vaikučiai auga labai greitai, nemažai mamyčių nusprendžia išaugtus drabužėlius pasiūlyti įsigyti kitoms mamoms. Tai leidžia gauti papildomų lėšų.
  6. Pirkite internetu. Norint už vaikams skirtus drabužius sumokėti mažiau nei fizinėse parduotuvėse, galite pasinaudoti internetu. Elektroninėse parduotuvėse siūlomos prekės bene visuomet yra parduodamos žemesnėmis kainomis, o skirtingų prekių asortimentas yra nepalyginti didesnis ir įvairesnis. Be to, tai yra labai patogu ir leidžia sutaupyti daug laiko.

Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt