Ilgalaikis makiažas – ką reikia žinoti

pagal | 2019/12/12

Ilgalaikis makiažas tai nebūtinai kardinalus išvaizdos pasikeitimas, kadangi yra naudojamos tik natūralios permanentini makiažo technikos. Taip pat, kai yra atliekamas ilgalaikis makiažas tai suteikia galimybę pakoreguoti jūsų antakių, lūpų formą ir tankumą. Tai yra tarsi lengva tatuiruotės forma, kai yra pažeidžiamas epidermio vientisumas ir vėliau į odą yra suleidžiami dažų pigmentai. Priešingai nei tradicinės tatuiruotės, kurios išlieka visam gyvenimui šis makiažas yra atliekamas naudojant natūralius dažiklius, tai yra pigmentus. Jie išlieka nuo 6 mėnesių iki 3-5 metų. Gyvenimo laikas priklauso nuo pigmentų reputacijos, kuris yra suleidžiamas į odą, na ir žinoma nuo odos individualumo, kaip pats organizmas reaguoja į dažų suleidimą. Pigmentai yra išvystyti tokiu būdu, kad su laiku jie yra odos ląstelių pagalba perdirbami ir išsibarsto, kol visiškai išnyksta. Ilgalaikis makiažas tai dažomojo pigmento suleidimas į viršutinius odos sluoksnius, kai yra mėginama sukurti įprastą makiažą, pabrėžti antakių, lūpų ir vokų kontūrus. Taip pat makiažas gali pakoreguoti randus, nudegimus. Egzistuoja tokia nuomonė, kad ilgalaikis makiažas tai yra dekoratyvinio makiažo pakeitimas. Tačiau iš tiesų nebūtų galima taip pasakyti galutinai. Jei būtų kalbama tiksliau šis permanentinis makiažas tai yra tarsi bazinė platforma skirta dekoratyviniam makiažui. Tačiau jei moteris nenaudoja dekoratyvinės kosmetikos šio makiažo dėka jos veidas visada atrodys prižiūrėtas ir kruopštus. Priešingai nei tatuiruotės, kurias darant pigmentai yra suleidžiami į gilius odos sluoksnius ilgalaikis makiažas kur kas mažiau traumuoja.

Ilgalaikis makiažas tai yra alternatyva tiems žmonėms, kuriuos kamuoja alergija, bei tiems kurių oda yra labai jautri. Kai yra atliekamas tokio pobūdžio makiažas atitinkamai yra naudojami tik kokybiški pigmentai, specialistai turi turėti pakankamai daug patirties, kad galėtų parinkti reikiamas spalvas ir išlinkimus, atsižvelgiant į jūsų individualias savybes. Ilgalaikis makiažas jums tarnaus nuo 3 iki 5 metų priklausomai nuo jūsų organizmo individualių savybių, tai yra jūsų amžiaus, bei odos metabolizmo proceso, jūsų gyvenimo būdo, pavyzdžiui, ar jūs lankotės soliariume, darote pilingą ir taip toliau. Ką galima padaryti su ilgalaikio makiažo pagalba? Makiažas pakeis lūpų, akių ir antakių kontūrą padės sukurti ryškų ir menišką įvaizdį. Jūsų antakiai taps tamsesnis ir pabrėš jūsų antakių išraiškingumą. Be to, šis makiažas pakoreguos jūsų veido defektus, kuriuos jūs galėjote gauti po tam tikrų operacijų. Tai gali būti randai arba asimetrija. Galės būti sukurtas net jūsų veido raudonis. Ilgalaikio makiažo atlikimo technika yra labai panaši į tatuiruotės, tačiau skiriasi nuo jos. Pigmentai nėra suleidžiami taip giliai, todėl jie išlieka ne visam laikui, o išlieka tik kurį laiką. Ši procedūra yra atliekama praktiškai be jokio skausmo, kadangi yra naudojami tik kokybiški nuskausminamieji.

Tam, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas turi būti atliekamos dvi-tris procedūros, kiekviena iš jų trunka apie kelias valandas. Laikas priklauso nuo to kur yra suleidžiamas pigmentas. Pigmento suleidimas po oda tai yra tik procedūros dalis tam, kad būtų sukurtas gražus piešinys. Taip pat yra labai svarbus gijimo procesas, kuris gali užtrukti nuo savaitės iki kelių savaičių. Būtinai laikykitės visų nurodymų, kuriuos jums pataria specialistas. Prieš tai, kai bus atliekama ši procedūra jūs būtinai turite susipažinti su tuo ko jums nereikėtų atlikti. Ilgalaikis makiažas tai yra kokybiško rezultato garantija už kurį yra atsakinga grožio procedūras teikianti įmonė ir jos specialistai.

Norite išmokti ilgalaikio makiažo meno? Užsiregistruokite į ilgalaikio makiažo kursus čia.