Vasaros stovyklos ir skirtingos jų rūšys

Vasaros stovyklos

Baiginėjantis šaltajam metų laikui, daugelis tėvelių pradeda galvoti apie savo vaikų užimtumą artėjančios vasaros metu. Kaip žinia, įprastai pasirenkamos vasaros stovyklos, tačiau jei pažvelgtumėte, kokia yra dabartinė jų pasiūla, jums kiltų begalė klausimų. Tačiau visų pirma turėtumėte išsiaiškinti savo vaikų norus ir poreikius. Paklauskite jų, ką jie mėgsta ir kaip norėtų praleisti būsimas vasaros atostogas. Ar jie nori išmokti ko nors naujo, ar vis dėlto norėtų labai aktyvios ir linksmų pramogų nestokojančios vasaros?

Jei išsiaiškinsite šiuos klausimus, galėsite pasirinkti kur kas tinkamesnį variantą. Pateiksime jums keletą vasaros stovyklų tipų.

Sporto stovyklos

Jei jūsų vaikas yra labai atletiškas ir nenustygsta vietoje, tuomet vasaros sporto stovykla galėtų tapti idealiu pasirinkimu. Kaip jau supratote, šio tipo stovyklose koncentruojamasi į sportinę veiklą. Be to, yra stovyklų, kurios būna skirtos tik tam tikrai vienai sporto šakai, pvz., krepšiniui, futbolui ir t.t. Taigi, pasidomėkite, kokią sporto šaką labiausiai mėgsta jūsų vaikas – tuomet bus paprasčiau nuspręsti.

Mokslo stovyklos

Tai dar vienas pasirinkimas, kuris pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja. Galime rinktis iš pačių įvairiausių disciplinų stovyklų, pvz., matematikos, biologijos, astronomijos, literatūros, užsienio kalbų ir kt.

Skautų stovyklos

Jei vaikas mėgsta nuotykius ir aktyvų laisvalaikį, kurio metu nuolat spręstų įvairias įdomias užduotis ir galvosūkius, tuomet skautų stovykla galėtų tapti puikiu sprendimu. Jūsų vaikas galėtų susipažinti su begale entuziastingai nusiteikusių žmonių, patirti daug nuotykių ir smagių akimirkų.

Tradicinės stovyklos

Be abejo, visuomet galima pasirinkti tradicinėmis tapusias vasaros stovyklas, kuriose susiburia pačius įvairiausius pomėgius ir interesus turintys vaikai. Taipogi, įprastai vasaros stovyklos būna skirtos tam tikrų amžiaus grupių vaikams. Tai reiškia, kad jūsų vaikai vasaros metu bendraus su savo bendraamžiais, todėl jų praleistas laikas bus turiningesnis, įdomesnis ir smagesnis. Tradicinėse vasaros stovyklose dažniausiai užsiimama labai įvairiomis veiklomis – nuo fizinių pratimų, įvairių lauko žaidimų, tam tikrų disciplinų mokymosi, paskaitų, pramogų ir kt.

Taigi, kaip matote, yra labai daug skirtingų pasirinkimų. Belieka nuspręsti, kas yra tinkamiausia jūsų vaikams.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt